Jak moc jste měli od začátku intenzivní vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 21:24
Jak moc jste měli od začátku intenzivní vztah?

Po dlouhé době jsem našla kluka, který velice dobře zapadá do rámce mé představy, s jakým člověkem dokážu žít, jakého chci a můžu milovat. Sice jsme byla na úplném začátku dost obezřetná a myslela jsem, že je to takové vlažné, ale pak jsem do toho začala poněkud rychle padat. Teď spolu chodíme tři měsíce, já nemám pocit, že bych na něm byla závislá, ale nedokážu najednou ten vztah nějak nebrat vážně, i když bych asi měla v poměru k tomu, jak krátce spolu jsme. Nemám ho sice plnou hlavu a žiju normálně dál svůj život, ale dost jsem k němu přilnula a mám pocit, že spolu nejsme tři měsíce, ale třebas půl roku nebo i dýl (i když se nevídáme každý den). I když jsme neztrácí sama sebe i tak se mi po něm přes den stýská a klidně bych s ním začala žít (ale neříkám mu to, zatím je čas, nechci ho tlačit, vyděsit) - mám tak nějak potřebu se k němu každý den vracet a sdílet život, prázdný byt už mě omrzel. Měl jste to taky někdo podobně? Nebo spěchám a spěchám moc? Je mi 25, jemu 30.

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16462 příspěvků 25.10.18 21:31

mě to přijde v pohodě, pokud je on stejně jako ty naladěn na vážnější vztah :think: A to by ve 30ti být mohl :think:

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 25.10.18 21:48

Tak každý je nějaký, někdo to prožívá víc jiný min… A když cítíš že je to to pravé, fungovat to bude :kytka: :srdce:

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 25.10.18 21:52

Manzela jsem potkala pred pulnoci a druhy den odpoledne se ke mne prestehoval. Kdyz to vis, tak to vis. Takze za mne nespechas.

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 25.10.18 21:56

@kacakaca
Ano, já to měla v podstatě stejné, teď máme měsíc před svatbou :hug:
Toho pravého prostě poznáš :P

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8310 příspěvků 25.10.18 21:58

prvních pár vztahů tak na 80 %, pak se to postupně snižovalo na +- 50 % a teď se tomu snažím nedávat víc než 35 %, pomohlo ? :srdce: :kytka:

mrav
Neúnavná pisatelka 18119 příspěvků 25.10.18 22:09

Akorát tě upozorním - dávej pozor na závislost. Já jsem to tak měl se svou úplně první holkou. Pak ty rozchody bývají docela dost šílené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 22:47

Mám to podobně, jen jsme spolu teprve dva měsíce. On je sice mladší, ale v hlavě to má dost srovnané. Bohužel už máme oba děti, takže je to celé složitější. Pracujeme ve stejné firmě, takže se vidíme téměř denně. Když tady není, je mi šíleně smutno, jsem náladová, chybí mi. Přitom jsem vlastně vlk samotář a společnost nepotřebuju, vždycky jsem byla nejradši sama a večer, když děti usnuly, jsem byla vděčná za klid a chvilku pro sebe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >