Jak mazat u moře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.05.18 20:31
Jak mazat u moře?

Zdravím všechny a prosím zkušenější o rady 8)

mé dvě malé dcery (starší batole a školkařka) jsou tmavší typy, ne snědé vyloženě ale téměř tmavovlásky, olivová pleť. Od malička je samozřejmě na sluníčku mažu, mám dobrou zkušenost s 30 Daylong, loni jsem měla Biodermu 30 a byla úžasná.
Z tohoto důvodu chci letos k moři (poprvně) vzít pro ně Biodermu 50. Co ale řeším je, že jsem slyšela, že je dobré, z preventnivních důvodů, mazat i po (rozuměj večer na pokoji) Panthenolem nebo mlékem po opalovaní.

Teď jsem na vážkách zda vzít mléko po opalování od Biodermy a mazat je tím nebo za něj neutrácet a mazat rovnou Panthenolem, co je lepší? A jak to děláte Vy, případně mi doporučte i přípravek pro mě (též tmavý typ) abych se opálila ale nespálila (30,15?)

Děkuji a hezký večer všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 10.05.18 20:35

My vždy používali Bioderma 50, nebo pak z Lidlu ta dětská 50 je taky super, po opalování jsme stříkali sprej s aloe vera, Panthenolem jen při spálení, což vlastně u dítěte nebylo nikdy protože jsme poctivě mazali před

nozu
Extra třída :D 11259 příspěvků 10.05.18 20:36

Koupila bych mléko po opalování. Panthenol lepí. Ten si nech na případné spáleniny

debra.morgan
Závislačka 2733 příspěvků 10.05.18 20:36

Tělo u moře mažem většinou 30, obličej pak 50, když už je pak dobry zaklad tak staci mensi faktor nebo olej…po opalovani je dobre se mazat mlékem po opalování, kvuli regeneraci, ochrane pokozky, aby ses nezačala loupat, to normalne nedelate :think:? treba po dni u bazenu? :think: se znackou neporadim, vetsinou koupim neco v akci, chladici efekt, aloe vera je plus…loni jsem meli myslim niveu, letos mame yves rocher…pantenol jen na spaleniny, on strasne lepi…

Ijen
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 10.05.18 20:42

Pouzivame vetsinou Biodermu nebo Ladival, po opalovani moc nemazu, kluci to nemeli radi ani jako mali ani ted. Panthenol mleko s sebou beru a Biodermu sos sprej po opalovani, kdyby se nekdo spalil.

lucynka25
Kelišová 6847 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 20:43

Za me jedine bioderma50, nikdy se mi dcera nespalila, takze nebyl potreba zadny panthenol :potlesk:

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 10.05.18 20:43

Doporučuju určitě Panthenol. Úžasně chladí rozpálenou pokožku a vyhovuje mi víc, než obyčejná mléka po opalování.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.05.18 20:45

Vidite ja uz si ani nepamatuju, ze pantehnol lepi, u nas se nikdo vlastne leta nespalil, jak jsme tmavsi (vsichni mame tmavehnede vlasy, i manzel) tak ja vezmu to po opalovani a pro me myslite staci ta 15? Ja to tady doma vcelku flakam, maznu se od decek daylongem rano a pak uz na to… :oops: :mrgreen:

Meduzata
Stálice 58 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 20:54

Mam super zkusenost s opalovakem od Hadka. Ma i neco po opalovani. Mazali jsme obojim a nikdo se nespalil. neloupal a krasny opaleni:) Letos berem zas.

nozu
Extra třída :D 11259 příspěvků 10.05.18 20:56

@kterk no já ti nevím, já se i doma teď na jaře při pobytu na sluníčku mažu minimálně 30. Mám také oblíbenou tu Biodermu. Pro děti a manžela mám 50, manžel a dcera mají světlou kůži a snadno se spálí. S tímto krémem ne. Za sebe bych menší faktor než 30 k moři nedala. Ale my celkově používáme vysoké faktory. Poslední dobou mi skáčou pihy a mateřská znaménka, tak jsem o to víc opatrná…

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.05.18 20:58

@nozu OK tak ja vezmu tu Biodermu, maji na netu nekde vyhodny balicek prave s 30 pro dospelaky a je k tomu mleko po opalovani pro velke i male, jen jsem nevedela jestli je to dobra volba, ale vic hlav vic vi :kytka:

smutná máma
Závislačka 4725 příspěvků 60 inzerátů 10.05.18 21:02

@Meduzata a jaký má Hadek faktor?

five5
Kecalka 155 příspěvků 10.05.18 21:09

Za mě daylong 50 pro děti. Má dobrou pumpičku na nanášení(lepší než bioderma). I přes 50tku se děti krásně opálí.
Pro dospělého daylong 25 taková střední ochrana.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 10.05.18 21:27

Přes sluníčko Daylong, večer panthenolem, ale mám děti světlé a rychle zčervenají, panthenol jim velmi příjemně zklidňuje pokožku i když nejsou spálení.

Meduzata
Stálice 58 příspěvků 1 inzerát 11.05.18 06:46

@smutná máma asi 15.coz mi prijde malo:) ale vloni jsme byli v nejvetsich hicech u more a nespalil se nikdo. Mazali jsme rano a odpo a super. Deti furt nalozeny ve vode a ani nas blondak to neodnesl:) jeste jsme mazali balzamem po opalovani.taky od Hadka. Nechci delat reklamu.ale zkusenost dobra:) jsou to olejicky.voni po bylinkach. zadnej ulepenej pocit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Reklama