Jak mu říct, že chci trojku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka Vlezlá146 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 16:14
Jak mu říct, že chci trojku?

Dobrý den.

Chtěla bych se vás zeptat, jak mám říct manželovi že chci trojku? Máte zkušenosti? :nevim:?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 18.01.18 16:15

„Doval nejaky vino, pozvala jsem souseda.“

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.01.18 16:17

@Šárka Vlezlá146
Nemám. Ale jednou jsme po sexu zjistili, že nám celou dobu v rohu postele ležel kocour. Neštěstí se nezapojil ;) :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 18.01.18 16:19

Chci trojku :lol: :palec:

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 18.01.18 16:20

@Šárka Vlezlá146 Normálně mu to řekni že bys to chtěla zkusit ve třech. Buď ti odpoví že jo nebo ne. Tady ti asi nikdo neporadí přesně co mu říct. Hlavně si rozmysli zda chceš ženskou nebo chlapa. Ale nejdřív si ujisti zda ho nemá měkkého

Příspěvek upraven 18.01.18 v 16:24

g.sandova
Závislačka 3510 příspěvků 18.01.18 16:23

@Šárka Vlezlá146 nejdříve xxxxxl kondomi a teď chceš trojku?

elle21
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.18 16:24

No asi bych se ho normálně zeptala

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 18.01.18 16:24

@Šárka Vlezlá146 Milá Vlezlá Šárko, ty jsi tedy na emimino vtrhla ve velkém stylu. Ne úplně rozumím tvému dotazu. Chceš se zlepšit v matematice a tedy chceš na vysvědčení trojku z matematiky? A jak ti s tím pomůže manžel? Nebo snad chceš po svém muži BMW model 3?

terinka4444
Hvězda diskuse 65773 příspěvků 18.01.18 16:25
@Petruna21 píše:
Chci trojku :lol: :palec:

to je fikaný :mrgreen:

g.sandova
Závislačka 3510 příspěvků 18.01.18 16:25

@Premek_Orac ne chce vyškolit v pravopisu

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 18.01.18 16:27

@g.sandova I to je možné.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27034 příspěvků 9 inzerátů 18.01.18 16:32
@Premek_Orac píše:
@Šárka Vlezlá146 Milá Vlezlá Šárko, ty jsi tedy na emimino vtrhla ve velkém stylu. Ne úplně rozumím tvému dotazu. Chceš se zlepšit v matematice a tedy chceš na vysvědčení trojku z matematiky? A jak ti s tím pomůže manžel? Nebo snad chceš po svém muži BMW model 3?
kdyby jenom to… ale ona chce ještě i tohle…
@Šárka Vlezlá146 píše:
Ahoj maminy

Chtěla bys se zeptat jestly si myslíte že je vhodné půjčit někomu použitý kondom. Já osobně to nedělám ale kámoška mi řekla že to dělají když jsou ve trojku, jako oživení. :think: tak nevim no.

Pište názor… :potlesk:

Vyskočilo to na mě tady… https://www.emimino.cz/…rankovani/2/#form

Michalka80
Závislačka 4507 příspěvků 18.01.18 16:32
@Vlaďka 83 píše:
@Šárka Vlezlá146
Nemám. Ale jednou jsme po sexu zjistili, že nám celou dobu v rohu postele ležel kocour. Neštěstí se nezapojil ;) :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak v tom pripade mame trojku skoro porad a casto i ctyrku, kdyz se s kocourem dojde divat jeste kocka… :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 16:34

@Soňa Zacharová Tak jestli řekne že chce ženskou tak to určitě brát bude… opačně si nejsem jistá :lol: :lol:

bozska-mrcha
Extra třída :D 10177 příspěvků 18.01.18 16:43

@g.sandova nepodceňuje přípravu ;) dle dotazu na kondomy hádám, že aktér do trojky je již vybrán, teď už jen to kulantně sdělit doma. No a no to jsou tady kadetky, tedy by to mohlo klapnout a za západu slunce bude jeba@Ka až budou chlupy lítat. Jestli je echt romantička, bude to na Valentýna :srdce: :srdce: :srdce: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama