Jak mu naznačit, že mám zájem? A mám to vůbec dělat?

Anonymní
4.4.20 18:08

Jak mu naznačit, že mám zájem? A mám to vůbec dělat?

Ahoj, už pár měsíců jsem v kontaktu s jedním mužem, o kterého mám zájem. Žijeme každý v jiném městě, on sem občas dojíždí pracovně. Začali jsme si trochu občas psát a poslední čtyři měsíce si píšeme s občasnými přestávkami každý den. Většinou konverzaci iniciuje on. Nic vážného, většinou se ptá, co podnikám nebo píše, co zrovna on, ale jen zřídka to zavání flirtem. Párkrát jsme se i potkali (zpočátku jsem schůzky iniciovala já, pak on) - příjemná konverzace, ale nic nebylo. Vím, že chodí na terapie, protože podle jeho slov se nedokáže citově otevřít a navíc mu všechno dlouho trvá. Ale na můj vkus to trvá už hodně dlouho a jsem z těch prakticky denních nikam nevedoucích konverzací lehce „unavená“. Přemýšlím, jestli mám být upřímná a říct mu o svých citech na férovku - ale zvládne přímou konfrontaci? Ale zase se říká, že muži jsou lovci :D - je to i tenhle? Nebo jestli mám zkusit flirtovat, ale nemám pocit, že by na to nějak zvlášť reagoval. Nebo, jestli jsou v tomto „neurotickém“ případě 4 měsíce málo a mám ještě vyčkávat… Pokud by to byl „normální“ chlap, tak už dávno vycouvám, ale tak trochu v něm cítím „skrytý poklad“ a chci se k němu dostat. Jakou strategii byste zvolili?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18902
4.4.20 18:19

Ja bych se na to rovnou vyprdla. Pokud se chlapec 4 mesice nikam neprobojoval, tak mu bud neco vyraune překáží, napr. rodina, nebo nechce a ma te jako vrbu/lechtacku ega. V obou pripadech myslim nema cenu vyjevovat city. Navic, co ty vis, treba nejsi jedina, s kym si koresponduje… proste z prilis vahajiciho strelce nikdy nekouka nic dobreho :nevim:

A jinak - neboj, on o tvych sympatiich zcela jiste vi a dojem skryteho pokladu bude mit nacviceny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
4.4.20 18:22

No teda…ja bych to 4 mesice fakt nevydrzela, to mas muj obdiv. Zkusila bych treba veceri…ted je teda karantena, ale co ho potvat na veceri k tobe domu? Padne vino…a vse by slo snadneji :lol:
Jako ty textovky evidentne nikam nevedou, takze bych navrhla nejakou spolecnou aktivitu, ktera je aktualne mozna- takze treba ta vecere u tebe, prochazka do lesa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 18:25
@PaníKadrnožková píše:
Ja bych se na to rovnou vyprdla. Pokud se chlapec 4 mesice nikam neprobojoval, tak mu bud neco vyraune překáží, napr. rodina, nebo nechce a ma te jako vrbu/lechtacku ega. V obou pripadech myslim nema cenu vyjevovat city. Navic, co ty vis, treba nejsi jedina, s kym si koresponduje… proste z prilis vahajiciho strelce nikdy nekouka nic dobreho :nevim:A jinak - neboj, on o tvych sympatiich zcela jiste vi a dojem skryteho pokladu bude mit nacviceny ;)

@PaníKadrnožková Taky si občas říkám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
946
4.4.20 18:27

@PaníKadrnožková mi to vzala z úst. Taky bych se na to vyprdla. 4 měsíce jsou fakt dost a vidím v tom rodinu nebo aspoň partnerku, možná partnera?
Můj partner teda taky není extra flirtovaci po telefonu ( v reálu to je jiná), ale po týdnu jsem měla jasno a po 14 dnech jsem si byla jistá. Chci tím říct, že. I když třeba zrovna neflirtoval ani jsme po telefonu nesexovali, věděla jsem i tak, že mě má rad, líbím se mu a chce se mnou být. A je už pár let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1660
4.4.20 18:28
@Anonymní píše:
Ahoj, už pár měsíců jsem v kontaktu s jedním mužem, o kterého mám zájem. Žijeme každý v jiném městě, on sem občas dojíždí pracovně. Začali jsme si trochu občas psát a poslední čtyři měsíce si píšeme s občasnými přestávkami každý den. Většinou konverzaci iniciuje on. Nic vážného, většinou se ptá, co podnikám nebo píše, co zrovna on, ale jen zřídka to zavání flirtem. Párkrát jsme se i potkali (zpočátku jsem schůzky iniciovala já, pak on) - příjemná konverzace, ale nic nebylo. Vím, že chodí na terapie, protože podle jeho slov se nedokáže citově otevřít a navíc mu všechno dlouho trvá. Ale na můj vkus to trvá už hodně dlouho a jsem z těch prakticky denních nikam nevedoucích konverzací lehce „unavená“. Přemýšlím, jestli mám být upřímná a říct mu o svých citech na férovku - ale zvládne přímou konfrontaci? Ale zase se říká, že muži jsou lovci :D - je to i tenhle? Nebo jestli mám zkusit flirtovat, ale nemám pocit, že by na to nějak zvlášť reagoval. Nebo, jestli jsou v tomto „neurotickém“ případě 4 měsíce málo a mám ještě vyčkávat… Pokud by to byl „normální“ chlap, tak už dávno vycouvám, ale tak trochu v něm cítím „skrytý poklad“ a chci se k němu dostat. Jakou strategii byste zvolili?

Muž je lovec. Jestli není lovec, tak není ani muž. A takového fakt nechceš. Ty jsi žena, máš být nedostupná a tajemná - lovit má on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 18:28

@kalie Přesně :zed: on na všechny aktivity „pojďme někam“ reagoval dobře (včetně jedné, kdy jsem měla mít i syna, což mě překvapilo, že reagoval pozitivně, ale z pracovních důvodů nemohl dojít - ale vím, že ho to tenkrát mrzelo). Teď v karanténě to není úplně reálné - a než skončí, tak zplesnivím… Ale možná bych mohla něco už teď naplánovat na dobu po karanténě… díky! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:29

@TrueIsFalse A dá se nějak k tomu lovu povzbudit? Pomůže, když zmíním, že tu a tam si píšu i s jinými? :nevim: (což je pravda, akorát mě tak neberou)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:31

@Kockazvysocan No já vím, že v tom není nic z toho :zed: není na kluky, nemá rodinu, ani nikoho jiného. Je frustrovaný. Citově vyčerpaný :roll: Ale pokud jsem to v něm nedokázala probudit (možná to neumím), tak možná nejsem ta pravá… nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
946
4.4.20 18:36
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan No já vím, že v tom není nic z toho :zed: není na kluky, nemá rodinu, ani nikoho jiného. Je frustrovaný. Citově vyčerpaný :roll: Ale pokud jsem to v něm nedokázala probudit (možná to neumím), tak možná nejsem ta pravá… nevím.

Štve tě to už ted, bude te to štvát furt. Kdy jindy by měl z tebe být paf než teď? S tou rodinou si bohužel nemůžeš být nikdy jistá, pokud bydlí v jiném městě. Teda pokud ti není nějaký známý tvých přátel. Hlavně se tím netrap a zkus jit dál, neupínej se na něco, co ti vadí a chybí už teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
4.4.20 18:40

Tak já bych to nevzdávala. Můj chlap se taky k ničemu neměl, trvalo mi skoro dva roky než jsem ho „uhnala“. Ale rozhodně nic nezkazis když mu otevřeně řekneš co cítíš a že bys to chtěla posunout. A podle jeho reakce uvidíš co dál. Že každý chlap není lovec ještě nemusí znamenat, že je divný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 18:42

@Romilda to je na medaili ty dva roky „uhánění“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.20 19:12

No nevím, a přijde tobě že o tebe má aspoň trochu zájem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 19:15

@lily778 Jo i ne. Jsem z jeho reakcí zmatená. Mně když se někdo líbí, dělám všechno pro to, aby to nepoznal :D. A obávám se, že on to může (ale taky nemusí) mít postavené stejně. Jeho konverzační vytrvalost a iniciativa je jednou z věcí, která ten zájem potvrzuje. Kdybych si ale byla jistá nezájmem, tak tady asi nediskutuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.20 19:22

Muž když chce, tak pohne nebem i zemí. Šla bych od toho. Copak tě baví nahánět chlapa? Těžko říct v čem má problém, ale chlap bez tahu na branku je za mě velice asexuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama