Jak moc bolí tetování

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:05
Jak moc bolí tetování

Krásnou středu přeji :mavam:
Zítra jdeme s partnerem na tetování a já si vybrala něco takového, ovšem, otázka zní, zda některá máte tetování na tomto místě a zda to bolí, popř, jak moc :oops:. Děkuji za odpovědi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 09.05.18 10:08

Já nechápu, proč si někdo chce nechat tetovat něco takového :zed: aby jsi nezapomněla, že máš dítě a jak se jmenuje?

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:18

Já si myslím, že je čistě moje věc, zda se nechávám tetovat, nebo ne.Na takový názor jsem se určitě neptala.:-)) A Vás, se vší úctou, nemusí vůbec zajímat, z jakého důvodu jsem se pro tetování rozhodla. Přeji krásný den a mějte se, jak chcete :mavam:

Annav7
Stálice 81 příspěvků 09.05.18 10:19

@Nikoleta123 tohle místo je ok. Jen to bude dost nepříjemné jak se to bude blížit k podpaží. Jinak myslím, že to půjde vydržet ;)

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:21

@pikola Já si myslím, že je čistě moje věc, zda se nechávám tetovat, nebo ne.Na takový názor jsem se určitě neptala.:-)) A Vás, se vší úctou, nemusí vůbec zajímat, z jakého důvodu jsem se pro tetování rozhodla. Přeji krásný den a mějte se, jak chcete :mavam:

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:21

@Annav7 Děkuji za odpověď :kytka:

Rive
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 09.05.18 10:23

Nebolí, jen to trošku štipká, asi tak jako kdyz se spálíš na slunci a pak na to saháš.

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:25

@Rive I Vám děkuji za odpověď. :-) Je to tak krásně popsané, že aspoň zhruba vím, jak to bude bolet :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 09.05.18 10:28

Ale jo, bolí, ale úplně v poho se to dá zvládnout. Tohle místo není extra citlivé. Proti porodu totální brnkacka :D

Nikoleta123
Povídálka 12 příspěvků 09.05.18 10:30

@Tichošlápek No přesně tohle říkám pořád… Když jsem zvládla porod, tak proč bych nezvládla tak malé tetování, které narozdíl od porodu netrvá 6 hodin :-D Mockrát děkuji za odpověď :-)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 09.05.18 10:46

Tetovaní mám sice na zádech, ale bolest bude asi podobná..přirovnala bych to k sedřené kůži, po které vám někdo přejíždí. :D Oproti porodu opravdu hračka. :D :palec:

Leo44
Kecalka 120 příspěvků 09.05.18 11:08

Mám tetování za uchem a prý tam to bolí extra, nevím, já měla co dělat abych se nesmala, protože to bylo jako mravenceni. A to druhé na noze tam jsem se taky smála a že ho mám přes celou nohu. Jde o to jak sneses bolest. Viděla jsem chlapa co si nechal testovat biceps a vyloženě u toho řval

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 09.05.18 11:35

Ja na tetovani byla vloni, na ruce. Mela jsem jeste celkem cerstvou vzpominku na porod, takze mi prislo ze to je uplna pohodicka :mrgreen: je to jakobysis prejizdela po kuzi jehlou a tlacila na ni - je to neprijemne, trochu to jakoby stipe, ale nic tragickeho. Navic mas tetovani jen linky, zadne stiny nebo vybarvovani, to bude v pohode :palec: Kamaradka ma tetovani vic a rikala, ze nejhorsi to bylo na zebrech :lol:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 09.05.18 11:42
@Kočičí duše píše:
Ja na tetovani byla vloni, na ruce. Mela jsem jeste celkem cerstvou vzpominku na porod, takze mi prislo ze to je uplna pohodicka :mrgreen: je to jakobysis prejizdela po kuzi jehlou a tlacila na ni - je to neprijemne, trochu to jakoby stipe, ale nic tragickeho. Navic mas tetovani jen linky, zadne stiny nebo vybarvovani, to bude v pohode :palec: Kamaradka ma tetovani vic a rikala, ze nejhorsi to bylo na zebrech :lol:

To se žebry mohu potvrdit, taky mám jedno tetování na žebrech :mrgreen: Proti tomu bylo tetování na předloktí nic, tam to bylo jen trochu nepříjemné.

Kelpie
Stálice 52 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 12:25

Já mám tetování na zádech, od ramene šikmo dolů. Je to docela velké, bylo to tetování na šest hodin a až tak poslední dvě hodiny to bolelo, předtím to bylo spíš jen nepříjemné :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >