Jak moc je důležitý sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacopatra
Povídálka 11 příspěvků 21.01.18 21:30
Jak moc je důležitý sex?

Ahoj, já už nevím jak dál. 26 měsíců vztah a celou tu dobu bez sexu. Chlap odmítá a jen nou nemá. Před pár dny mi řekl, že ani letos ani příští rok neplánuje děti. Prý sotva uživí sebe (a to je IT) (Nebydlíme spolu, zatím nechce) Přitom mám peníze i já. Já děti chci a on to ví. Nenechá si na něj ani šáhnout… Prostě nic…Ale jinak je šťastnej, miluje mě. Já už mnohokrát s ním na to tema mluvila a vždy to samé: Nevim, někdy, uvidíme. Je mu 35 a mě 30 let. Nejhorší je, že mám léky na špatnou srážlivost krve a jen jeden vaječník. Já ho miluji, ale zároveň se bojim, že se nezmění. Ke všemu je línej uklízet a je mu to fuk. Já už přemýšlím, zda to má cenu :,( :nevim: :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Macik.S
Kecalka 297 příspěvků 21.01.18 21:31

To je vtip?

Hofida
Kecalka 260 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 21:37

To není vztah.

pannda
Kelišová 6632 příspěvků 33 inzerátů 21.01.18 21:40

Tak nevím, s touto osobou jsi ztratila 2roky života, kdy jsi je mohla prožít šťastněji a klidné jsi už dítě mohla mít.. že se na něj nevys… :zed:

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 21.01.18 21:40

To je dlouhá doba 8o. Nemá nějaký vážný psychický problém v tomhle ohledu? :think:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 21.01.18 21:42
@Kacopatra píše:
Ahoj, já už nevím jak dál. 26 měsíců vztah a celou tu dobu bez sexu. Chlap odmítá a jen nou nemá. Před pár dny mi řekl, že ani letos ani příští rok neplánuje děti. Prý sotva uživí sebe (a to je IT) (Nebydlíme spolu, zatím nechce) Přitom mám peníze i já. Já děti chci a on to ví. Nenechá si na něj ani šáhnout… Prostě nic…Ale jinak je šťastnej, miluje mě. Já už mnohokrát s ním na to tema mluvila a vždy to samé: Nevim, někdy, uvidíme. Je mu 35 a mě 30 let. Nejhorší je, že mám léky na špatnou srážlivost krve a jen jeden vaječník. Já ho miluji, ale zároveň se bojim, že se nezmění. Ke všemu je línej uklízet a je mu to fuk. Já už přemýšlím, zda to má cenu :,( :nevim: :think:

ten (ne)sex by nevadil, ale že je línej uklízet, tohle podle mě nemá smysl :think:

Macik.S
Kecalka 297 příspěvků 21.01.18 21:43
@pohledzdruhes­trany píše:
ten (ne)sex by nevadil, ale že je línej uklízet, tohle podle mě nemá smysl :think:
:mrgreen: :mrgreen:

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 21.01.18 21:44

Řekni mu o svých pocitech

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18739 příspěvků 21.01.18 21:44

To se dneska všichni podivíni domluvili, že si založí profily a předhánějí se, kdo je nejdivnější?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 21.01.18 21:44

Nedokážu si to ani představit. Buď ho nepřitahuješ, nebo má jinou, nebo nevím co se děje… :think: Já bych to s ním narovinu probrala, a podle výsledku zvážila rozchod. 30 let nic není, toho pravého ještě můžeš potkat a na děti máš ještě min 10let čas. ;)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 21.01.18 21:45
@zacatecnice2 píše: Řekni mu o svých pocitech

mám blbý pocit, že se mnou nechceš spát…asi takhle?

hani28
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 21.01.18 21:47

A to on nechce sex, dokud nezacne chtit deti? O kondomu neslysel?

axelina
Ukecaná baba ;) 2131 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 21:47

…já bych mu večer řekla že jestli mě okamžitě ***** tak mu nevěřím že ho v těch trenkách vubec má!

edit admin: nevhodný výraz

alli_li
Závislačka 3310 příspěvků 13 inzerátů 21.01.18 21:48

@hanka.br. :mrgreen: :mrgreen:

@Kacopatra A neni gay?? :think: ze by se to snazil maskovat „radoby“ vztahem s holkou - treba pred rodinou…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 21.01.18 21:48

Tohle snad ani neni realita ne? :mrgreen: a mel uz nekdy v zivote s nekym neco? :think: kazdopadne bych si s nim o tom opravdu navazno promluvila, jak to vidi dal a pokud nebude otevrenej pro nejakej kompromis, asi bych trvani toho vztahu hodne promyslela :mrgreen: :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >