Tajný vztah

Anonymní
5.2.21 13:11

Jak moc hloupá umím být

Ahojky holky, omlouvám se za anonym, ale nechci aby to někdo věděl. Mám 2 roky tajný vztah, respektive vztah s někým kdo má vztah a dítě. Jeho žena měla poměr ale zůstávali spolu kvůli dítěti, pak jsme se my dva poznali. Cele dva roky poslouchám jak mě miluje a odejde :pankac: znáte to. Každopádně stále mi říkal, že spolu nespí atd..věřila jsem videli jsme defakto denně a také hodně přes noc. No a dle klasického scénáře spolu nespi tak moc ze mu právě porodila druhé dítě :zed: moje mama děla v porodnici v našem městě, šla jsem za ni s obědem a zrovna tam “přítele” žena nastupovala rodit (tak jsem to zjistila). On samozřejmě ze to byl jeden opilecky sex bla bla bla…říká ze do dvou let určitě odejde ikdyz je druhé, ukončila jsem kontakt. Každopádně Vám chci ukázat jak jde v 25 letech dojebat téměř 3 roky života zbytečně :lol: Moje otázka je jak nejrychleji se z toho oklepat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
376
5.2.21 13:15

Proč muži říkají milenkám, že s manželkou nespí? Protože to milenky chtějí slyšet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
5.2.21 13:15

Utnout veškeré kontakty, na zprávy a vzkazy nereagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 13:19
@Anonymní píše:
Ahojky holky, omlouvám se za anonym, ale nechci aby to někdo věděl. Mám 2 roky tajný vztah, respektive vztah s někým kdo má vztah a dítě. Jeho žena měla poměr ale zůstávali spolu kvůli dítěti, pak jsme se my dva poznali. Cele dva roky poslouchám jak mě miluje a odejde :pankac: znáte to. Každopádně stále mi říkal, že spolu nespí atd..věřila jsem videli jsme defakto denně a také hodně přes noc. No a dle klasického scénáře spolu nespi tak moc ze mu právě porodila druhé dítě :zed: moje mama děla v porodnici v našem městě, šla jsem za ni s obědem a zrovna tam “přítele” žena nastupovala rodit (tak jsem to zjistila). On samozřejmě ze to byl jeden opilecky sex bla bla bla…říká ze do dvou let určitě odejde ikdyz je druhé, ukončila jsem kontakt. Každopádně Vám chci ukázat jak jde v 25 letech dojebat téměř 3 roky života zbytečně :lol: Moje otázka je jak nejrychleji se z toho oklepat?

A kdyby s ni opravdu nespal, tak ty tri roky jste jako neztratila, jo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
5.2.21 13:19

Fakt si tomu věřila? :mrgreen: ber to jako poučení a příště nekukej se zadaným

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7278
5.2.21 13:22

Dobře, že jsi to ukončila. Protože to vypadá, že odejít nechce… Taky proč. Má všechno. Manželku, děti, počítám veškerý servis doma a milenku jako bonus… Já bych nic neměnila :)… Ale je jasné, že ti bude chybět. Přece jen jsi s ním byla 3 roky. A pokud jsi tam měla i city, jako že asi ano, nebude to jen tak lusknutím pryč… Takže k tvé otázce… Teď se zaměř na sebe. Na svoje koníčky, snaž se co nejvíc se zabavit, ať na něj nemusíš myslet. A určitě se brzo objeví někdo jiný, nezadaný s kým ti bude dobře :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
5.2.21 13:22

Spíš je otázka, proč se z toho rychle oklepavat?
Je to silně individuální, těžko se ta doba nějakým univerzálním řešením změní nebo standardizuje. Doporučuji nechat plynout čas a ona sama o sobě přijde doba, kdy poznáš, že je to za tebou.

A do té doby se věnuj sama sobě, čti, sportuj, poznávej, pař s kamarádkami, chovej se promiskuitně - prostě vše podle libosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
5.2.21 13:23

Vy jste to jako řekla mámě? Že chodíte s ženáčem? :D co ona na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3187
5.2.21 13:28
@Anonymní píše:

Na to se nedá nic říct. Nechápu proč si některé ženy sebe sama neváží. Na druhou stranu ti mohl říct, že to dítě není jeho, ale milence a mohlo se jet dál. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2749
5.2.21 13:29
@Kockazvysocan píše:
Na to se nedá nic říct. Nechápu proč si některé ženy sebe sama neváží.Na druhou stranu ti mohl říct, že to dítě není jeho, ale milence a mohlo se jet dál. :mrgreen:

Kočko, ty jsi nebezpečně pohotová :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17634
5.2.21 13:32

Odjakživa to ženáči valí do hlav svých milenek, ale myslela jsem si, že už je to tak moc profláklý, že na to nikdo neskočí…
Co už včil, dokonce tě i chápu, že jsi zklamaná. Milenecky vztah se ženatými muži má svá pravidla, a je jen o sexu, většina z nich svůj přístav s dětmi nikdy neopustí.

Utnout veškeré kontakty je jediná věc, kterou bych v dané situaci udělala já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3187
5.2.21 13:35
@Dája999 píše:
Kočko, ty jsi nebezpečně pohotová :mrgreen:

Od podvádějícího můžeš čekat leccos, jen ne upřímnost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8445
5.2.21 13:44
@Anonymní píše:
:roll: pane bože…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
5.2.21 13:48

Opravdový frajer by se z toho vykecal tak, že to druhé dítě je milencovo. :lol: Amatér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
5.2.21 14:00

Neboj, já jsem taky investovala celé tři roky do neperspektivniho vztahu, nerozvedl se, žil s námi, manželka to brala jako fakt, děti tu s námi dohromady fungovaly, dvě jeho a jedno moje. Řekněme, že manželka byla jen právně, že mě se stala nová manželka a nakonec mě podváděl s novou, se kterou měl vlastně rozjetý vztah, nebal se s ní jít ode mě společně bydlet :zed:ty máš 25,ja 33 :P chtela jsem si ho vzít a mít s nim spolecne dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat