Jak moc je test spolehlivý?

Anonymní
12.3.21 21:36

Jak moc je test spolehlivý?

Jak moc je spolehlivý těhotenský test s citlivostí 10 hned v první den vynechane menstruace? Např klasický GS Mamatest apod prouzkove testy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1901
12.3.21 21:51

Jako chceš vyčíslit procenta nebo jak? Jestli ti vyšel pozitivní, jsi těhotná. Jestli ne, můžeš i nemusíš být. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 21:56
@Lil Kitkatt píše:
Jako chceš vyčíslit procenta nebo jak? Jestli ti vyšel pozitivní, jsi těhotná. Jestli ne, můžeš i nemusíš být. :nevim:

Právě si ho chci udělat pokud mi MS nedojde a nechci, aby byl falešně negativní, takže jestli to má cenu hned v první den…

• Citovat
  • Nahlásit
1092
12.3.21 22:05

U prvního těhotenství mi ukázal test své čárky 4 dny zpoždění a teď u druhého jsem měla dokonce už 3 dny před termínem MS dvě
slabe čárky. Testovala bych den potom, co neprijde MS. Pokaždé test citlivosti 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
12.3.21 22:05

To ti nikdo nepoví, záleží na tom, kdy byla ovulace, kdy došlo k uhnízdění atd. Já měla pozitivní testy vždy už pár dní před termínem MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
12.3.21 22:12

Jestli mas ucebnicove dlouhou lutealni fazi a vis, kdy byla ovulace, tak v den vynechane menzes je sance na spravny vysledek velka. V opacnym pripade holt pouzijes druhy test z krabicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63050
12.3.21 22:15
@Anonymní píše:
Právě si ho chci udělat pokud mi MS nedojde a nechci, aby byl falešně negativní, takže jestli to má cenu hned v první den…

Nemá, udělej týden po a máš klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
12.3.21 22:17

Spíš než na menstruaci záleží na tom, kdy byla ovulace. Já mám fázi od ovulace do MS 15 dní, takže test byl pozitivní už před termínem MS. Pokud má někdo LF jenom 10 dní, tak negativní test ještě nemusí nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53009
12.3.21 22:44

Ano, u pravidelné MS bývá v den vynechání test desítka spolehlivý dost. V případě negativity, pokud by MS stále nedošla, zopakovala bych za tři dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat