Jak mít zase energii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 17:58
Jak mít zase energii?

Holky třeba poradíte…letos jsem vzala úklid z gruntu…již třetí týden uklízím, třídím atd…ale tento týden my už fakt došly baterky…jsem hned po námaze unavená, včera jsem měla pocit, že budu nemocná…jak dobít baterky a opět mít sílu?
Jinak uklízím po celý rok, ale máme 320 m2, tak že na přebírání přes rok čas nemám…
Pardon za anonym…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25493 příspěvků 18.12.18 18:06

Zaplatit si paní na úklid. Nejlepší investice. A pak budeš mít čas na přebírání.
A přestat uklízet a přebírat hned, ono se to nepoto.

MartinaIrena
Extra třída :D 10377 příspěvků 18.12.18 18:08

Já jsem třeba vypozorovala, že jsem dost unavená z dlouhodobého vstávání k dětem a z toho, že nemůžu vyležet žádnou nemoc. Neboť mě prostě děti nenechají. Takže bych tipla, že energii zpátky získám, až poporostou a třeba i mamince v případě nemoci uvaří polévku. :)

terien
Echt Kelišová 8955 příspěvků 18.12.18 18:09

Ani ne týden před Vánoci bych se na to už pěkně vyflákla. Nech úklid na jaro, už si jenom příprav to nejnutnější a užívej advent. Dej si koupel, svařák, pochval se a odpočívej. Možná železo a hořčík by ti dobily baterky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 18:09

no uklízečku bych fakt potřebovala, ale kromě jedné, která má čas jen občas…ostatní stály za prd…potřebovala bych nějakou na doporučení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 18:11

pro železo si jdu po Novém roce…prý ho mám málo

Uživatel je onlineJindriska88
Kecalka 253 příspěvků 18.12.18 18:21
@Anonymní píše:
no uklízečku bych fakt potřebovala, ale kromě jedné, která má čas jen občas…ostatní stály za prd…potřebovala bych nějakou na doporučení…

Já uklízím domácnosti a firmy, 320 m už je slušný mazec na úklid.

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 18.12.18 18:22

Kašli už na úklid, dej si vanu, lehni si pust si film, přečti knížku nebo cokoliv co tě nabíjí, přebírat věci můžeš postupně, přece to nemusíš strhnout všechno před vánocema ;)

terien
Echt Kelišová 8955 příspěvků 18.12.18 18:24
@Anonymní píše:
pro železo si jdu po Novém roce…prý ho mám málo

A proč budeš čekat až do nového roku???? Kup si ho v lékárně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 18:25

prý dle mudr je z lékárny slabé…jdu jedno z lékarny sezobnout

Saffiraa
Závislačka 3845 příspěvků 11 inzerátů 18.12.18 18:30

Dej si hořčík, rozpustné tablety, to také trochu „nakopne“ :mavam:

terien
Echt Kelišová 8955 příspěvků 18.12.18 18:32
@Anonymní píše:

Lepší než nic, obzvlášť když víš, že ho máš nedostatek.

Králičice
Extra třída :D 13289 příspěvků 18.12.18 18:34
@Anonymní píše:

Tak ho jez z potravin :kytka: A fakt se na to vykašli.. my máme 4× menší byt a víš co? děti veškerou moji snahu o úklid bojkotují :-D a i když mě to štve, tak dělám jen provozní úklid..

MartinaIrena
Extra třída :D 10377 příspěvků 18.12.18 19:14

Můžeš podpořit i přírodní cestou. Hodně železa je např.v hovězím mase a vnitřnostech, (játra), švestky, ořechy, rozinky, dýňová a slun. semínka. Vstřebávání zajišťuje vitamin C a je dobré kombinovat živočišné a rostlinné produkty, pak mají taky lepší vstřebávání. Proto je u přírodních zdrojů vstřebatelnost všeobecně lepší než u chemických preparátů.

terien
Echt Kelišová 8955 příspěvků 18.12.18 19:18
@MartinaIrena píše:
Můžeš podpořit i přírodní cestou. Hodně železa je např.v hovězím mase a vnitřnostech, (játra), švestky, ořechy, rozinky, dýňová a slun. semínka. Vstřebávání zajišťuje vitamin C a je dobré kombinovat živočišné a rostlinné produkty, pak mají taky lepší vstřebávání. Proto je u přírodních zdrojů vstřebatelnost všeobecně lepší než u chemických preparátů.

A hořká čokoláda :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >