Jak moc spi Vaše miminko v noci a přes den?

69
5.12.20 01:45

Jak moc spi Vaše miminko v noci a přes den?

Nás malej má měsíc, v noci umi dat i 4 a půl hodiny dnes poprvé 6 hodin s zvukama jak sebou šíje a tlačí, ale přes den katastrofa se spaním nejde mu zabrat budi se a propina a po uložení úspany v náruči se vzbudí i po 10min s brekem, mate to taky tak? A berete mimco z postylky až zaplace? Malej před úplným vstanim tlačí a prdi se zavřenými očima dobrou i hodinu než to vzdá a chce napít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61674
5.12.20 03:28

@Niffu přes den spí dobře v kočáru nebo šátku.. Rekord má v autě a to 5.5 h :mrgreen: jinak jo, u nás je to stejné.. Beru z postýlky až když knika, dřív nee… Kdybych měla reagovat na každé zatlaceni, tak se nevyspím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
5.12.20 04:07

Malý má tři měsíce večer dáváme do postylky kolem 21 hod a vstava na jidlo v rozmezi 01:0-03:0 jak kdy. A z postylky beeu az kdyz knoura a vin, že je čas jídla. Jinak dam napit, dudlika a zase spinka. I když ja jsem vzhůru pri prvnim zaknourani a neusnu dokud se nevzbudi. Coz sebou nekdy mele i hodinu v postylce nez se teda plne rozhodne, že má hlad. A přes den nám ten spanek doma moc nejde. Vzdy tak max 30 minut. Chodime ale každý den na 2 hod odpoledne ven. Tam se v kocarku hezky prospi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
5.12.20 06:53

My máme taky měsíčního a v noci vydržel spát nejdéle asi 3 hodiny, pak už chce mlicko. Jinak to mám asi v podstatě stejně jako vy, já uz ho i přes den kolikrat nosím na jedny ruce a dělám něco aspon tou druhou, to ho celkem uklidňuje a uspava, nebo kolikrat ani nespí a kouka. No samozřejmě ty ruce stridam. Když se mi zda, ze ok, dam ho do postýlky a když to klapne, vydrzi tam chvíli v pohodě i vzbuzenej a já muzu třeba zabehnout do sklepa obsloužit pracku a pradelnu :lol:. Postýlku mám pojizdnou, takže si ho odvezu kam je třeba a daří se, ze kouka i z ni na me jak něco dělám.

Jinak když už je čas kojeni, beru ho z postýlky casto jakmile se začne tak různé protahovat, aby se to obešlo bez řevu :lol: a jinak různě, někdy i ze spaní chvilinku křičí kvůli tomu brisku a zase se sám uklidni, tak to nechávám. A někdy si ho vezmu i když v ni jen kouka a nespí a je v klidu, aby si zas nezvykl, ze musí rvát, abych si ho vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19311
5.12.20 07:53

Take beru z postylky, az kdyz place, driv ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
5.12.20 07:59

To spi v noci teda krasne :) to ja vubec nezazila :D pres den spala nejdyl v kocarku, kdyz se jezdilo, nebo kdyz jsem si ji ja nebo manzel polozili briskem na sebe v leze..to je teda trochu omezujici, ale nachystala jsem si vzdycky jidlo, piti, ovladac a telefon :)…z postylky jsem vytahovala az pri breku..tlacila, prdela porad, nekdy i hodne hekala, to mi pak doktorka rekla, ze je precpana..na radu laktacni jsem kojila porad..trochu jsem pak ubrala a bylo to lepsi..a musi si mimco fakt odrihnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
5.12.20 08:57

Ono je to fakt normalni.. Já beru z postýlky, když tlačí moc zuřivě, protože to by se nevyspal chlap.. Ale jinak nee.. V noci je rekord 6.5 h a to už jsem myslela, že mi prasknou prsa.. Ale stalo se to jen jedno.. Třeba dneska byl vzhůru v 22, ve 2 a v 6.. Přes den dává 10minutovky, pokud fakt není v autě, kočáru nebo šátku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
5.12.20 12:02

@Melodie91 já na radu laktační taky kojila furt, malej se přepapává a zvrací, po každém kojení ho držím 20min v náručí, i tak si ublinkne, ale je to lepší…snažíme se nekojit dřív jak po 2hodinách přes den ikdyž je to o nošení a brečení, aby právě tak neblinkal a netlačil, navíc je to trošku „průtokáč“ a musím odstávat v noci, jinak by ho to ostřelilo…teče mi to hodně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
5.12.20 12:05

@martina.se já v noci musím odsávat, jinak on by to vypil v pohodě, má apetit, ale pak to celé vyhodí chudák, je to přecpávač…a na radu sestřičky od Dr. ho trochu při tom pauzíruju, aby to tolik nehltal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
5.12.20 13:56
@Niffu píše:
@Melodie91 já na radu laktační taky kojila furt, malej se přepapává a zvrací, po každém kojení ho držím 20min v náručí, i tak si ublinkne, ale je to lepší…snažíme se nekojit dřív jak po 2hodinách přes den ikdyž je to o nošení a brečení, aby právě tak neblinkal a netlačil, navíc je to trošku „průtokáč“ a musím odstávat v noci, jinak by ho to ostřelilo…teče mi to hodně :)

Jo presne a holcicka pribirala skoro pul kila tydne :roll: moje doktorka neni zadna, kojte po 3 hodinach a tecka..rikala, ze ji urcite nemam nechat plakat, ale zkouset oddalit..zaujmout, dudlik atd a slo to..a vsechno se zlepsilo..ja nic proti laktacnim nic nemam, v jinych vecech mi pomohla, ale musi clovek udelat naky kompromis no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
5.12.20 17:27
@Niffu píše:
@martina.se já v noci musím odsávat, jinak on by to vypil v pohodě, má apetit, ale pak to celé vyhodí chudák, je to přecpávač…a na radu sestřičky od Dr. ho trochu při tom pauzíruju, aby to tolik nehltal…

U nás je to asi to samé.. Včera jsme ho vážila a za měsíc 1.2 kg.. Na to, jak předtím nechtěl pribirat a byl drobný 🤣 ale můj si poradí, co precpe, to vyhodí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
6.12.20 04:40

@martina.se máme teď kolíky tak zkoušíme espumizan a malej mi po tom přestane kakat a teď nové se zakucka vzduchem predtim tlačic prutokac a blic a teď zakuckavac 🙈 ještě ze mám monitor dechu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
6.12.20 04:44

@Melodie91 tak 3 hodiny v určitých momentech dne nedáme, to už se propina a řve tak občas 2 nebo hodinu a půl no zkoušíme je to mazec a pak začne kakat hned při kojeni jak toho má dost 🙈 bud vrchem nebo spodem a espumizan nám zastaví spis kakani než prdiky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
6.12.20 09:25
@Niffu píše:
@martina.se máme teď kolíky tak zkoušíme espumizan a malej mi po tom přestane kakat a teď nové se zakucka vzduchem predtim tlačic prutokac a blic a teď zakuckavac 🙈 ještě ze mám monitor dechu..

Ten mám taky.. Malý už to dotáhl tak daleko, že drží dudlík, blindi nosem, dudlík ale nepustí :mrgreen: bříško je taky kapitola sama pro sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
7.12.20 22:43

Máme úplně to stejne. Dopoledne ještě občas na chvíli usne, ale večer je to děs. Taky pořad tlačí a rudne a křičí.. každý den od 3do 11 do večera je to nekonečný boj s uklidnovanim a uspavanim, když v té době usne na 20 min. Je to úspěch. Zrovna ted jsme uspali tak doufám že už bude spát :D prý jsou to tříměsíční koliky a mělo by to odeznit samo.. snad do té doby vydrzim je to fakt něco..
Jinak k postýlce pro ni jdu až když brečí..
A také nám v noci vydrží docela dlouho spát jednou dokonce 7 hodin (normálně cca 5h)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat