Jak mu říct, že je definitivní konec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 18:34
Jak mu říct, že je definitvní konec

Zdravím všudypřítomné.

Potřebovala bych poradil, nebo respektive slyšet rady a zkušenosti.

Jedná se o vztah s mým manželem, s kterým jsem 4 roky, z toho 1 rok po sobě. Mě je 23, jemu 32. Už od začátku jsme měli komplikovaný vztah. Jak všichni píší o romantických večerech apod. tak u nás se to nekonalo. Shodou okolností jsme se k sobě nastěhovali již po cca měsíci našeho vztahu. Začátky byly v pohodě, musela jsem se hodně přizpůsobit jeho zvykům apod., ale to je asi všude.

Nicméně jsme se dost často hádají, byl vůči mě nedůvěřivý, prý jsem furt jen lhala apod. Pak jsme se na chvilku rozešli a pak zase sešli a od té doby se nehádáme vůbec, ale je to pořád ve vzduchu, že ta důvěra vůči mě poškozená.

Nicméně toto zde nechci rozebírat.

Před cca 14 dny jsem se odstěhovala, protože mě opakovaně psychicky i fyzicky týral. Od té doby mi chvilku píše, jak mě miluje, pak že jsem mrcha a nejhorší člověk na světě, pak mi tvrdí, že byl jen opilý (on skoro nikdy nepil). Pořád naráží na to, že bude sám apod. ale já mu to nedokážu potvrdit.

Hrozně ráda bych se s ním rozvedla a začala mít zase čas jen pro sebe, pro přátelé a začít randit s někým jiným (nikoho nemám, spíš tak všeobecně), protože jsem si v životě nic neužila a on byl můj první.

Problém je, že nemůžu najít odvahu na to, říct mu že je definitivní konec, protože se bojím, že mě napadne nebo bude takto otravovat SMSkama apod. Blokovat si ho nemůžu, protože používá auto, které je přepsané na mě, a já ho chci přepsat apod.

Setkala se některá s takovým problémem?

Reakce:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 28.10.18 18:36

Ne, nevzala jsem si idiota.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 28.10.18 18:42

Normálně podej žádost o rozvod a řekni mu to. Nebo ať mu to napíše tvůj právník. Auto teď neřeš, stejně bude předmětem dělení sjm. A máš aspoň do budoucna ponaučení, že se máš vyhýbat lidem s poruchou osobnosti a že nemáš dělat unáhlená rozhodnutí :-)

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 28.10.18 18:42

Zajdi si za právníkem a nech si od něj napsat návrh na rozvod a majetkové vypořádání a nech ho to hned podat. Když budeš mít kliku, v lednu už můžeš být rozvedená a vše může být vyřešené.
V podstatě s ním komunikovat nemusíš, však mu přijde od soudu, kdy se má dostavit na stání. Jen bych se bála, že s tím autem napsaným na tebe ještě napáchá nějaké přestupky, takže bych mu napsala, ať mi auto vrátí. Ale tohle všechno za tebe může pořešit právník.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 28.10.18 18:44

Ne. Tak mu nic neříkej. Proste podej žádost o rozvod, auto si můžete vyřešit při rozvodu v majetkovém vypořádání. Když bude otravovat smskama tak si ho blokni.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 29.10.18 07:56
@Anonymní píše:
Zdravím všudypřítomné.

Potřebovala bych poradil, nebo respektive slyšet rady a zkušenosti.

Jedná se o vztah s mým manželem, s kterým jsem 4 roky, z toho 1 rok po sobě. Mě je 23, jemu 32. Už od začátku jsme měli komplikovaný vztah. Jak všichni píší o romantických večerech apod. tak u nás se to nekonalo. Shodou okolností jsme se k sobě nastěhovali již po cca měsíci našeho vztahu. Začátky byly v pohodě, musela jsem se hodně přizpůsobit jeho zvykům apod., ale to je asi všude.

Nicméně jsme se dost často hádají, byl vůči mě nedůvěřivý, prý jsem furt jen lhala apod. Pak jsme se na chvilku rozešli a pak zase sešli a od té doby se nehádáme vůbec, ale je to pořád ve vzduchu, že ta důvěra vůči mě poškozená.

Nicméně toto zde nechci rozebírat.

Před cca 14 dny jsem se odstěhovala, protože mě opakovaně psychicky i fyzicky týral. Od té doby mi chvilku píše, jak mě miluje, pak že jsem mrcha a nejhorší člověk na světě, pak mi tvrdí, že byl jen opilý (on skoro nikdy nepil). Pořád naráží na to, že bude sám apod. ale já mu to nedokážu potvrdit.

Hrozně ráda bych se s ním rozvedla a začala mít zase čas jen pro sebe, pro přátelé a začít randit s někým jiným (nikoho nemám, spíš tak všeobecně), protože jsem si v životě nic neužila a on byl můj první.

Problém je, že nemůžu najít odvahu na to, říct mu že je definitivní konec, protože se bojím, že mě napadne nebo bude takto otravovat SMSkama apod. Blokovat si ho nemůžu, protože používá auto, které je přepsané na mě, a já ho chci přepsat apod.

Setkala se některá s takovým problémem?

No ty vo*e, to nevymyslíš 8o
Ale jedno je jisté: Mimísek to vyřeší. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >