Jak moc si mohou dovolit vaší partneři být upřímní?

12.12.19 00:36

Jak moc si mohou dovolit vaší partneři být upřímní?

Pokud se zeptáte Vašeho partnera, jestli by mu byla příjemná tantrická masáž zakončená „happy endem“, unesli byste, kdyby odpověděl, že ano?

Mám problém. Většina chlapů by odpověděla, že samozřejmě, že ne, že mají v hlavě pouze Vás. A u většiny by to bylo neupřímné…

Pokud by Vám chlap odpověděl něco ve smyslu, že by to bylo fajn, jesli jste si jista, že by Vám to nevadilo, vážte si velmi toho, že si dovolí být před Vámi upřímný…

Poznámka : výchozí situace je dlouhodobý vztah a věk 35+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31995
12.12.19 00:44
@Pan Svobodomyslny píše:
Pokud se zeptáte Vašeho partnera, jestli by mu byla příjemná tantrická masáž zakončená „happy endem“, unesli byste, kdyby odpověděl, že ano?

Mám problém. Většina chlapů by odpověděla, že samozřejmě, že ne, že mají v hlavě pouze Vás. A u většiny by to bylo neupřímné…

Pokud by Vám chlap odpověděl něco ve smyslu, že by to bylo fajn, jesli jste si jista, že by Vám to nevadilo, vážte si velmi toho, že si dovolí být před Vámi upřímný…

Poznámka : výchozí situace je dlouhodobý vztah a věk 35+

Nejsem si jistá, že chlap ví, co je tantrická masáž :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
12.12.19 00:46

Som single uz ale urcite by ex povedal ze pacilo by sa mu to. Ved komu nie? To je len otazka a normalna odpoved od chlapa… ale keby sa ma on opytal ci by mi vadilo keby isiel na taku masaz tak to je ine kafe…(vadilo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21699
12.12.19 00:49

Chlap by na to nešel, jiná věc by byla, kdybych ji prováděla já (což bych asi neměla problém se aspoň základy naučit, kdyby o to projevil vážný zájem) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20786
12.12.19 01:10

Zrovna dneska jsme to s manželem probírali… :mrgreen:. Jemu by se to líbilo moc a mě taky. My jsme v těchto věcech před sebou naprosto upřímný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.19 02:08
@Janli píše:
Zrovna dneska jsme to s manželem probírali… :mrgreen:. Jemu by se to líbilo moc a mě taky. My jsme v těchto věcech před sebou naprosto upřímný…

tak to moc gratuluji, takových párů okolo mne moc není… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
12.12.19 02:41

Ne nevadilo. Ale kdyby tam šel tak vadilo a hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5349
12.12.19 03:44

Tak znám svého manžela natolik, že vím, že by mi určitě řekl, že by se mu to líbilo. :mrgreen: :mrgreen: A myslím, že věta, že většina chlapů by odpověděla, že samozřejmě ne, je blbost :mrgreen: :nevim: Většina manželů mých kamarádek by taky řekla, že jo. :mrgreen: Ale samozřejmě, že reálně tam nikdo nebyl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
12.12.19 05:50

Kdyby chlap řekl, že by se mu to nelíbilo, tak buď evidentně lze, nebo s ním není něco v pořádku.. Nelíbilo by se mi ani jedno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19878
12.12.19 06:00
@Pan Svobodomyslny píše:

Poznámka : výchozí situace je dlouhodobý vztah a věk 35+

tak tomu by snad nikdo ani neuvěřil, ne? :roll: základní premise je blbě, tudíž se nemůžeš dobrat ke správnému závěru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4124
12.12.19 06:32

Jasne ze by odpovedel ano. A nesel by tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
12.12.19 06:38

Jistě, že by se mu to líbilo. I by mi to řekl. Jen by se tam nedostal, protože bych ho zabila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4539
12.12.19 07:06

Můj muž tam byl, když jsme spolu ještě nebyli. Líbilo se mu to. Jestli má myšlenky na to, že by si to zopakoval, nevím. Nenapadlo mě se ptát, nějak mě to nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
12.12.19 07:21

Já to chtěla svému muži koupit, z hecu, protože doma je největší „mačo“. Ale myslím, že by tam ze studu nešel. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9142
12.12.19 07:23

Nějak nechápu, proč bych se na to měla manžela ptát. To je jasné, že ano, ale proč se o tom vůbec bavit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat