Jak mu říct, že se mi líbí

21.3.20 14:51

Jak mu říct že se mi líbí

Ahoj potřebuji poradit. Líbí se mi jeden kluk, jsme stejně starý a známe se cca 2 měsíce. Jediný co o mě ví je že existuji a v jaký vesnici bydlím. Potkali jsme se na veřejném bruslení, on tam byl s kámošem a já s kámoškama. Když vstupoval na led tak spadnul a my jsme se mu vytlemily. Moje kamarádka aniž by znala pravdu mu řekla že ho miluju. Na dalším bruslení tam byl s více kamarády, kteří si že mě dělali srandu a z něho taky. Další bruslení jsem mu to chtěla říct( že ho miluju)No ale bruslení není, protože je karanténa a já mu to nemůžu říct :,(. A nevím jak mu napsat že ho miluju. Prosím poraďte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.3.20 14:54

Nevím si rady :,( :( :( :,( :think: :think: :think: :nevim: :nevim: prosím poraďte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
21.3.20 14:58

Kolik ti je 12? Nikomu nepiš, že ho miluješ. Prvně ho někam pozvu, až se bude moc chodit ven a pak uvidíš.

Příspěvek upraven 21.03.20 v 15:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 14:59

@Moma175 co napsat někam na Alika či jaký dětský server?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5074
21.3.20 15:33

No a to mu budeš psát kam, když se vlastně znáte jen od vidění???
Pokud si chceš s ním mermomocí psát, tak rozhodně nic o zamilovanosti. Kdybych byla na tvém místě, asi bych mu napsala něco ve smyslu, jestli se nudí v karanténě, že si můžete začít psát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 19:28

Díky za rady, ale je mi 14. Jednou jsem si s ním chvíli povídala, mám ho přidaného na Facebooku a on i jeho kámoš je ve skupině, kterou založily kamarádky. Jeho kámoš mě zná, protože jsme spolu byli párkrát na táboře, který pořádá oddíl do kterého chodím, ale má více,,poboček " takže se s tím kámošem na tréninku nevídám, jen o prázdninách, kdy jsme sloučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 11:41

@Moma175 Tak mu napiš:„už aby to skončilo, mám tě ráda, zajdeme ven?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 11:48

@Švédka87 to je chytré díky moc

• Nahlásit
  • Citovat