Jak moc škodí stres a absťák v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 61 příspěvků 01.06.19 17:12
Jak moc škodí stres a absťák v těhotenství?

Přestala jsem ze dne na den kouřit, jsem pár dní před porodem, ale trpím jak kůň. Je mě ale blbě, nějakou dobu vydržím pár dní ale po pár dnech už mám strašný nervy, úzkosti a tlaky na hrudi. Myslíte si že ten absťák hodně škodí? Do teď jsem kouřila tak 1 denně ale i na to že jsem kouřila málo tak abstaky mám. Nevíte co mám dělat jsem na dně. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 01.06.19 17:13

Tak ted už nic nezachráníš když jsi kouřila doteď tak nějak nevidím význam toho že jsi přestala

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 01.06.19 17:15

@ka2ka abych se aspoň trochu pročistila

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33904 příspěvků 01.06.19 17:15

Nejvís dítěti vadí kouření, držím palce, ať do toho zase nespadneš :palec:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 17:17

Pokud sis dala jen jednu, zůstala bych u toho, v tomhle případě je horší ten stres. Měla jsi přestat než jsi se začala snažit o dítě, teď už je stejně pozdě.

veria
Nadpozemská drbna 25579 příspěvků 01.06.19 17:18

Tak jestli jsi kourila fakt jen jednu denne tak to bych ji kourila radši dal než takovýhle stavy. Ale je to divne, při jedné cig denne takový absťák. :nevim:

Ou
Echt Kelišová 7800 příspěvků 01.06.19 17:33

No a jseš si jistá, že ta úzkost je od toho, že ses vzdala jedné cigarety denně? Není to prostě úzkost?

A jinak pokud to je absťák, tak ten přejde, stačí vydržet a pro už docela vyvinuté dítě je méně problematičější stres, než všechny ty dehty, nikotin a další ohavnosti.

Pokud to ovšem je úzkost, tak cigaretou ji nevyřešíš a teda chtělo by to mít vymyšlenou záchraný plán, pokud by se ta úzkost rozjela pak porodem a kojením do blbě zvladatelných hlobek. Tj- jak a kde řešit léky a psychoterapii.

Cekk
Kecalka 151 příspěvků 01.06.19 17:45

Jedna denne te nezabije. kup si slim s nizkym procentem nikotinu a neklepej se. :roll: nez byt na tom takhle tak si radsi za bukem tajne zakur. Jsou matky co vyhuli krabku denne a to je katastrofa.

Sněženka25
Závislačka 4382 příspěvků 7 inzerátů 01.06.19 17:46

No nejsem si jistá, jestli zakladatelka kouřila jednu cigaretu denně nebo jednu krabičku…protože takový absťák kvůli jedné cigaretě?
A jinak bych se snažila to fakt vydržet…pak nejspíš budeš ještě kojit…a i kdyby ne…tak kouřit miminku do kočárku? To bych ty maminy propleskla :zed:

truelly
Závislačka 3256 příspěvků 01.06.19 17:52
@Sněženka25 píše:
No nejsem si jistá, jestli zakladatelka kouřila jednu cigaretu denně nebo jednu krabičku…protože takový absťák kvůli jedné cigaretě?
A jinak bych se snažila to fakt vydržet…pak nejspíš budeš ještě kojit…a i kdyby ne…tak kouřit miminku do kočárku? To bych ty maminy propleskla :zed:

Přesně…jednu, nebo jednu krabku? :zed:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 01.06.19 17:53
@Tapicka píše:
@ka2ka abych se aspoň trochu pročistila

ted už nic nezachráníš ted si to jen namlouváš

debra.morgan
Echt Kelišová 8901 příspěvků 01.06.19 17:55
@Sněženka25 píše:
A jinak bych se snažila to fakt vydržet…pak nejspíš budeš ještě kojit…a i kdyby ne…tak kouřit miminku do kočárku? To bych ty maminy propleskla :zed:

taky mě to napadlo, to asi těžko byla jedna :roll:
a to pročištění je dobrý vtip, ale strašná výmluva.

Ou
Echt Kelišová 7800 příspěvků 01.06.19 18:11
@ka2ka píše:
ted už nic nezachráníš ted si to jen namlouváš

ne čím méně dítě dostane škodlivin z cigaret, tím lépe, zejména před porodem. Pro dítě je lepší si odbýt absťák ještě v břiše. A i pro matku - je pak vyšší šance, že bude méně dráždivé.

AnastazieB
Echt Kelišová 8725 příspěvků 01.06.19 19:00

Z jedné cigarety máš takový silný absťák?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 01.06.19 19:11
@Ou píše:
ne čím méně dítě dostane škodlivin z cigaret, tím lépe, zejména před porodem. Pro dítě je lepší si odbýt absťák ještě v břiše. A i pro matku - je pak vyšší šance, že bude méně dráždivé.

to ano, ale pár dní před porodem to fakt nezachrání a pokud má takový absták nevěřím že hulila jen jednu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama