Jak mi zjistí zánět vaječníku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 06:35

Jak mi zjistí zánět vaječníku?

Ahoj holky, mám podezření, že mám zánět vaječníku. Jakým způsobem mě na gynekologii vyšetří? Jen mě prohmatá nebo to bude jako klasické vyšetření u gynekologa? Je to bolestivé?

Děkuji za odpovědi!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1746
10.1.22 07:22

Asi vnitrnim utz. Proc by to melo bolet? Pokud se bojis jit nechat se vysetrit, radsi nikdy nebud tehotna…to teprv poznas jaky bolesti jsou fakt obrovsky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6009
10.1.22 07:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám podezření, že mám zánět vaječníku. Jakým způsobem mě na gynekologii vyšetří? Jen mě prohmatá nebo to bude jako klasické vyšetření u gynekologa? Je to bolestivé?Děkuji za odpovědi!

Samozrejme ze je to klasicke vysetreni, jak by to jinak skutecne poznal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
10.1.22 07:26

Tak ti nevím, ale já když jsem měla zánět vaječníků a dělohy tak jsem chodila v předklonu a bylo mi úplně jedno jak mě vyšetří, hlavně ať se mi uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 09:51

@mamule42 no, možná to nebude ono. Ale něco tam určitě mám a bojím se toho vyšetření…

• Citovat
  • Nahlásit
653
10.1.22 10:49

Mě doktor vyšetřil vnitřním utz..ale já měla tak strašlivý bolesti, že jsem se neudržela ani na nohou.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
10.1.22 11:46
@Anonymní píše:
@mamule42 no, možná to nebude ono. Ale něco tam určitě mám a bojím se toho vyšetření…

To že to budeš odkládat, ti nepomůže. A jaký máš příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 12:45

@mamule42 asi už týden mě bolí v podbříšku, v oblasti vaječníků. Poslední dva dny už to bolí dost, dnes po práci se už musím objednat..
Beru antikoncepci, takže těhotenství vyloučené..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat