Reklama

Jak mu mám zase začít věřit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 16:11
Jak mu mám zase začít veřit?

Ahoj, zdravím vás a prosím o radu:
S manželem jsme spolu 7let, máme dvě malé děti.
Letos po těch 7letech přišla obrovská krize. Celé léto jsem prakticky probrečela, nejedla, nespala, zhubla 11kilo.
Manžel začal mít problémy ve své rodině, zkazili se mu vztahy s tátou, kterého naprosto zbožnoval.
A začal mít nálady. Týden dobrý, pak najednou bum. A nemluvil se mnou, nepodíval se na mě, natož aby se mě třeba dotknul. Jakékoli moje prosby, otázky co se děje, vše odmávnul rukou. Kolikrát se večer sbalil a odjel, přijel až ráno a tvrdil mi(doted mi to tvrdí).že jel k vodě a tam prostě jen seděl a přemýšlel, že potřeboval být sám.
Vše vyvrcholilo, když jsem zjistila, že si dopisuje s určitou paní. Dost dlouho jsem to nechávala být, tajně doufala, že si prostě jen píše s kamarádkou. Pak sem ale objevila zprávu, cituji: Stále Tě cítím na svém tričku. :srdce: :srdce: :srdce:…No a bouchla bomba, zuřila jsem, byla jsem rozhodnutá to skončit.
On se z toho nějak vykecal, tvrdil, že se viděli jen 1× a že spolu vůbec nic neměli a od té doby, že si píšou, ale že spíš on se jí svěřuje a že jí bral jako vrbu…Dnes už je doma relativě klid, normálně fungujeme, spíme spolu. Přijde za mnou, obejme mě, dá mi pusu, věnuje se nám jako rodině.
ALE! Při každém cinknutí messengeru já naskočím, vrtá mi hlavou kdo mu to pořád píše. Když někam jede nebo jde, i když mi vždy řekne kam a na jak dlouho. Hlodá mě to. :nevim: Nevím co s tím mám dělat. A do toho jsem začala mít trochu psychické problémy skrz jídlo, hodně jsem zhubla a ted se bojím, že když budu jíst, tak přiberu a on si tím spíš najde jinou…fakt už nevím :nevim:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 04.09.18 16:22

Není to tak, že mu otec přišel na jeho radovánky s tou druhou, nesouhlasí s tím a proto se jim zkazily vztahy ?
Iluze si nedělej, jako že nic nebylo. Bylo. Byl na ní přimáčklý - to minimálně a kam to došlo se nedozvíš.
Ale když na Tebe nesahá, tak je to spíš jasné.

Co s tím ? Nebul, nežer. Jinak nevím, záleží na tom, jaké lidi máš kolem sebe, zda se můžeš osamostatnit, pokud by chtěl být s ní, nedrž ho.

Ale nemusíš být věrná. Tím Tě uvolnil a měl by pravidelně hlídat děti. Tím začni a na tom trvej. Asi neví, kam patří, když se musí svěřovat jiné. Měl by diskutovat s Tebou, ale když nenusí být doma ani třeba s dětma, tak vlastně žádného chlapa nemáš …

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 04.09.18 16:52

A máš vůbec nějaký čas pro sebe? Ptřebuješ se rozptýlit, nabrat sílu. Začni chodit do nějakého kurzu, na cvičení, prostě mezi lidi. Neřeš ho, řeš sebe. Dělej si radost a přestaň z něj mít středobod svýho vesmíru, bude se ti líp dejchat. A co se jídla týče, normálně se najez proboha, to že budeš týrat tělo tvé psychice taky zrovna dvakrát nepomůže.

Teď se snaží, dostal šanci, ale jestli to znovu pose.re opravdu není a nebude tvoje chyba. Začni myslet víc na sebe, tímhle bys měla začít.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 17:50

je fakt ze kamaradky a jine fajn lidi kolem tebe pomuzou na to nemyslet ale ti s tebou nebudou i vnoci :( verit mu podle me uz asi moc nepujde a pokud ano tak na to stejne nikdy nezapomenes ver tomu na to se ani zapomenout neda mam doma to sami nekdy na to nemyslim treba mesic ale pak prijde chvilka behem noci kdy na nej koukam a nesnasim ho za to a promita se mi to v hlave a pochibuji ze s ni nic nemel jako promin ale pokud napsala ze ho citi na tricku je vic nez jasne ze byl dost blizko 8o :roll: a ze by se jen objali a pak napsala takovou zpravu je nepravdepodobny .....v tu chvili kdy na to myslis a neveris mu tu myslenku musis nejak dostat z hlavy nic jineho nezabira a bohuzel nekdy ani tohle ne :zed:

nostress
Extra třída :D 13188 příspěvků 04.09.18 17:54
@Anonymní píše:
Letos po těch 7letech přišla obrovská krize. Celé léto jsem prakticky probrečela, nejedla, nespala, zhubla 11kilo.
Manžel začal mít problémy ve své rodině, zkazili se mu vztahy s tátou, kterého naprosto zbožnoval.
A začal mít nálady. Týden dobrý, pak najednou bum. A nemluvil se mnou, nepodíval se na mě, natož aby se mě třeba dotknul. Jakékoli moje prosby, otázky co se děje, vše odmávnul rukou. Kolikrát se večer sbalil a odjel, přijel až ráno a tvrdil mi(doted mi to tvrdí).že jel k vodě a tam prostě jen seděl a přemýšlel, že potřeboval být sám.
Vše vyvrcholilo, když jsem zjistila, že si dopisuje s určitou paní. Dost dlouho jsem to nechávala být, tajně doufala, že si prostě jen píše s kamarádkou. Pak sem ale objevila zprávu, cituji: Stále Tě cítím na svém tričku. :srdce: :srdce: :srdce:…No a bouchla bomba, zuřila jsem, byla jsem rozhodnutá to skončit.
On se z toho nějak vykecal, tvrdil, že se viděli jen 1× a že spolu vůbec nic neměli a od té doby, že si píšou, ale že spíš on se jí svěřuje a že jí bral jako vrbu…Dnes už je doma relativě klid, normálně fungujeme, spíme spolu. Přijde za mnou, obejme mě, dá mi pusu, věnuje se nám jako rodině.
ALE! Při každém cinknutí messengeru já naskočím, vrtá mi hlavou kdo mu to pořád píše. Když někam jede nebo jde, i když mi vždy řekne kam a na jak dlouho. Hlodá mě to. :nevim: Nevím co s tím mám dělat. A do toho jsem začala mít trochu psychické problémy skrz jídlo, hodně jsem zhubla a ted se bojím, že když budu jíst, tak přiberu a on si tím spíš najde jinou…fakt už nevím :nevim:

Je mi to líto, že musíš řešit takové smutné věci. :? Důvěra se buduje velmi dlouho, ale můžeme ji ztratit ve vteřině. Záleží na tom, jestli se ti ten chlap za to všechno trápení stojí. Mysli více na sebe, na to, co chceš ty. Pořádně bych ho zapřáhla doma, ať nemá čas na blbosti. Nech mu dítě na hlídání, a začni chodit mezi lidi, třeba do fitka/najdi si mladého a hezkého trenéra ;) /, nebo jazykový kurz, tam taky můžeš poznat zajímavé lidi.A hlavně začni jíst. Síla jeho lásky se neodvíjí podle toho, kolik vážíš. Pokud budeš spokojena sama se sebou, a v pohodě, pak to budeš vyzařovat i na svoje okolí.Měj se ráda. Pokud to nezvládáš, klidně zajdi za psychologem.Velmi ti doporučuji přečíst si knížku s názvem „Proč muži milují potvory, a hodným holkám zůstanou oči pro pláč“. :kytka:

rozand
Závislačka 2869 příspěvků 04.09.18 23:59

Mně připadá uhozený snažit se sama sobě namluvit, že věřím někomu, kdo evidentně dál kecá 8o .

starýkmet
Povídálka 47 příspěvků 05.09.18 05:50

Chybí informace co by to znamenalo prakticky, kdyby nakonec přece jen došlo k rozvodu (společný majetek, možnosti bydlení, možnost ufinancovat sama domácnost, …). Na tom taky záleží volba vhodného postupu.
A snad by více než s ním pomohlo víc komunikace s jeho rodiči, otcem.
Pokud nenapraví vztahy s rodiči, je to nejspíš známka toho, že zahýbat nepřestal, jen se doma polepšil aby mohl pokračovat.
Pak podle situace teprve přitvrdit, tj. žádné messengery a atd.
Získat zpět vaši důveru musí být obtížné pro něho. Ne pro vás, to by bylo úplně špatně.
Omezovat jídlo by vás nyní oslabilo psychicky, musí být pestré, a nejdůležitější jsou kompletní vitamíny B (vícekrát týdně: játra, kvasnice, pšeničné otruby ze Zdravé výživy, k tomu pilulky B5 z lékárny - a budete „nad věcí“)

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 05.09.18 12:16
@Anonymní píše:
ALE! Při každém cinknutí messengeru já naskočím, vrtá mi hlavou kdo mu to pořád píše. Když někam jede nebo jde, i když mi vždy řekne kam a na jak dlouho. Hlodá mě to. :nevim: Nevím co s tím mám dělat. A do toho jsem začala mít trochu psychické problémy skrz jídlo, hodně jsem zhubla a ted se bojím, že když budu jíst, tak přiberu a on si tím spíš najde jinou…fakt už nevím :nevim:

Tohle je těžký, on měl problémy, byl z toho špatný natolik že tebe odsunul na vedlejší kolej a radši si začal s jinou? Copak neviděl jak jsi utrápená a zničená? Když objevíš zprávu která je víc jak jasná že něco bylo, tak ti řekne že jí měl jako vrbu a o nic nejde? On by se měl snažit abys mu věřila, chybu udělal on a to hodně velkou. On si s ní tedy dál píše?

káťa
Extra třída :D 12798 příspěvků 05.09.18 13:15

Je strašně těžké snažit se uvěřit někomu, o kom víš, že dál lže.
Nikdo by nenapsal nikomu, že ho ještě cítí na svém tričku a neposílal srdíčka, kdyby se jednou viděli za účelem popovídání.
Možná kdyby si posypal hlavu popelem, řekl pravdu (alespoň rámcově, nemusí ti přesně vykládat, kolikrát to dělali a co si spolu píšou atd.) a snažil se o nápravu, tak dejme tomu…
Ale jak se člověk může snažit věřit někomu, o kom ví, že lže dál ??? To snad ani nejde… :nevim:

majdalenka_r
Povídálka 48 příspěvků 05.09.18 15:18

Přes krátkodobou nevěru bych se přenesla. Lidi v krizi někdy reagují hloupě, možná náruč jiné ženy byla pro něj v tu chvíli jediné řešení, které svým pohledem viděl. To, že ti asi neřekl vše, bych neřešila. Jediné důležité je, zda to ukončil. Pokud vám vztah teď už funguje, tak to zkus hodit za hlavu a uvidíš, co a jak dál. Rozvést se člověk může kdykoliv, cesta zpátky už ale není většinou možná. Takže dvakrát měř.

sabi-na
Stálice 56 příspěvků 05.09.18 17:41
@Anonymní píše:

Kdyby tě doopravdy miloval, nikdy by ti nezahnul. Pátrala bych po lásce, jestli mezi vámi ještě je. Jinak to nemá cenu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >