Jak mít vztah s dcerou přítele

15.2.21 15:54

Jak mít vztah s dcerou přítele

Dobrý den, ráda bych získala nestranný názor jiných žen :) Je mi 39, mám dvě děti z bývalého manželství a chodím s přítelem který dceru z bývalého manželství, nežijeme spolu. Dceři je osmnáct a se svou matkou se stýká sporadicky, dcera bydlí s přítelem a jeho rodiči. S přítelem chodím oficiálně půl roku, v minulých dvou a půl letech jsme měli velmi komplikovaný vztah, kdy on byl zamilovaný ještě do jiné, se kterou pracoval.
Přišlo se na to, že s námi tráví čas na střídačku, samozřejmě včetně sexu, výletů atd. Já jsem to ukončila a on zůsal s tou druhou. Ale city nevyprachaly ani u mně ani u něj a stalo se to, že jsme se k sobě vrátili. Pak ovšem přítel přehodil a vrátil se k té druhé…tato trojice trvala cca rok kdy pár měsíců trávil s jednou a pár s druhou…nechci tady řešit jak naivní a důvěřivé obě jsme, že jsme si myslely, že jeho návrat k jedné z nás je vždy definitivní a ta druhá už je minulost. S tou druhou jsem se seznámila a vzniklo mezi námi dokonce jakési pouto, jelikož jsme byly obě na stejné lodi a vlastně nám dělalo dobře, když se jedna druhé mohla vypovídat. No celá akce dopadla tak že se přítel umoudřil a rozešel se s ní definitivně a začali jsme spolu chodit. Ta druhá je velmi akční a ještě za doby trvání jejich vzahu, respektive vtahů si vynutila že se seznámí s přítelovou dcerou. Takto s ní navázala kontakt, jezdili na výlety atd. Mně ji nechtěl představit a říkal že to chce čas. Zpětně vím že nechtěl proto, že jeho dcera měla představu že chodí s tou druhou. Momentální situace je taková, že přítel chodí se mnou, ovšem jeho dcera se postupem času stala výbornou kamarádkou s tou druhou, jezdí k ní na víkendy, volají si denně, probírají spolu niterní věci atd…Můj přítel je dobrák který chce být se všemi za dobře…takže když mu ta druhá zavolá že jeho dcera má takový a makový problém ( on o nich neví protože je introvert a se svojí dcerou moc vřelý vztah nemá ) tak on sedne do auta a jede za ní na radu, popř. to řeší přes telefon. Ta druhá si jezdí pro jeho dceru k němu domů a bere ji na výlety atd. tzn. že si jí oblíbili i přítelovi rodiče, kteří jsou rádi že se jí někdo věnuje, když bio matka nefunguje a její otec tráví víkendy se mnou…na moje návrhy ať ji vezeme o víkendu společně na výlet atd přítel reaguje ve stylu, že dcera má vlastní program a podobně…zkrátka tuším že dcera o moji společnost ani nemá zájem, zná celou historii našeho trojůhelníku a má ráda tu druhou která jí v podstatě supluje matku…mě je to velmi líto, protože tímto jejich přátelstvým často mezi mnou a přítelem dochází k hádkám…prostě žárlím a mám za to, že tady po tom všem by se s tou druhou už neměl stýkakat ( už spolu nepracují ), měl by s ní utnout kontakt protože ví že mě to bolí. Ale to on nechce, protože ona mu v podstatě dělá prostředníka mezí jím a dcerou a bojí se že když řekne té druhé že s ní už nebude v kontaktu aby to neohrožovalo vztah se mnou, tak ona omezí kontakt s jeho dcerou a bude peklo..Já jsem s tou ženou na toto téma několikrát mluvila ve stylu, že je v pořádku když s jehou dcerou kamarádí ale že jeho by z toho měla vynechat…na to mi vždy odpoví že ona o něj nestojí jsou už jen přátelé a pokud je nutné s ním komunikovat tak proč ne že ona s tím problém nemá…ona je poslední půlrok sama, nového přítele nemá a její dvě dcery 20 a 17
let z předchozího manželství bydlí u otce…tohle všechno snáším půl roku ale momentálně jsem opravdu naštvaná, protože přítelova dcera chce jet i s jejím chlapcem na lyže, samozřejmě také s otcem a chce aby jela ta druhá s nimi…oba tvrdí že jsou jen přátelé a proto není důvod nejet…ta druhá řekla, že pokud já s tím nebudu mít problém klidně na lyžování na čtyři dny a tři noci s mým přítelem, jeho dcerou a jejím klukem pojednou…já jsem samozřejmě vytekla a řekla ať už se konečně rozhodne jestli chce budovat přátelský vztah s ní nebo partnerský se mnou…odpověď? Tebe miluju a chci s Tebou chodit, ji mám rád jako kamarádku a vím že by byla dcera šťastná kdyby jeli na prodloužný víken jako za starých časů…nakonec teda ta druhá asi nepojede po mém výbuchu, takže dcera je naštvaná na mně i když mě nezná a viděla mě jednou, a já jsem naštvaná že on odsouhlasil tento výlet aniž by mi to dopředu řekl a nedošlo mu že já toto nejsem schopná akceptovat…že nepozval mně je věc druhá, já nelyžuju a jeho dcera mě tam nechce..může mi někdo nezaujatým pohledem na věc říct, jak by se na mém místě zachoval? Už jsem stokrát přemýšlela o rozchodu, je to příliš komplikované, jeho dcera a rodiče mě nemají rádi, vyčítají přiteli že je o víkendu se mnou a ne s dcerou…navíc vím že on má tu druhou rád a často na ni myslí i když se rozhodl pro mně…už vážně nevím jak se k tomu postavit…díky za názory a hezký den všem…mimochodem co se týkám mých dětí 10 a 12 let, s těmi se můj přítel potkává u mně v bytě ale žádné společné aktivity se nekonají, dle jeho slov se na to zatím necítí…chodí k nám k večeru po práci v týdnu a o víkendu kdy mám děti přijde večer a ráno před snídaní odjíždí domů a pak u mně tráví víkendy kdy jsou děti u otce…konec článku ;) ;)

Příspěvek upraven 15.02.21 v 16:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1389
15.2.21 16:02

Prelouskala jsem tak půlku a docela se ztrácím. Přítel, ex, žena, druhá žena, dcera..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
15.2.21 16:03

No nezlob se na mě ale tohle je vrchol.. nechápu jak s někým takovým můžeš být..vyrazila bych s ním dveře… 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6228
15.2.21 16:05

@VendyVendyVendy1 To se nedá celé přecist.. Máš to zapotřebí, ztrácet čas s chlapem, který s tebou je nespíš proto, že jsi mu zbyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 16:09

Ano článek je dlouhý právě proto, aby v něm bylo vše a názor ostatních mohl být postavený na základě dostatku informací 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
15.2.21 16:16

Zbytečně si komplikuješ život.
S takovým chlapem bych nebyla už hooodně dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17583
15.2.21 16:18

Tak já jsem si to přečetla.
Opravdu máš zapotřebí setrvávat v téhle frašce a zatahovat do toho malé (svoje) děti?
Vím, že na tohle ses neptala, ale jestli seš trochu normální a záleží ti na pohodě tvých dětí, najdi si normálního chlapa a přestaň se plácat v tak trapné telenovele o milionech dílů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
15.2.21 16:20

Příliš mnoho lidí v jednom vztahu. Kdybyste neměli tak velký děti, řekla bych že je vám oběma patnáct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
15.2.21 16:23

Upřímně bych řekla, že pro tebe tahle situace nemá žádné dobré řešení. I když říká, že tě miluje a pokud má povahu jakou si napsala, tak se dřív nebo později nechá zlomit a bude s tou druhou, která se nikam nechystá a v jeho rodině je pevně uchycena, narozdíl od tebe. Dcera tě nezná a stejně nemá ráda, rodiče to samé, to pro tebe nevypadá vůbec dobře. A můžeš se snažit jak chceš tohle už nezměníš, být tebou tak se na to vykašlu a najdi si někoho kdo tu bude jen pro tebe a tvé dcery a ne se zuby nehty držet v tomhle podivném trojúhelníku kde bohužel taháš za kratší konec lana. Má jen jednu dceru a ta už má jasno v tom koho by vedle svého otce ráda viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
15.2.21 16:30

@VendyVendyVendy1
Celý Váš vztah působí velmi zmatečně. Ta jeho dcera si už vytvořila vztah k ní, bere jí jako kamarádku. Tady neuděláš už nic. Bud to budeš akceptovat a nebo se s ním rozejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
15.2.21 16:32

Přítel je opravdu dobrák, proto spával s vámi oběma. Myslíš, že jsi ho vyhrála? Nevím jestli vítězná cena stojí za to. On tě s dcerou představit nechce, k tobě chodí, když jsou tvé děti u otce, pak jen na noc na sex, ráno rychle domů, aby je nepotkal.
S takovým bych nebyla, nechala bych ho té druhé, společné lyžování už je jen poslední kapka. Sám s nimi jet nemůže, protože nemá s dcerou dobrý vztah, musí tam být ona. Když ti předtím nevadilo, že si vás střídal jak ponožky, proč ti to vadí teď?
Máš na lepšího partnera, ale rozhodnutí je na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
15.2.21 17:04

Máš tuhle frašku na chlapa zapotřebí?
To je asi jediný, co se dá napsat. Na tohle by už měla bejt každá dospělá ženská příliš stará, aby se s nějakou další handrkovala o „chlapa“ jak hádavý hokynářky na trhu.

Pac a pusu a pozdravuj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1594
15.2.21 17:06

Cetla jsem cca půlku a už tam mi to přišlo, jako bizar. Pokud vás vztah má stát na tom, jaký kdo má vztah s jeho dcerou, tak je to vztah totálně na h.. Tvůj přítel je sobecky, nevyzraly manas a ty a jeho ex hrajete nedustojniu hru na to, která bude pro něj makat víc. Never.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1594
15.2.21 17:07
@Lily Evans píše:
Příliš mnoho lidí v jednom vztahu. Kdybyste neměli tak velký děti, řekla bych že je vám oběma patnáct.

Presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10278
15.2.21 17:08

Vždyť jsi páté kolo u vozu. Pošli ho dál. Věnuj se dětem, časem se objeví někdo normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat