Jak motivovat dítě, aby pásl koníky?

2
12.3.20 21:04

Jak motivovat dítě aby pásl koníky?

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak motivovat dítě k pasení koníků, malý brečí a nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
12.3.20 21:06

A kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
12.3.20 21:08

Jak je starý? Obě moje děti se naučily past koníky na mém břiše při mazlení. A obě to uměly už na kontrole po šestinedělí. Kdyby se měly učit na zemi, čekala bych dlouho, ani jeden nechtěl být na bříšku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10767
12.3.20 21:20

Rehabka mne naučila:
srovnat mimču ručičky tak, aby se defacto opíralo o lokty
a ještě mu je podložit dekou
a před něj dát zajímavou hračku.

vše za účelem, aby mimčo nerylo pusou do podložky - to nebaví nikoho - a aby mělo trochu rozhled.
ještě jsem to vylepšila tak, že jsem ho měla nakraji postele, takže vlastně mělo podložené ručičky a mělo ještě výhled z postele směrem dolů na všechny svoje hračky.

přeju úspěch :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
12.3.20 21:52

Cvicili jsme na gymnastickem mici. Poloz mimi na bricho, drz mu predlokti na gym.mici a pokuluj micem tak, ze mimi vyjede tak, ze musi drzet hlavicku jakoby nahore ve vzduchu. Stacilo fakt par dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.3.20 22:17
@MK35 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak motivovat dítě k pasení koníků, malý brečí a nechce.

Malý má 9 měsíců, jezdíme na rehabilitace, pasl pěkně, ale poslední týden boj. Máte zkušenost z nějakou podložkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
12.3.20 22:26

Zeptej se na fb ve slupine Hypotnie Česká republika. za me je nej tohle cvicit na gym balone. (krome Vojtovky.ta je top)ve skupine jsem zahlidla i houpacku, ktera ma stimulovat k lezeni-treba by se na to dala pouzit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
12.3.20 22:28

Asi ses upsala a myslela 9 tydnu. v tom
pripade zadna houpacka. jen cvicit podle fyzio a na tom balone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
13.3.20 04:37

Malému se nejvíc líbí, když si ho položím na sebe, to zvedal hlavičku krásně už v pár týdnech.
A jinak dávej na bříško bez plenky, je důležité, aby pánev nebyla vyvýšená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama