Jak moc se Vám ničí vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 16:43
Jak moc se vam nici vlasy?

Ahoj maminky chtela bych se zeptat jak moc casto se vam nici vlasy nebo trepi a lamou konecky ja jsem ted nasla kdyz jsem z nudy prohlizela vlasy asi 30 roztrepenych konecku jak jste na tom vy?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 29.04.19 16:45

Záleží co s nima děláš :D když je neodbarvuju, často nezehlim, občas zastrihnu konce, tak se mi netrepi nic…

Rive
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 29.04.19 17:11

Od té doby, co jsem si našla fakt dobrého kadeřníka, který mě naučil, jak se o vlasy starat, tak se mi neničí a netřepí a to je mám odbarvované.

Lily-en
Kecalka 108 příspěvků 29.04.19 17:20

Roztrepene vlasky leda ostříhat :-)
Já mám vlasy jemne, barvim odrosty a nezehlim, pouze fenuji. Dodrzuji pravidla jako třeba nespat s mokrymi vlasy, spát se stazenymi vlasy. Myji vlasy každy třetí den. Zbytecne s nimi nic moc nedělám. :D používám myslím si kvalitní kosmetiku převážně bylinkovou a zatím dobrý. Ale roky jsem bojovala. Dřív jsem mela vlasy jako jeden velký chemlon, než jsem přišla na to, co je spravne a co není :-)

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 29.04.19 18:09

Většina je roztřepená, je to katastrofa. Vlasy jsem si dlouho barvila barvama z drogerky a dopadly, jak dopadly. Čekám až se to dostane do nějaké normální délky a jdu ke kadeřnici. Masky, séra, kondicionéry mi na to nefungujou.

Alladina
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 29.04.19 18:13
@Anonymní píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat jak moc casto se vam nici vlasy nebo trepi a lamou konecky ja jsem ted nasla kdyz jsem z nudy prohlizela vlasy asi 30 roztrepenych konecku jak jste na tom vy?

Ja mám dlouhe cerne vlasy a musím říct, že se mi netrepi konečky, ale straslive se mi masti. Myju je každý den, sampony na mastne vlasy, efekt nula. Sice se říká, že mastne vlasy se mastí prave častým mytim, ale já bych musela zalezt na dva týdny někam do diry, kdybych si měla provest tuhle odmastovaci kuru :roll:

Sára 1
Echt Kelišová 9071 příspěvků 29.04.19 18:15
@Lily-en píše:
Roztrepene vlasky leda ostříhat :-)
Já mám vlasy jemne, barvim odrosty a nezehlim, pouze fenuji. Dodrzuji pravidla jako třeba nespat s mokrymi vlasy, spát se stazenymi vlasy. Myji vlasy každy třetí den. Zbytecne s nimi nic moc nedělám. :D používám myslím si kvalitní kosmetiku převážně bylinkovou a zatím dobrý. Ale roky jsem bojovala. Dřív jsem mela vlasy jako jeden velký chemlon, než jsem přišla na to, co je spravne a co není :-)

A co používáš? Od té doby, co jsem změnila šampon na přírodnější, tak mám vlasy mnohem horší, strasne suché.

Lily-en
Kecalka 108 příspěvků 29.04.19 20:24
@Sára 1 píše:
A co používáš? Od té doby, co jsem změnila šampon na přírodnější, tak mám vlasy mnohem horší, strasne suché.

Používám kosmetiku The Garden od slovenského trichologa :)

Váš příspěvek
Reklama