Možná nevěra, jak moc je to špatné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 17.01.19 22:22
Jak moc je to špatný?

Já a můj manžel jsme spolu 4 roky. Máme roční holčičku. Bydlíme spolu 3 roky. Už mě jednou podvedl, dodnes se neomluvil, ale já už byla těhotná a nechtěla jsem ditku brát tátu. Teď jsem na rodičovský dovolený, mateřkou jsem neměla protože doteď studuji (diky rodině od manžela to dávám, protože mi jednou těch 6h jednou za týden pohlídaj). Mám tudíž holej zadek a dítě navrh, takže si vyskakovat nemohu a manžel mi to bohužel dává dost najevo… Ale abych šla k věci… dnes jsem jak tupoň hodinu vybírala krásný spodní prádlo, večer jsem se v něm ukázala manželovi a on neřekl ani bů 8o. Krom toho si zabezpečil mobil po té, co jsem se ho před týdnem zeptala, jestli se mám obávat, že se bude znovu odehrávat nevěra, když si už měsíc nepřetržitě dopisuje s kolegyní v práci…
Jsem z toho zoufalá, nemít s ním dceru, už jsem se na něj dávno vykašlala… :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 17.01.19 22:32

Ani rodičovský příspěvek nemáš?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 17.01.19 22:34

A že s ním tu dceru máš (i když nechápu tedy,, takový hovado..) mění na situaci co? Zachvíli se začnete hádat a on tě stejně bude dál podvádět.. Sice to nemáš ještě nijak podložené, ale dopisování s kolegyní z práce bych nebrala na lehkou váhu po tom všem předtím.. Proč ti pomáhají jeho rodiče, kde jsou tví, pokud to není citlivé téma .. Nemáš možnost jít k nim ? co a proč studuješ? není možná brigáda nebo přerušení školy a práce ?

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 17.01.19 22:37

Spatny to je..ale muze se to srovnat.mela by jsi v dobe doresit predeslou neveru.bud odpustiť nebo odejit.jak vis s kým a Jak dlouho si píše?koukas do toho?proc do toho koukas a pak se nerozejdes?kdyz Hledas je nutne vedet co delat kdyz nájdeš..kdyz to mate o nicem nemusi mit ani chut :nevim:
I tak musis vydrzet do štátnic..vydrž mala bude vetsi a pak se uvidí..
Držím ti palce at se nezblaznis,ale rozvodem si ted nepomuzes :hug:

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 17.01.19 22:54

@Andrea.Tom bylo to neplánovaný, ale já už od mala měla problémy se spodkem a jít na potrat jsem prostě nezvládla. Navic v te době jsem byla plna elánu a myšlenek jak všechno bude růžové… moji rodiče jsou rozvedený a každý z nich je jeden velký extrem a navíc bydlí daleko. Tady mám možnost, že babi s dedou, co už jsou v důchodu mi rádi pohlidaji. Musela bych jedině k tátovi s tím, že by hlidala moje babi, ale to bych musela nějak složitě dojíždět a navíc dceři je teď opravdu málo na to aby se kolem ní začalo dít tolik věcí :( nechci jí ublížit jako ublížili mě rodiče :,( …Manžel by se jí jentak nevzdal

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 17.01.19 22:55

@AnastazieB
Mám, ale vyměřený z manzelova platu. Jde do spolecneho účtu, co jsme si udelali po svatbě

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 17.01.19 23:02

@flybe
Zhruba ten měsíc má ze furt mobil v ruce a protože s kolegyní chodim i já na cvičení a mame se v přátelích na fb tak vidím jakou tam ma prezdivku a profilovku… a když se k němu přiblížím, tak to vidím, že je tam její ikonka. On se s tím nějak netají, že si píšou. Kolegyně má sama manželství na prd… a se sexem do teď problém z jeho strany nebyl, skoro chodil a škemral a měl povídačky jak už je to dlouho co naposledy… já mám upřímně problém v sexu dosahnout konce a před ním to hraju, ale je v tomhle spokojený, já spokojená…

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 17.01.19 23:29
@Kaculina1234 píše:
Já a můj manžel jsme spolu 4 roky. Máme roční holčičku. Bydlíme spolu 3 roky. Už mě jednou podvedl, dodnes se neomluvil, ale já už byla těhotná a nechtěla jsem ditku brát tátu. Teď jsem na rodičovský dovolený, mateřkou jsem neměla protože doteď studuji (diky rodině od manžela to dávám, protože mi jednou těch 6h jednou za týden pohlídaj). Mám tudíž holej zadek a dítě navrh, takže si vyskakovat nemohu a manžel mi to bohužel dává dost najevo… Ale abych šla k věci… dnes jsem jak tupoň hodinu vybírala krásný spodní prádlo, večer jsem se v něm ukázala manželovi a on neřekl ani bů 8o. Krom toho si zabezpečil mobil po té, co jsem se ho před týdnem zeptala, jestli se mám obávat, že se bude znovu odehrávat nevěra, když si už měsíc nepřetržitě dopisuje s kolegyní v práci…
Jsem z toho zoufalá, nemít s ním dceru, už jsem se na něj dávno vykašlala… :zed:

Zabezpečení mobilu najednou ouou… A jak jsi zjistila, že si dopisuje s kolegyní s práce (pokud vůbec s práce)? :poblion: Někteří chlapy se bohužel nezmění. Někdy lepší bez otce než tohle a mělo by to jistě i jinou dohru. Sama musíš vědět jestli ti to stojí za to to udržet. Chlapů je. A někteří jsou fakt fajn, co by za to dali mít rodinku. ;)

elibro
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 17.01.19 23:32

@Kaculina1234 mno, tak si zkrátka založíš vlastní účet - to by každá velká holka měla mít - a rodičák přepošleš tam. Manželé jste a ještě nějakou dobu budete, nic víc úřad nezajímá.

Najdeš si brigádu. Rozvedeš-li se, zařídíš si na sociálce příspěvky na dítě, dostaneš alimenty, docela pravděpodobně dosáhneš na příspěvek na bydlení… Snad máš alespoň trochu vlastních úspor? Pokud ne, začni spořit asap. S ročním dítětem už se trochu pracovat dá.

Anebo s manželem začněte mluvit. O rozvodu, o manželství, o tom, co vám oběma chybí. Vážně je takový padouch? Nebo jen mezi vámi dvěma cosi skřípe? Opravdu by se chtěl rozvádět i on?

Btw ten účet si založ každopádně. Společný manželský účet je úchylné zlo, co už dávno mělo být vymýceno. A to ti říkám jako ještě nedávná manželka-studentka, návazně nyní manželka-matka mrňat, co vlastních příjmů moc nemá. Nic nesvědčí partnerství tolik, jako aspoň zdání rovnoprávné samostatnosti obou.

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 18.01.19 00:37

@Jassmina řekl mi, že tam pracuje a předemnou se furt baví o práci co dneska dělali a co bylo nového…

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 18.01.19 00:41

@elibro
Ja vlastní účet mám, ale nechali jsme ho na šetření pro dceru kam ji posílají koruny prarodiče. Vlastní uspory nemám. Děkuji za rady, ještě chvíli počkám, budu šetřit a plánovat a pak se kdyžtak na to vrhnu co píšeš…

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3188 příspěvků 18.01.19 06:17

@Kaculina1234 dite máš plánované.v jine diskuzi jsi resila ovulaci a snazeni.vzhledem k tomu,ze nemas kam jit,nic našetřeno.tak radsi nepatrej jestli ti je verny nebo ne.

Paola21
Závislačka 3675 příspěvků 18.01.19 08:02
@Kaculina1234 píše:
Jsem z toho zoufalá, nemít s ním dceru, už jsem se na něj dávno vykašlala… :zed:

Já bych se na něj vykašlala i když s ním mám dceru.

elibro
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 18.01.19 10:55

@Kaculina1234 tak to jako bys ho neměla. Tvůj účet, tvoje peníze a tvoje jistota, kdyby něco. A tvůj rodičovský příspěvek za tvoji práci s dětmi a ušlé příležitosti jiného výdělku.

Dceři můžete snadno a rychle založit dětské spoření, nabízí to snad každá banka. A pravděpodobně i s nějakými výhodami.

Kaculina1234
Kecalka 106 příspěvků 18.01.19 13:57

Ano, uchýlili jsme se, že chceme dítě a proto jsem tu řešila oné věci, ale pak jsem obrátila, když začal být sobecký… chtěla jsem čas. Než jsem si ale došla pro prášky, tak už jsem byla v tom. Nebudu ale říkat, že jsem si jí nepřála… jen v době kdy už se začal víc projevovat jsem to už tolik neplánovala

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >