Jak moc je pravděpodobné těhotenství přes negativní tt a ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 07:46
Jak moc je pravděpodobné těhotenství přes negativní tt a ms

Zdravím, prosím co myslíte, jak moc je pravděpodobné těhotenství, i když už jsem měla 2× menstruaci a test negativní. Styk jsem měla ke konci srpna, kdy jsem miminko chtěla, ale pp nástupu do práce jsem to přehodnotila a být těhotná si moc nepřeji. Nevím, proč na to pořád myslimt, když test mám negativní a menstruaci jsem měla. Mám takovou pachuť v puse a jsem ještě víc unavená. Při prvním těhotenství mě ale už dávno strašně boleli prsa a občas břicho. Na gyndu na krev se mi nechce. Nechci, aby si doktor klepal na čelo… V diskuzích čtu, že je to možné být těhotná, ale jak moc? Děkuji :-)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 10.10.18 08:06

Šance je nulová. I kdybys byla ta vzácná výjimka co ma ms v těhotenství, tak abys zároveň měla negativní test by se rovnalo zázraku. Na krev můžeš jako samoplatce do laborky, gyndu klidně vynech

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 10.10.18 08:21

Nejsi tehotna, taková pravděpodobnost je fakt mizivá

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 10.10.18 08:45

No kdyby tady lidi víc přemýšleli a nepsali každé, že je všechno možné, tak by to třeba lidi pochopili. Těhotná určitě nejsi.

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 10.10.18 09:00

Těhotná určitě nejsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >