Jak moc je pravděpodobné že jsem těhotná když mám negativní test

16.10.19 19:55

Jak moc je pravděpodobné že jsem těhotná když mám negativní test

Jak moc je pravděpodobné je, ze mužů být těhotná a mít negativní test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6577
16.10.19 19:56

Pokud je to v době menstruace a později, tak moc pravděpodobné to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13136
16.10.19 19:59

Pokud máš už alespoň 3 dny po termínu MS a test je negativní těhotna nejspíš nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 20:54

Dělala jsem si test v den, kdy jsem měla dostat menstruaci a byl negativní..za tři dny už byl pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
16.10.19 20:54

Já jsem byla těhotná a test byl negativní pořád :D prostě jsem 2 čárky neobjevila :D Tak uvidíš co doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7161
16.10.19 20:56

@Lenka554 záleží jestli máš pravidelne cykly
Kdy si měla ovulaci
Kterým testem nebo spíše citlivosti si testovala
Jestli si dělala ráno…
Já dělala 45dc á slabá druhá čárka ale měla jsme nepravidelný cyklus…
Pokud máš pravidelne cykly a máš po termínu ms a testovala si citlivosti 10 tak pravděpodobnost je malá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.10.19 14:09

Zdravím všechny moc rada bych se zeptala na názor je mi to blbé takhle někam psát ale zkusím to.
Poslední měsíčně byly asi 22-23.9. Sex jsem měli s přítelem z 5.9( po půlnoci spis 6.9.) měsícky by měli přijít teď ovikendu. Cítím se nějaká jiná celkově takový nepopsatény pocit občas popichnuti a tlaky v Podbrisku Nb vaječníky Zároveň i hustý bílý výtok divné chutě v puse. mám nechuť k jídlu ikdyz je to mě oblíbené ani dovarit cesnecku jsem včera nemohla :D A hlavně často prez den i v noci pocity zvracení ale docela častá. poledne prez den v práci večer když chci jít spát. Neumím to vysvětlit ale už jsem nevydržela a zkoušela jsem několik testu jak mamatest tak clearblue a vše negativní. Ani duch nic. Už jsem bezradna vím ze je brzo ale jsem netrpělivě. Miminko si přeji už dlouho s přítelem tomu nechávame volný průběh. HA neberu vůbec. Akorát v 16 letech jsem byla na konyzaci čípku s prednadorovymi buňkami ale vše by mělo být v pořádku už je to par let. Vím ze jsem asi na hlavu ale zároveň se snažím nestresovat nemyslet NATO jenže pak přijdou nějaké příznaky a já samozdrejme přemýšlím. omlouvam se za spam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 18:05

@Adel14 těhotná být můžeš…ale taky je možné že když si miminko tak přeješ, že sis některé příznaky vsugerovala. Teď u druhého těhotenství jsem si dělala test v den, kdy měla přijít menstruace a neměla jsem ani prd. Dvě čárky byly až po dalších dvou nebo třech dnech od vynechání. Tak ještě vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7161
18.10.19 18:31

@Adel14 možné je všechno pokud nevíš kdy si měla ovulaci..ale na tehotenske příznaky je brzo..aby si měla ž tehu příznaky na zvracení už by si musel a mít pozitivní test protože příznaky jsou z HCG..
Neříkám že nemůžeš být těhotná může být brzo na test ale na nějaké příznaky je opravdu brzo..treba píchají v podbřišku můžeš mít ale zbytek ne…zkus test až ti vynechá ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama