Jak motivovat na nočník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.01.18 19:28
Jak motivovat na nočník

Holky, jdu si k vám pro radu. Už jsem zoufalá. Mám syna 28mesicu. V říjnu a listopadu krásně chodil na nočník. Na malou i velkou. Krásné si říkal. Ale od prosince prostě přestal. :think: teď je konec ledna a on si prostě neříká. Na velkou ano, ale na čůrání vůbec. Buďto si cvrnkne do slipu, a když ho dovedu na WC či nočník docura se nebo to prostě pustí celý do slipu. Je mu úplně jedno, že je mokrý :nevim: přitom říká, že čůrá se na záchod nebo do nočníku, ale pak se stejně pocura… Denně měním slipy a tepláky a už mi z toho hrabe :zed:

Reakce:

elibro
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 23.01.18 19:43

Takové zpátečnické období k nám došlo taky. Přišlo to po stěhování a s narozením bráchy. Vysvětlovala jsem, tolerovala, vztekala se…a po pár týdnech zabral den s babičkou a naskočil zpátky.

Netopirek
Echt Kelišová 7759 příspěvků 23.01.18 20:21

U nás je to taky. Čekáme, na noc jsme vrátili plenku. Momentálně si dvakrát vzpomene, dvakrát zapomene. Já si myslím, že u nás je to mladší sestrou (3.tydenní) Časem se to snad vrátí zpět. Kdyby se to úplně zhoršilo, tak asi i vrátím zpět plenku.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 23.01.18 20:34

Kupte spolu samolepky s jeho oblíbenými postavičkami a za každý úspěch at si jednu nalepí přímo na nočník. U nás to fungovalo naprosto zázračně ;)

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.01.18 20:36
@weyky píše:
Kupte spolu samolepky s jeho oblíbenými postavičkami a za každý úspěch at si jednu nalepí přímo na nočník. U nás to fungovalo naprosto zázračně ;)

Děkuji, zkusíme :lol:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 23.01.18 20:41

@mamina89 se směješ, ale fungovalo to i u kámošek :mrgreen: pro to dítě je to motivace, odměna…zkus a uvidíš, nálepky stojí pár kaček :D

mrav
Neúnavná pisatelka 16856 příspěvků 23.01.18 20:48

Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.01.18 20:54
@weyky píše:
@mamina89 se směješ, ale fungovalo to i u kámošek :mrgreen: pro to dítě je to motivace, odměna…zkus a uvidíš, nálepky stojí pár kaček :D

NN nesmeji. Přijde mi to super. Koupím samolepky, co nejdříve :lol: :hug:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.01.18 20:55
@mrav píše:
Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

Jee, tak to bych neudělala. Pořád čekám, že na to přijde. Respektive on to ví, ale prdi na to :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 23.01.18 21:17
@mamina89 píše:
NN nesmeji. Přijde mi to super. Koupím samolepky, co nejdříve :lol: :hug:

pak napiš, jak jste dopadli, držím palce :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15381 příspěvků 23.01.18 21:28
@mrav píše:
Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

8o To jsi asi hodne psychicky labilni, ale ona ti to jednou vrati, neboj…

mrav
Neúnavná pisatelka 16856 příspěvků 24.01.18 15:22
@Cuddy píše:
8o To jsi asi hodne psychicky labilni, ale ona ti to jednou vrati, neboj…

Ahoj, nesud, když mě neznáš. Ano, ruply mi nervy, stalo se. Clovek by nemel jednat v afektu. I zdánlivý nesmysl může ale přinést pokrok. Co takhle jen dát přičuchnout k počurané plence, k punčochovým kalhotkám a říct jen, že to je škaredé? Samozřejmě nikoho nenutím, je to věc volby. Jo a máš krásného pejska na profilu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >