Jak moc se věnuje manžel/přítel po práci dětem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 19:13

Jak moc se věnuje manžel/přítel po práci dětem?

Otázka zní jednoduše.
Jak moc se po práci věnuje manžel dětem?
Máme dvě děti 4 a 2. Ani jedno nechodí do školky, až od září. Žijeme mimo rodinu, takže pomoc žádná.
Manžel má velmi náročnou práci (manažerská pozice- spadá pod něj část Evropy).
Přijde domu a dětem se jen tak letmo z gauče věnuje cca 30 minut, pak zaleze do postele, čumí do telefonu a volá děti k sobě aby tam s ním ležely, jenzě oni si chtějí hrat :mrgreen: Ale to už ne, vzdycky vyleze az když děti spí.
Uspáváme na střídačku. Máme od něj první poslední, ale tohle me s*re! Je to lenoch línej!
Prosim anonym, je tu svagrova. Děkuji. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16108
28.6.22 19:18

A jak funguje o víkendu? Manžel má taky nějaký podřízený, dětem se věnuje co přijede z práce, ale večer jde spát třeba i s nimi v 8 nebo v 9, protože je KO o víkendu maká na stavbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12440
28.6.22 19:20

Děti máme téměř stejně staré 3 a 4,5 r a manžel se stará stejně, jako já. Musí, chodím už přes rok do práce na plný úvazek. Já k tomu mám ale daleko víc povinností, prostě toho jako ženská zvládám víc doma. Ale děláme stejnou práci, takže jsme o stejně unavení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3550
28.6.22 19:23
@Anonymní píše:
Otázka zní jednoduše.
Máme dvě děti 4 a 2. Ani jedno nechodí do školky, až od září. Žijeme mimo rodinu, takže pomoc žádná.
Přijde domu a dětem se jen tak letmo z gauče věnuje cca 30 minut, pak zaleze do postele, čumí do telefonu a volá děti k sobě aby tam s ním ležely, jenzě oni si chtějí hrat :mrgreen: Ale to už ne, vzdycky vyleze az když děti spí.
Uspáváme na střídačku. Máme od něj první poslední, ale tohle me s*re! Je to lenoch línej!
Prosim anonym, je tu svagrova. Děkuji. 8o

Půjdu nejspíš proti proudu, ale myslím si, že poněkud přeháníš.
Tvůj muž se dětem nijak zásadně nevyhýbá a při svém zaměstnání má na únavu nárok.
Nebo bys chtěla, aby si do práce chodil odpočinout podle toho vypadal jeho příjem, ale doma byl druhá Mary Popins :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9066
28.6.22 19:27
@Anonymní píše:
Otázka zní jednoduše.

Mno..muž podniká takže doma je v podstatě " na návštěvě".. přijede domů kolem sedmé, půl osmé..hraje si chvíli s malým protože pak už koupeme nebo mu drnkame na klavíru a podobné ptákoviny před spaním..pak krmím, zuby a spát..takže všeho všudy je to tak hoďka co s nim je :) ale taky máme první poslední a přesně vím co tě s*re :lol: jsem na tom obdobně ale zase vím, že co se týče zajištění naší budoucnosti a zejména jeho tak je to jistota..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9158
28.6.22 19:27

Jestli má takovou práci, jak píšeš, tak toho bude mít až po krk. Člověk, který pracuje hlavou, bývá kolikrát mnohem víc unavený, než pracující manuálně. Zvlášť, když Tě drti v zaměstnání ještě velká zodpovědnost, což předpokládám, že bude manželův případ. Přes týden bych ho určitě nechala, ať si dělá, co chce, ten odpočinek je důležitý. Vím to z vlastní zkušenosti. Pokud se věnuje dětem o víkendu, neřešila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
28.6.22 19:34

Nemyslim, ze je zasadni, aby si s nimi intenzivne furt hral. Ale aby te plne zastoupil, kdyz je potreba, kdyz si taky potrebujes odpocinout, nekam vypadnout, kdyz ti rvouci dite visi na noze u vareni a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
28.6.22 19:38

A co o víkendu? To funguje? Muž se teda dětem věnuje po práci každý den, když skončí brzo, tak je vezme ven, když dýl, tak si s nima aspoň hraje. Práci má dost náročnou spíš fyzicky, i když taky má na zodpovědnost další lidi a každou chvíli musí něco řešit. Ale o víkendu funguje na 100%, prakticky není žádný víkend, kdy by jsme společně něco nepodnikali. Ale tvůj muž toho bude taky mít plný kecky, tak bych ho přes týden nechala, pokud o víkendu s dětmi aspoň něco podniká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 19:40

Děkuji všem za konstruktivní odpovědi.
Chodím do práce o víkendech, kdy je manžel pár hodin s dětmi sám a dokáže mě zastoupit, ale jakmile přijdu, tak mě žádný odpočinek jako vždy jeho opravdu nečeká :mrgreen:
Odpočívat ho nechavam, ale pres tyden je to jen a jen na mně a už mi z toho asi hrabe.
Napustila jsem mu teď vanu a jdu uspat děti, tak díky za podporu! :*

• Citovat
  • Nahlásit
1456
28.6.22 19:41

Hele a jak to podle něj bude vypadat, až se vrátíte do práce vy? Budete se v posteli u telefonu válet oba a děti zůstanou bezprizorní, nebo co? :D Je dobrý si po práci na pár minut oddechnout (platí i pro ženský), ale v takový podobě, jakože zbytek dne, bych pro to pochopení neměla. Chtěl děti, měl by si to umět skloubit. Mám partnera, děti nejsou jeho, ale „padla“ máme po 8. večer prostě. Občas je někdo unavenější, tak když padne odpoledne na gauč, je hájenej, že si musí odpočinout, ale jinak tak nějak fungujeme. Pokud nezvládá práci a rodinu, ať změní práci. Jinak to zůstane na vás všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12302
28.6.22 19:45

@Tofifea Přesně tak první odpověď se kterou souhlasím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 19:48

@Tofifea
To jsem na na to upřímně zvědavá. :mrgreen:
Už jsem to tak nějak naťukla a paní na uklid nebude problem, tak se pak budu moci věnovat víc dětem. :palec:
Když on by pro nás udělal vše a nic není problém, ale tohle mě ničí.

• Citovat
  • Nahlásit
3989
28.6.22 19:49

Takovych diskuzi jsou tu desitky…muj muz se venuje dceri porad, kdyz muze, dela 12tky na smeny provoz, jak prijde, jde si s ni kopat nebo neco pak koupat, cisti treba zuby, to je jeho prace.. obcas jeden s dcerou nekam jdem, aby si druhy odrfkl :nevim:…pokud se ti zda, ze to neni idealni, promluv si s muzem, rekni presne, co bysis prala a proc..domluvte si, jak to udelat, abyste si odpocinuli a byli spokojeni oba…moc ti nepomuze vedet, jak to maji jini…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
28.6.22 19:49
@Anonymní píše:
Otázka zní jednoduše.

Když přijde po noční a já jsem již v práci, vede dítě do školy. Vyzvedává ho ze školy. Když spím po nočni a je víkend, vaří oběd. Nebo aspoň přílohu k tomu, co jsem stihla udělat předchozí den já. Uspává dítě. Plánuje výlety. Ale není vrcholový manažer, no. Jen má dvanáctky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
28.6.22 19:50

Tak mi někdy podle odpovědí přijde, že správná žena má mít duši prostitutky a nechat se uplácet penězi.
Až budeš chodit do práce ty, tak děti strčíte kam? Nebo budeš muset vzdát práci, aby pán tvorstva nemusel doma hnout prstem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat