Jak moc si hrajete s 8 měsíčním miminkem

Anonymní
18.8.21 11:40

Jak moc si hrajete s 8 měsíčním miminkem

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak moc se věnujete svému 8 měsíčnímu miminku? Naše malá se neplazi, neleze, chodíme na rhb, měla zablokován obratle, ale je moc šikovná a vše zvládá, jak má. Podle fyzio má na lezení ještě čas. Vyhraje si celkem dost sama, rozebírá pěnové Puzzle, hraje si s hračkami a já ji do toho nechci nějak moc zasahovat, ale zároveň se pak cítím provinile, že se jí dostatečně nevěnuji a možná proto ani nemá tendenci se víc hýbat. Hračky ji dávám i daleko, vzdy6se k nim nějak dostane :D dávám si ji přes nohu, koukáme do zrcadla, zkoušíme paci, paci a papa, stavím věž z kostek, podávám hračky.. Ale upřímně mě to taky třeba hodinu nebaví :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7596
18.8.21 11:43

Nehraju, vyhraje si sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32451
18.8.21 11:49

Nezabavuju svoje děti řízeně. Pokud si nenašly zábavu, tak jsem se jim chvíli věnovala, ale většinou si našly nějakou aktivitu samy. Teď je s těma velkýma s úkoly a logopedií mnohem víc práce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14690
18.8.21 11:50

Pokud si dite hralo samo, tak jsem si s nim nijak navic nehrala. Proc…?
Chovani, kojeni, krmeni, spani - kontaktu se mnou mely az az.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.8.21 11:57

@Lucie_Sx já už právě cca 14 dní nekojim, ale snažím se jí to vždy vynahradit a ráno i přes den si ji beru k sobě do postele, hrajeme si, mazlime.. Jinak spí sama v postýlce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
18.8.21 11:58

Nechávám dítě se zabavit samo a taky se mu věnuju. Chodíme plavat na cvičení s dětma, doma říkanky, básničky, prohlížíme knížky. Snažím se to dělat tak nějak napůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
18.8.21 12:04

V osmi měsících moc ne, prostě si něco dělala, já taky… Chodily jsme na procházky, trochu cvičily (byla pohybově dost napřed, v osmi měsících stála u nábytku, ale mírné cvičení ještě nikomu neuškodilo), když chtěla mazlit nebo si něco ukazovat v knížce, tak to… Ale říkačky a paci paci, věže z kostek, to mě nikdy nebavilo. Ono taky co chceš s dítětem do roka, roka a půl smysluplnýho dělat. Nakrmíš, umeješ, přebalíš, utěšíš když pláče. Zábavnější je to až pak :) Následky to nemá, je to velmi šikovná samostatná chytrá holka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
18.8.21 12:18

Odmalicka deti nechavam byt, kdyz se necím bavi sami, batole si uz vyhraje vazne paradne bez me asistence. Ona i nuda je pro deti důležita a ma ve vyvoji svoje místo. Ale úplně ti rozumím, taky u mimin mivam takove iracionalni vycitky a musím sama sebe upomínat, ze kdyby se mu neco nelibilo a mamu potrebovalo, tak si zabreci.
A s tim hybanim si vubec nic ty nevycitej, to se prostě vyvine svym tempem, to nemas sanci ovlivnit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.8.21 12:24

Holky moc vám všem děkuji, jste zlaté :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
18.8.21 12:46

Mam teda 6 měsíční, ale to už se plazí. Takže ho mám víceméně pořád u nohy.. 8o a hrát sám si moc neumí, jen chvilku..ale tím jak se plazi objeví vždy něco nového, co ho aspoň na minutu zabaví, jinak mě furt sleduje :roll: :lol: takže buď ráda, že si vyhraje. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.8.21 13:50

Mám 8 měsíčního chlapečka a umí si hrát i sám. hraju si s nim taky. Ale ma hodně rad třeba nošení na ramenou. To ho nosí přítel a malý se pořad směje a je šťastný 😀baví ho třeba pračka. Když něco peru tak se dokáže dívat dlouho 😀a taky mu zpívám a dělám s nim různé blbosti. Hodně se směje. A taky rád válí sudy na posteli a to ho samozřejmě hlidam. A je hodne ukecany takže spíše baví on nás 😀 a samozřejmě chodíme na procházky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat