Jak miminku čistit zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 278 příspěvků 08.10.18 16:58
jak miminku čistit zoubky

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak čistit zoubky miminku? Dcera má dva pidizoubky a vůbec nevím jak na to? máte jenom ten kartáček na prst? čistíte jen vodou nebo pastou? a jak často čistit?

Reakce:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18571 příspěvků 08.10.18 16:59

Jen čistou vodu na čistém kousku gázy.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5481 příspěvků 08.10.18 17:03

Jenom vodou, pasta se nemá dávat dokud ji neumí vyplivnout. Buď tím kartáčkem na prst, já čistila kouskem mokré gázy. Vždycky večer, jednou denně myslím zatím stačí.

Diana69
Kecalka 131 příspěvků 12 inzerátů 08.10.18 17:19

My jsme začínali kartackem od MAM. Ten je od 0+ A malá má zoubky jak perličky :)

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 17:55

Máme pastu Elmex od 1. zoubku do 6ti let. Kartáček mam ,,normální,, pro malé děti, pastou ho jen minimálně potřu, spíše tak pošpiním a zuby vyčistíme. Dolní ji baví čistit, horní tolik ne, to vezmu jen v rychlosti. Zatim prý stačí 1× denně. Pasty jsou dobré, že obsahují fluor a ten posiluje sklovinu, složení je nezávadné, je jasný, že to spolknou.

kikeciperka
Stálice 97 příspěvků 3 inzeráty 15.10.18 17:31

malé jsem pořidila kartaček na prst, tím ji i masíruji dasně, jinak taky očekaváme zoubek nějaky doufám :lol: tak jsem pořidila i kartaček od MAM od 6* měs.

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 24.10.18 14:28

Dobrý den,
právě jsme otevřeli novou poradnu zubního lékaře a dentální hygieny. Vaše dotazy on-line zodpoví pan doktor Zdeněk Řehoř. Ptejte se ho na cokoliv ohledně zákroků, potíží s chrupem, prevenci, čištění zubů a dentální hygienu.

Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >