Jak moc Vám partnerovy ex zasahují do života?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 20:35
Jak moc Vám partnerovi ex zasahují do života?

Ahoj. Tak tu teď doma sedím a přemýšlím. A zajímalo by mě jak Vám co máte muže s minulostí jeho bývalé partnerky zasahují do života? Nemyslím tím, jak se angažuje partner, ale Vy samy. Chce po Vás třeba hlídat jejich děti? Chce, aby jste se podílely na nákladech na jejich děti? Chtějí vědět co děláte, jak žijete, kde pracujete? Prostě cokoliv co se týká zásahu do Vašeho života nebo soukromí. Protože si říkám jestli nejsem nějak divná když se s ní prostě nehodlám o sobě bavit a rozhodně ne něco financovat a nepřeji si ani aby partner řekl o mě víc než je moje jméno a maximálně věk s tím, že je to pro mě cizí člověk, jenže ona furt vyzvídá a slídí s tím, že jako matka jejich dítěte může a já jsem povinná sdělit, přispět…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 20:41

Myslím, že by sis měla najít bezdětného partnera…

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 126 příspěvků 05.04.18 20:45

Pritelova ex me chtela znat hlavne z toho duvodu aby vedela s kym bude jeji dite travit cas, samozrejme, ze se nezajimala o dosazene vzdelani a podobne. Ale do vztahu nam zasahuje furt. Je zle kdyz partner necha sve dite semnou o samote (jsme spolu tretim rokem) ikdyby jen hodinu. Neustale ma vejprdy, ze se o jeji dite nestarame, ze ji nedavame najest, ze se ji nevenujeme (mala je u nas spokojena a kolikrat se ji nechce domu k mame) a kdyz ji koupime nejakou radost tak brbla, ze si ji nebudeme kupovat! Jen kdyby chtela videt jak u nas jeji dite zije (kde spi, jaky ma hracky) tak bych ji hnala rychlym krokem.

solip
Kecalka 454 příspěvků 05.04.18 20:46

Ja tedy partnera se zavazky z minulosti nemam, takze ti treba muj nazor nebude nic platny, ale jako matka to vidim tak, ze bych urcite o nove partnerce sveho muze chtela vedet vsechno, pokud by se mela stykat s mymi detmi. Ve svem okoli mam nekolik zen, ktere jsou nextky a vsechny casem zustavali s detmi partnera samy, jedna byva s holcickou sama klidne cely vikend, protoze jeji muz hodne pracuje a nema na dite cas, takze urcite bych chtela vedet, jaka zena se o me dite stara…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 05.04.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj. Tak tu teď doma sedím a přemýšlím. A zajímalo by mě jak Vám co máte muže s minulostí jeho bývalé partnerky zasahují do života? Nemyslím tím, jak se angažuje partner, ale Vy samy. Chce po Vás třeba hlídat jejich děti? Chce, aby jste se podílely na nákladech na jejich děti? Chtějí vědět co děláte, jak žijete, kde pracujete? Prostě cokoliv co se týká zásahu do Vašeho života nebo soukromí. Protože si říkám jestli nejsem nějak divná když se s ní prostě nehodlám o sobě bavit a rozhodně ne něco financovat a nepřeji si ani aby partner řekl o mě víc než je moje jméno a maximálně věk s tím, že je to pro mě cizí člověk, jenže ona furt vyzvídá a slídí s tím, že jako matka jejich dítěte může a já jsem povinná sdělit, přispět…

Měla jsi si najít chlapa bez minulosti, bez dětí. Také bych chtěla vědět s kým moje děti tráví čas. Nechápu teda to přispívání. Jako, že jedete s dětmi na výlet? Nebo že partner něco svým dětem platí? Třeba alimenty?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 20:48
@solip píše:
takze urcite bych chtela vedet, jaka zena se o me dite stara…

No, chtít bys mohla, ale to je tak asi všechno…

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 05.04.18 20:49

Přijde mi to v pohodě, aby matka věděla základní info o nové partnerce bývalého, když tráví čas s jejich dítětem.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49032 příspěvků 05.04.18 20:50
@Anonymní píše:

financovat taky nic nebudu. Ale jinak, co o mě řekne, to je mi vcelku fuk. Dokonce mi přijde přirození, že se zajímá, stejně jako mě zajímají lidé, se kterými se mé děti stýkají. Jinak zasahuje do života především partnerovi, mě moc ne.
A hlídat- tak to je spíš o tom, jestli ty máš na krku děti místo partnera ne? to není o exce.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49032 příspěvků 05.04.18 20:52
@j.a.n.i1 píše:

tak to přání se jí může splnit, ne?

solip
Kecalka 454 příspěvků 05.04.18 20:52
@j.a.n.i1 píše:

Mas nejaky duvod, proc reagujes na muj prispevek? Sdelila jsi mi tim neco? Vyvratila jsi mi muj nazor nebo jsi mi rekla ten svuj? Jestli ano, nevsimla jsem si toho. Pokud te mohu poprosit, reaguj na me pouze v pripade, ze prispivam do tebou zalozeneho tematu nebo pokud me svym prispevkem nejak obohatis (vysvetlis sve stanovisko, objasnis svuj nazor na vec). Dekuji.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 20:55
@Lama Lama píše:
tak to přání se jí může splnit, ne?

Může, ale nemusí. Je otázkou, zda ho její expartner bude nebo nebude chtít splnit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 20:57

@solip Jedná se o veřejnou diskuzi, do které může přispívat kdokoliv a to i příspěvky, které tebe neobohatí a Lama Lama jsem své stanovisko objasnila, neb se na to zeptala…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 05.04.18 21:01

@solip já na jednu stranu souhlasím, že by mě zajímalo, kdo s těmi dětmi tráví čas, ale přijde mi trošku zvláštní, že biologický otec pracuje a nová partnerka celý víkend pečuje o děti místo něj :nevim: tam bych problém viděla spíš v tom chlapovi, než v bývalé partnerce :D

PaníBovaryová
Závislačka 4001 příspěvků 05.04.18 21:02

M Ozna si chysta material pro zvyseni alimentu :D Snad chlap ji ma rict dost, vy se taky nestarate, s kym ona spi, ne?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49032 příspěvků 05.04.18 21:06
@Lalelale píše:
@solip já na jednu stranu souhlasím, že by mě zajímalo, kdo s těmi dětmi tráví čas, ale přijde mi trošku zvláštní, že biologický otec pracuje a nová partnerka celý víkend pečuje o děti místo něj :nevim: tam bych problém viděla spíš v tom chlapovi, než v bývalé partnerce :D

asi tak. Nevidím smysl, proč by mělo dítě chodit na styk k exce. :nevim: To může chodit k sousedům.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >