Jak moc se zvětšily Vaše silikonová prsa?

14.11.19 17:15

Jak moc se zvětšily Vaše silikonová prsa?

Děvčata, co jste taky po augumentaci a nemáte zrovna dvojky, jak moc Vám ještě v těhotenství a při kojení vyrostla prsa? Trošku mě teď už znepokojuje, že začínám vyrůstat z konfekčních podprsenek, tak by mě zajímalo, jestli se můžou moje čtyřky proměnit v něco obřího, abych nechodila v predklonu :D poprosím Ty, které silikony nemají, ať nekomentují, nějaké rady, že jsem neměla chodit na operaci nehledám. Jsem na své vnady pyšná a budu i s děťátkem, spíš na co se připravit? Děkuji za objektivní zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.11.19 18:31

Behem tehotenstvi to slo o cislo nahoru. Pak se vratili do puvodniho stavu. Nekojila jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 18:37

@Mika.ella1 já uz jsem o číslo a to jsem v 10 týdnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 19:40

Mam udelany neco mezi dvojkami trojkami a behem tehotenstvi to vylezlo o necele cislo, ono moc nemelo z ceho, toho prirodna mam nula nula prd :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
666
15.11.19 06:17

Snad o víc jak dvě čísla, bylo to strašný, ale postupem času se to srovnalo a kojila jsem tři roky. Teď jdu na reoperaci na menší, už mám těch velkých plný zuby, ale hlavně mi jedno dělá problém a mám tam i kapsulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 15:58

@LennyL1 myslíš, že ta capsule vznikla díky kojení? Nebo si měla nějaký úraz? Vím, že mi lékař říkal, že to může být od nehody v autě, od pasu a nebo od pádu, či velké zmáčknutí? Taky se obávám, že budu chodit v predklonu 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
19.11.19 06:26

Ne, tu kapsuli jsem měla už předtím, já jsem s tím jedním prsem měla problémy už od začátku, nechtělo se pořádně zahojit, tvořil se mi kolem něj serom, praskla mi jizva, no hrůza, takže tělo vytvořilo kolem implantátu velkou vazivovou tkáň-kapsulu. Vůbec se neboj, kojení to nezpůsobuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 06:40

@LennyL1 tak to mě moc mrzí, budu držet palce, ať reoperace dopadne dobře. Až odstupem pár let zjišťuji, že jsem jedna z mála šťastných, co s implantáty nebo hojením neměly problém. Já jen špatně snasim narkozu, tak ty 3 dny, a taky než mi dal pryč dreny, byly nejnáročnější a pak už to bylo rychlý, po týdnu mě bolela akorát ta kůže, jak se napinala a po 2 týdnech jsem ani nevěděla, že mě operovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama