Jak moc uklízíte před příjezdem tchýně

6367
16.7.09 13:43

Jak moc uklízíte před příjezdem tchýně

ahoj, tak o víkendu odjíždíme na delší dobu pryč, nemám ještě nic sbaleno, jen částečně vypráno a po našem odjezdu přijedou tchánovci na týden..a já jen přemýšlím, jaký mám kde v šuplíkách, v lednici atd. bordel a jestli má smysl se do něčeho pustit nebo ne, obávám se, že stihnu tak max. povrchně uklidit. Přes den synáčka samotného nechat nemůžu..má výborné nápady a dcera teď moc v těhle vedrech taky nespí. Takže stíhám, když si manža bere dítka, nebo jedno spí a druhé je někde mimo. jak to máte vy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35127
16.7.09 13:49

Jojo, snažím se uklidit co to jde, manžel se mi směje. Ale pred tchyni bych se za bordel stydela jeste vic, nez pred znamejma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.7.09 13:50

Uklízela jsem jako šílená, ale stejně se vždycky „něco našlo“…Tak na to prdím. A uklízím pořádně až po návštěvách-je to praktičtější. :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.7.09 13:51

Čím dál míň :) Mám zaplaťbůh skvělou tchýni :)

Ale přiznávám, že taky blbnu :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
16.7.09 13:53

Neuklízím vůbec - marně totiž čekám, že čím větší bordel, tím dřív jí trkne, že by mi mohla sem tam s něčím pomoct :wink: Bohužel zatím se to míjí účinkem.

Takže já bych dala na lednici seznam toho, co je potřeba udělat a s ledovým klidem odjela :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.7.09 14:00

Hoooodně :lol: . Tchýně je fajn, ale už se mi i stalo, že mi pozotvírala skříňky v kuchyni, když se „jako dívala“ jak je udělaná, když plánovali novou kuchyň :evil: . O tom, že mi jednou tchán oddělal i filtr na digestoři radši psát nebudu :roll:
Takže od té doby se snažím být připravena na každou eventualitu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
15043
16.7.09 14:03

Uklizim jako pred kazdou navstevou, tzn. pofackovat ten nejvetsi binec (casopisy, hracky, nadobi), pripadne nemit pred sebou vetsi uklid jako je luxovani nebo utirani prachu. :) Ale v podstate ji beru jako moji mamu, takze se chovam uplne stejne.
Ale mit je v byte tyden bez me pritomnosti, tak to nevim. Tchynka by mi ale nikam nelezla, vim to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
16.7.09 14:09

Neuklízím a potom se stydím. Teď jsem v jednom kole díky práci. Minule to byl extrém. Šílenej nápor v práci, do toho přestavba, kdy jsme vyřezávali do předsíně díru ve zdi, takže byl všude poprašek (ten se prostě dostane snad všude) a do toho všeho přijela na návštěvu tchyně. Naštěstí je v tomhle ok, přehlíží (i když vídím, že vidí) a když něco já utrousím, tak jen mávne rukou a řekne, že mám spoustu práce, tak jak to mám zvládat. Možná, že má sama torchu výčitky, že nám nepomáhá ani s malou, ale zdraví jí to nedovoluje. Jinak k nám jezdí téměř jen na otočku a to tak dvakrát do roka, takže předpokládám, že kdybych tu měla tchyni na týden, asi bych v rámci možností vysmejčila každej kout :-) Naštěstí mám v tomhle exklusivního manžela, kterej doma uklízí víc jak já. :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
16.7.09 14:16

před tchýní uklízet nemusím, ta nic nekontroluje, zato moje máma… To vymetám pavučiny i za lednicí, aby náhodou něco nenašla… Holt je to tipická panna a nesnáší nepořádek a to u nás zas není takový problém nějaký najít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
16.7.09 14:34

Ahoj, tak mě 2 roky chodila nenápadně kotrolovat ledničku tchýně, aby náhodou synáček neměl hlad. Za ty dva roky přibral 20kg, takže pak s tím přestala :D . Jinak je ale super a chová se ke mě líp , než moje vlastní máma.
Ta dělá peklo furt, ale to je blbá povaha a tak se to snažím házet za hlavu. (Ale občas to pěkně bolí.) U nás doma ji samotnou nenechám už nikdy (ničí věci- ona tomu říká úklid, stěhuje nábytek, vyhazuje, co se jí nelíbí, bere si, co se jí hodí :evil: . ) Prostě děs. Mám pocit, že mě dodnes bere jako nějaké špatně ochočené zvířátko. :lol: Přes práh jen s dohledem.
Pokud je tchýně normální, provozní bordel řešit nebude. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.09 14:36

Já jí nezvu,pak nemusim uklízet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8440
16.7.09 14:50

Neuklízím (jsem panna a tak šůruju pořád :oops: :lol: ), ale žádný extra úklid kvůli tchýni jsem nikdy nedělala a dělat nebudu. Nesnesla bych kohokoliv v našem bytě bez naší přítomnosti 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
16.7.09 14:51

VŮBEC - schválně :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
16.7.09 14:54

Tak já mám tchýní zlatou, je miliónová, takže toto bych ani neřešila.
Ale taky nám neleze domů, když tady nejsme. Vím ale, že je hodně takových, které by „lustrovaly“ v bytě úplně všechno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
16.7.09 14:55

Kikija - fakt je to pravda, že jsou ty panny takový „magoři“ na pořádek? Já nikoho dalšího než moji mámu neznám, ale ta je teda silný pedant na pořádek, nesnese hrneček na lince, flíček na podlaze o nevyžehleným prádle ani nemluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama