Jak motivovat na nočník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina89
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.01.18 19:28
Jak motivovat na nočník

Holky, jdu si k vám pro radu. Už jsem zoufalá. Mám syna 28mesicu. V říjnu a listopadu krásně chodil na nočník. Na malou i velkou. Krásné si říkal. Ale od prosince prostě přestal. :think: teď je konec ledna a on si prostě neříká. Na velkou ano, ale na čůrání vůbec. Buďto si cvrnkne do slipu, a když ho dovedu na WC či nočník docura se nebo to prostě pustí celý do slipu. Je mu úplně jedno, že je mokrý :nevim: přitom říká, že čůrá se na záchod nebo do nočníku, ale pak se stejně pocura… Denně měním slipy a tepláky a už mi z toho hrabe :zed:

Reklama

Reakce:

elibro
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 23.01.18 19:43

Takové zpátečnické období k nám došlo taky. Přišlo to po stěhování a s narozením bráchy. Vysvětlovala jsem, tolerovala, vztekala se…a po pár týdnech zabral den s babičkou a naskočil zpátky.

Netopirek
Echt Kelišová 7614 příspěvků 23.01.18 20:21

U nás je to taky. Čekáme, na noc jsme vrátili plenku. Momentálně si dvakrát vzpomene, dvakrát zapomene. Já si myslím, že u nás je to mladší sestrou (3.tydenní) Časem se to snad vrátí zpět. Kdyby se to úplně zhoršilo, tak asi i vrátím zpět plenku.

weyky
Neúnavná pisatelka 19124 příspěvků 78 inzerátů 23.01.18 20:34

Kupte spolu samolepky s jeho oblíbenými postavičkami a za každý úspěch at si jednu nalepí přímo na nočník. U nás to fungovalo naprosto zázračně ;)

mamina89
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.01.18 20:36
@weyky píše:
Kupte spolu samolepky s jeho oblíbenými postavičkami a za každý úspěch at si jednu nalepí přímo na nočník. U nás to fungovalo naprosto zázračně ;)

Děkuji, zkusíme :lol:

weyky
Neúnavná pisatelka 19124 příspěvků 78 inzerátů 23.01.18 20:41

@mamina89 se směješ, ale fungovalo to i u kámošek :mrgreen: pro to dítě je to motivace, odměna…zkus a uvidíš, nálepky stojí pár kaček :D

mrav
Extra třída :D 11994 příspěvků 23.01.18 20:48

Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

mamina89
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.01.18 20:54
@weyky píše:
@mamina89 se směješ, ale fungovalo to i u kámošek :mrgreen: pro to dítě je to motivace, odměna…zkus a uvidíš, nálepky stojí pár kaček :D

NN nesmeji. Přijde mi to super. Koupím samolepky, co nejdříve :lol: :hug:

mamina89
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 23.01.18 20:55
@mrav píše:
Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

Jee, tak to bych neudělala. Pořád čekám, že na to přijde. Respektive on to ví, ale prdi na to :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19124 příspěvků 78 inzerátů 23.01.18 21:17
@mamina89 píše:
NN nesmeji. Přijde mi to super. Koupím samolepky, co nejdříve :lol: :hug:

pak napiš, jak jste dopadli, držím palce :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 23.01.18 21:28
@mrav píše:
Zkuste po každém vyčurání zatleskat a dát sladkou odměnu. Jinak mojí malé to někdy jde, někdy ne. Včera se třeba počurávala celý den, :cert: ale ví, co má dělat a kam. Večer mi ujely nervy a vymáchal jsem jí pusu v plence, jak se to dělá psům, když se počurají a dnes si říkala a rovněž se i se vykakala. :potlesk:

8o To jsi asi hodne psychicky labilni, ale ona ti to jednou vrati, neboj…

mrav
Extra třída :D 11994 příspěvků 24.01.18 15:22
@Cuddy píše:
8o To jsi asi hodne psychicky labilni, ale ona ti to jednou vrati, neboj…

Ahoj, nesud, když mě neznáš. Ano, ruply mi nervy, stalo se. Clovek by nemel jednat v afektu. I zdánlivý nesmysl může ale přinést pokrok. Co takhle jen dát přičuchnout k počurané plence, k punčochovým kalhotkám a říct jen, že to je škaredé? Samozřejmě nikoho nenutím, je to věc volby. Jo a máš krásného pejska na profilu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama