Jak mu dát najevo, že ho chci?

Anonymní
5.12.19 22:35

Jak mu dát najevo, že ho chci?

Ahojky, mám otázku. Jak mám dát najevo chlapovi, že chci sex? nebo jak ho nalákat? Chodím do práce s jedním chlapem, normálně se mi to nestává, ale už od úterý cítím nával hormonů. :mrgreen: Mezi sebou žádný vztah nemáme, ale on má věčné narážky, že na mě čeká můj přítel (žádného nemám), že ho poslal domů abych tam zůstala s ním, že mi to sluší mi říká taky dost často, také se stále jeden na druhého usmíváme. Prostě už od úterý mám hrozné nutkání ho začít svádět, či s ním flirtovat. :lol: No nevím jak zapracovat na chlapovi, aby došlo k něčemu víc. Připadám si sice docela blbě, ale nu což, každý známe ten pocit kdy na to máme jednoduše chuť. :mrgreen: Vaše rady by mi moc pomohli. :srdce: Popřípadně, jak chlapa svést jednoduše? Co na ně pomáhá? Nebo přímo od pánů, co vás rozpálí? Co pomůže abyste podlehli pokušení? :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Děkuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21287
5.12.19 22:38

Tak mu řekni, že přítele nemáš, ale ráda bys to změnila. Uvidíš, jestli se chytne. Treba to je jen pes, který nekouše. Jen si rád se ženami hraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2520
5.12.19 22:45

@Russet no jo, ale možná mu nejde o přítelování… Chce jen sex. Kde je @Komsomol ten ti poradí, jak ho chytit za péro :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 22:45

Jestli doma nemá ženu, nejdříve zjisti… A pokud ne tak se pusť do akce :potlesk: prostě se tomu oddej a nech tělo dělat to, co ho nabádá mysl v té chvíli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 22:49
@Russet píše:
Tak mu řekni, že přítele nemáš, ale ráda bys to změnila. Uvidíš, jestli se chytne. Treba to je jen pes, který nekouše. Jen si rád se ženami hraje.

Perfektní rada, jak odehnat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
5.12.19 23:02
@pohledzdruhestrany píše:
Perfektní rada, jak odehnat :mrgreen:

Mně podobná vějička vydržela 17 let :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
5.12.19 23:04
@Martha03 píše:
@Russet no jo, ale možná mu nejde o přítelování… Chce jen sex. Kde je @Komsomol ten ti poradí, jak ho chytit za péro :think:

To neznamená, že se stane přítelem. Jen bych na plnou pusu neměla odvahu říct, že chci pouze sex. Asi proto, že podobné vztahy nepěstuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10741
5.12.19 23:14

No tak až příště zase začne, tak navrhni že zajdete na skleničku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4467
5.12.19 23:26
@Anonymní píše: … on má věčné narážky, že na mě čeká můj přítel (žádného nemám), že ho poslal domů abych tam zůstala s ním, že mi to sluší mi říká taky dost často, také se stále jeden na druhého usmíváme.
Děkuji!!

Tak to využij a řekni mu, že „kéž by, aspoň by mě měl kdo zahřát, když je venku taková kosa…“ a uvidíš, jak zareaguje. Když se nabídne, tak zapochybuj, že jenom tak slibuje, a skutek - utek, a když se osmělí a obejme, tak okomentuj, že to není tak špatné a že té jeho závidíš. A když taky nikoho nemá nebo Ti přesto bude nabízet ruku a srdce aneb objetí a nefritovou hůlku, tak opač, že nedáte jeden druhému zahynout, pač se celkem dobře doplňujete… Primitivní, ale účinné! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33263
5.12.19 23:47
@jege píše:
Tak to využij a řekni mu, že „kéž by, aspoň by mě měl kdo zahřát, když je venku taková kosa…“ a uvidíš, jak zareaguje. Když se nabídne, tak zapochybuj, že jenom tak slibuje, a skutek - utek, a když se osmělí a obejme, tak okomentuj, že to není tak špatné a že té jeho závidíš. A když taky nikoho nemá nebo Ti přesto bude nabízet ruku a srdce aneb objetí a nefritovou hůlku, tak opač, že nedáte jeden druhému zahynout, pač se celkem dobře doplňujete… Primitivní, ale účinné! :mrgreen:

8o To je teda pitoma rada. Zakladatelce neni 15 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 00:39
@Baba píše:

no 15 jí není, ale dotaz jako od patnáctileté je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33263
6.12.19 00:51
@evulinda79 píše:
no 15 jí není, ale dotaz jako od patnáctileté je

Taky fakt. Tak muze sbalit jegeho. Svuj k svemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
6.12.19 06:26

Zjistila bych nejdrive, zda nema doma rodinu, deti a pak bych se poustela do akce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
6.12.19 06:27
@Baba píše:

Ty musíš být z Milionu chvilek ne? :mrgreen: Kritika ti jde, ale rada žádná? Greto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22737
6.12.19 06:30
@Anonymní píše:
Ahojky, mám otázku. Jak mám dát najevo chlapovi, že chci sex? nebo jak ho nalákat? Chodím do práce s jedním chlapem, normálně se mi to nestává, ale už od úterý cítím nával hormonů. :mrgreen: Mezi sebou žádný vztah nemáme, ale on má věčné narážky, že na mě čeká můj přítel (žádného nemám), že ho poslal domů abych tam zůstala s ním, že mi to sluší mi říká taky dost často, také se stále jeden na druhého usmíváme. Prostě už od úterý mám hrozné nutkání ho začít svádět, či s ním flirtovat. :lol: No nevím jak zapracovat na chlapovi, aby došlo k něčemu víc. Připadám si sice docela blbě, ale nu což, každý známe ten pocit kdy na to máme jednoduše chuť. :mrgreen: Vaše rady by mi moc pomohli. :srdce: Popřípadně, jak chlapa svést jednoduše? Co na ně pomáhá? Nebo přímo od pánů, co vás rozpálí? Co pomůže abyste podlehli pokušení? :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Děkuji!!

Až Ti bude zase říkat, že Ti to sluší atd,, tak se ho zeptej, jestli by nešel na kafe, skleničku, na vánoční trhy a budeš mít jasno, jestli nejde u něj jen o řeči…
Nevidím v tom problém… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama