Jak moc upravené chodíte do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2541 příspěvků 18.09.18 17:19
Jak moc upravené chodíte do školky?

Ahoj. Diskuze na odlehčení. Zajímá mě, jak moc řešíte svůj vzhled, když jdete chodíte s dítkem do školky. Jestli se tam líčíte, jestli jdete jen v džínách nebo něčem kulturnějším? chodíte tam třeba v legínách co v nich chodíte doma? nebo i v lepších teplákách? jsem zvědavá :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Margery
Echt Kelišová 9377 příspěvků 18.09.18 17:20

Normálně oblečená a namalovaná, jako do města mezi lidi :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 18.09.18 17:21

@GabinkaCh v leginach či teplakach určitě ne. Prostě tak, jak bych šla nakoupit, do zoo či někam jinam mezi čisté a upravené lidi.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 18.09.18 17:22

Licim a chodím v tom, v čem bezne mezi lidi. Takže většinou sukně a triko nebo jeansy. Ale licim se každy den, školka na to nema vliv. Nicmene kostýmek a lodičky fakt ne :D chodíme polem, tak si umíš představit jak tam občas dorazime zabahneni :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 18.09.18 17:29

Nalíčená vždy, celý den :lol: Ale pokud jde o zbytek…ehmm…když nestíhám tak ve špinavém pracovním, když stíhám tak v pouzdrových šatech, džínách a košili, v šortkách a tílku… Prostě jak kdy :lol:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 18.09.18 17:29
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Diskuze na odlehčení. Zajímá mě, jak moc řešíte svůj vzhled, když jdete chodíte s dítkem do školky. Jestli se tam líčíte, jestli jdete jen v džínách nebo něčem kulturnějším? chodíte tam třeba v legínách co v nich chodíte doma? nebo i v lepších teplákách? jsem zvědavá :think:

Ahoj.

Své děti ještě do školky nevodím, ale i tak se pozastavuji, klepu si na čelo nad těmito větami:

a/ Chodíte tam třeba v legínách co v nich chodíte doma.

b/ Nebo i v lepších teplákách. Co to jsou přesně - lepší tepláky? Čím víc pruhů, tím víc Adidas?

Jsem z vesnice, ale ne nedokážu si představit, že mezi lidi bych vyšla jako šupák.

Edit: Já to fakt nechápu. S dětmi si doma hraju, takže nejsem bez poskvrnky. Vařím. Takže občas i nějaké ta ingredience mi ukápne. A to nepominu soplíky, kakánky a čuránky.

Ne. Nedokážu si představit vyjít ve stejném oblečení ven, ve kterém jsem doma na rodičáku. :)

Příspěvek upraven 18.09.18 v 17:37

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 17:29

souhlasím s ostatníma maminkama, chodím běžně jako do města :D :palec:

anupati
Kelišová 6163 příspěvků 5 inzerátů 18.09.18 17:33

Tak já chodím jako vidlák…taky jsem vidlák :nevim: Vzhledem k tomu,že většinou startují od NB s křížkem po funuse, letím jen do školky,potkám jen pár mamin na cestě od auta do auta,pracuji z domu…tak jako jsem prostě líná se extra převlékat.. Když pokračuji směr kancelář,každý to pozná :oops: U nás ale takhle chodí většina maminek,co jsou doma,tak to tak neprožívam.Beru si z mého pohledu to hezčí triko,ty hezčí legíny,kraťasy a­pod.

Alušáček
Závislačka 3241 příspěvků 18.09.18 17:34

Vzhledem k tomu, že dovedu dceru do školky a jdu do práce, jsem upravena a oblečená vhodně do zaměstnání… Ale i kdybych měla volno, nešla bych halabala v domácím obleceni.

Tableta
Závislačka 4121 příspěvků 18.09.18 17:36

Čistá a voňavá, to jsou moje kritéria :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 42694 příspěvků 18.09.18 17:36

Bezne jako chodim oblecena do mesta, mezi lidi. Nelicim se vubec.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 18.09.18 17:37

No , určitě je to diskuse míněná na ty, co tam vběhnou třeba v šupákách a nebo teplácíh a atd..
Já teda tak nechodím, ale dokážu pochopit maminku , co má panelák naproti , že se opravdu nelíčí a nepřevléká :mrgreen:
Já ve školce potkávám maminky, co je vidět, že si odskočily z domu. .Nejsou špinavé, jsou čistě oblečené, ale teda opravdu by mě nenapadlo to řešit :nevim:
Já jinak mám cestu tak na 15 min, vždy to spojím s nákupem, či hřištěm.. Takže klasika tenisky, sandále, podle počasí, lehké kalhoty, spíš sportovněj- ne tepláky.. Maluji se běžně, takže jsem trochu i namalovaná..

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 18.09.18 17:37
@tininas píše:
Ahoj.

Své děti ještě do školky nevodím, ale i tak se pozastavuji, klepu si na čelo nad těmito větami:

a/ Chodíte tam třeba v legínách co v nich chodíte doma.

b/ Nebo i v lepších teplákách. Co to jsou přesně - lepší tepláky? Čím víc pruhů, tím víc Adidas?

Jsem z vesnice, ale ne nedokážu si představit, že mezi lidi bych vyšla jako šupák.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 17:30
:lol: :lol: :lol:
Chodím normálně v teplákách a triku… jako šupák prostě :mrgreen: Je pro mě absolutní ztráta času oblékat se na těch patnáct minut do riflí či bůhví čeho a potom zase zpátky do oněch šupáckých tepláků :mavam:
lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 18.09.18 17:37

Já občas nestíhám tak že došlo na to že na pyzamo si navliknu oblečení a mažu do školky. Pak se jen svliku a jdu do perin :lol: ale už nezaberu. Přítel mě občas vezl taky autem do práce v pyzamu :lol: (samozřejmě já byla oblečená normálně v civilu. Vstava na poslední chvíli :oops: . Já vím, jsem extrém ale občas se mi to povede :andel:

Příspěvek upraven 18.09.18 v 17:39

blumen
Hvězda diskuse 42694 příspěvků 18.09.18 17:38

A v hadrech na doma jdu tak maximalne vynest kos. A to v lepsich :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >