Jak moc jste aktivní v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
b22
Kecalka 271 příspěvků 29.01.18 12:20
Jak moc jste aktivní v těhotenství?

Maminky, zajímalo by mne, jak moc jste aktivní v těhotenství? Dejme tomu ten konec(já jsem 7mesic +) a jsem neskutečně už líná, učiněna, nic se mi nechce a prosím kolem 15hodin denně! Dojdu max do obchodu a obden pouklizela a uvařím, zbytek dne většinou nic :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Erinye
Kecalka 333 příspěvků 29.01.18 12:34

Já celkem dost, u prvniho jsem denne usla 5km az do porodu. Ted jsem tehotna podruhe, v patem mesici a denne jdu s kocarem + 20 minut posiluju nohy a ruce. Vim uz, ze kila jdou tezko dolu totiz :D

A ted mi to prijde s malym (10 mesicu) vetsi pohoda nez, kdyz jsem chodila do prace.

čtyřilasky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 12:35

Fungovala jsem uplně normálně, čtvrté těhu jsem si užívala nejvíc. Běhala jsem kolem tří dětí, domácnosti. Jsem akční mamina :lol:

iva.haferova
Kecalka 129 příspěvků 29.01.18 12:45

V prvním těhotenství jsem byla lenivá, přibrala jsem 14 kg. Při druhém si už tolik neodpočineš. Furt lítáš někam a navíc zaopatřit to první. Sekala jsem až do konce 8.mesice trávu, starala se o zahradu a barák, dost jsem chodila… Shodila jsem 5kg

Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 29.01.18 12:47

Já se od pátého měsíce kutálela s bolavými žebry až do konce. Taky se mi nic nechtělo, ale zpětně doporučuji aspoň chodit každý den na hodinu vycházky. Člověk setřepe tu základní únavu.

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 29.01.18 12:50

Ja teda první i ted druhy tehu 4mes. Jsem vecne unavena a líná a nic se mi nechce. Když je dcera ve školce uzivam si každou volnou chvilku na odpočinek. Přijdu si hrozne slabá ale možná to souvisí s moji chudokrevnosti a zvýšený bílé krvinky. Doufám ze brzo bude lip ale 1 a 3 trim. Je pro mě tezky

unuděná
Kelišová 5600 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 12:55

Tak ja u obou tehu jezdila na kole ci bezkach (syn letni, dcera jarni) az temer do porodu, chodila na prochajdy, v prvnim tehu i cvicit a plavat. v tom druhem naopak porad litala kolem starsiho.Ale ne, ze bych nedokazala zlenivet, ale clovek se musi trochu donutit, pak je mene bolavych zadicek a kil nahore ;) Obe tehu bez komplikaci, rozeno v terminu, nahore 12kg, vse nechano v porodnici.

Lenka_Hal
Kelišová 5710 příspěvků 29.01.18 12:56

V sedmym jsem delala jeste vse, ale stalo me to uz Vic sil. Vlastne nee, s volejbalem jsem uz sekla. :mrgreen: a bezecke trasy se zkracovaly…Ono zalezi na tehotentvi, nektere deti v brise dovoli vic, nektere min.

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 29.01.18 13:00

U prvního těhotenství jsem měla režim jako netěhotná, 12 hodin denně v práci, v 7 měsíci Snežka a okolí, po nástupu na mateřskou denně aspoň 10 km, mám psa náročného na pohyb, a taky časté výstupy na hory a kopce.

V druhém jsem běhala kolem dcery a psa, ale ve 30 týdnu jsem si zlomila nohu, takže jsem dva měsíce jen skákala a tahala se na rukou ???? taky dobrý trénink.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 29.01.18 13:01

@b22 Já chodila celé těhu na výlety, takže by mi to i v závěru těhu asi dost chybělo. Ještě týden před porodem jsem ušla 10 km okruh v Jizerkách. Naopak, když jsem se rozhodla, že si odpočinu, nebudu nic dělat, tak mě všecko rozbolelo, u mě to bylo tím nic neděláním. Pohyb a hlavně chůze mi dělaly dobře.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 29.01.18 13:05

Moc ne… Denně se snažím dodržet to, abych ušla minimálně 6000 kroků, více, když to jde, ale jsem od začátku dost unavená, byla jsem zvyklá na větší množství kávy denně, tu jsem vysadila a i kvůli např. utrogestanu jsem extrémně spavá oproti dřívějšku, v noci 7 hodin určitě, dojdu z práce, uvařím a padám… Navíc jsem už před těhotenstvím měla málo železa, teď ještě větší deficit, což k únavě také přispívá. Jsem na začátku 5. měsíce a upřímně se děším, jak budu vypadat v osmém - devátém měsíci…

Příspěvek upraven 29.01.18 v 13:06

b22
Kecalka 271 příspěvků 29.01.18 13:05

:mrgreen: :mrgreen: takže jsem tu jediná lenoska a holky to doma jednu malou už mám, ale chodí do školky, takže ti jsem převážně sama, nahoře mám 14kg už teď, furt potřebuju spát ale…dcera semnou být doma nechce, chce za kamarády, jen občas jdeme po obědě do města na oběd s kamarádkou nebo babičkou…

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 29.01.18 13:13

První těhu jsem do posledního dne dělala vše, chodila denně 5 km se psem. Druhé těhu je ještě aktivnější, 24tt., doma 14m akční dcerka. :D

medunka23
Kelišová 7135 příspěvků 29.01.18 13:17

Tak já u první chodidla dlouho do práce a pak jsme se měsíc před porodem stěhovali do zrekonstruovaneho bytu, takže prakticky do porodu jsem pořád něco dělala a u druhé jsem se zase nezastavila se starší, mladší se narodila v létě, takže nezřídka kdy jsem se starsi vylezla ráno z baráku a vracely jsme se okolo páté domů když končil muž v práci, procházky, výlety, návštěvy atd atd…

Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 13:25

U prvního těhotenství jsem byla aktivní, chodila jsem do práce, na túry, na kolo, cestovala cca do konce 8. měsíce. Pak už mě zmohla únava a otékaly nohy, měla jsem obrovské břicho, tak jsem se už šetřila. U druhého jsem byla aktivní chtě nechtě, doma kojenec, procházky s kočárkem, stěhování atd. Ale 9. měsíc jsem opět více méně proležela. Třetí těhotenství bylo nejhorší. Ze začátku mi bylo špatně, tak se mi nic nechtělo dělat a na konci jsem byla tak unavená, že jsem jen seděla doma. Po delší chůzi se mi dělalo špatně, bolela mě pánev, motala se mi hlava, prostě radost. :? A strašně se mi nic nechtělo, byla jsem líná a vypruzená. Takže @b22 v tom nejsi sama. Pozitivní je, že se energie po porodu vrátila. A paradoxně jsem potřetí přibrala nejmíň, protože jsem tolik neotékala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >