Jak mu říct, že to vím a co dál?

Anonymní
22.4.20 22:04

Jak mu říct, že to vím a co dál

Raději anonymně. Je to 9 dní, kdy jsem šla večer spát a přítel měl na nočním stolku mobil v nabíječce, který začal blikat, že má novou zprávu. Když jsem chtěla mobil otočit, aby neblikal na mě, zahlédla jsem, že mu píše nějaká trubka nablblé smajlíky i se srdíčkem. Když jsem to rozklikla, nestačila jsem se divit. Konverzace byla plná sprostých vtipů a obrázků. Byla jsem v šoku, ale neřekla jsem nic, jenže mi to vrtalo hlavou, takže když jsem dnes telefon zahlédla v nabíječce v koupelně, napadlo mě se podívat, zda si s ní stále píše. Když jsem ho odemkla, vybafla na mě aplikace sázkové kanceláře, přestože jsem příteli sázet už dávno zakázala, že to leze do peněz. A v těch zprávách, které byly i z dneška, opět ta samá ženská a podobný typ zpráv. Já vím, nemá se to dělat a třeba jde jen o zprávy. Jenže mě se ani to nelíbí a nechci domýšlet, zda mě nepodvádí. Máme tři děti a přes všechny problémy jsem si myslela, že nám to docela klape. Sice je hodně na telefonu (proč asi…),ale jinak celkem normálně funguje, líbá mě, spíme spolu…
No a teď jde o to, jak mu to mám říct, zda mu to mám vpálit do obličeje nebo naznačit a čekat, zda to narovinu řekne sám? Rozhodně nechci dělat jakože nic. I když si uvědomuji, že jsem mu narušila soukromí, zároveň jeho chování se mi natolik nelíbí, že to budu muset řešit. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5865
22.4.20 22:13

Tři děti a přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18049
22.4.20 22:14

Když mu děláš matku, tak se nediv že se chová jako vzdorující puberťák.
Nerespektujete se navzájem. (ne, to že někomu něco zakážeš fakt není řešení problému, on ti patrně taky tak trošku zakázal (implicitně) mu lézt do pošty)

A když to řešit nebudete - to že se oba chováte nedospěle a vůči druhému neférově, tak se to bude jen a jen zhoršovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
22.4.20 22:19

Když už bych věděla, neuměla bych mlčet :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7167
22.4.20 22:28

Nemyslim si nic krom toho, ze urcite ma zenskou a sazi. Proste je to poradny kanour se 3 detma.

Tak asi nema cenu nic na nikoho vybalovat, kdyz nevis co udelas, kdyby se omylem priznal. Coz se urcite nestane, ale kdyby nahodou jo, vykopnes ho z baraku a pujdete od sebe? To si nemyslim, takze nic radsi nevybaluj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
22.4.20 22:49
  • Podvádí tě
  • Pokud nemáš jasno co dál tam mu zatím nic neříkej
  • Začal bych třeba nákupem kufrů - určitě je někdo bude potřebovat…

A podívej se na vedlejší diskuzi, proč nevěrníci shazují vinu na podváděné, ať víš co tě čeká… Třeba nějaká z anonymních kytek co tam prožívají krizi, kde manžel za všechno může, je ta žena z mobilu. A jestli ne, bude jí hodně podobná :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24155
22.4.20 23:53

Asi začni tím, jestli se bez něj obejdeš. Je to přítel, jestli bydlíš u něj a živí tě, tak mlč a nehrabej mu do věcí. Jestli jsi soběstačná a dokážeš se o sebe postarat, tak ze sebe trubku dělat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
23.4.20 01:23
@truelly píše:
Tři děti a přítel?

S jeho oblibou v sázení štěstí, že ne manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.20 01:31

Bezcharakterní hovado.
Divím se, že se ještě ptáš.. ach jo ženské s vámi…nepoučitelné. zkrátka se k tobě chová tak, jak mu sama dovoluješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.20 01:45

Co na to říct. Holka, vůbec se netrap s tím, že jsi mu narušila soukromí. Nevím, co za soukromí by chtěl, když spolu máte tři děti. :D Na to si hrajou akorát tak lidé, co mají co skrývat a to se rozhodně nemá dít mezi partnery. Každopádně je průser, kolik máte dětí. Normálně bych ti řekla, ať se sebereš a vypadneš, ale to v téhle situaci moc nejde. Trochu si myslím, že tě utře jako nudli, jelikož tě má celkem dost na salámu, když nadále vesele hazarduje a ještě si píše s cizí ženskou. Nevím. Nechci předbíhat, ale s ním toho moc asi nevyřešíš a ještě to hodí na tebe, že jsi šílená, že mu lezeš do mobilu, že si s ní jen psal a ty z toho děláš drama. Jo a že sázet je normální.

Zatím mu to neříkej, dokud nepromyslíš, čeho tím budeš chtít docílit.
Vadí ti to hodně?
Máš z vašeho vztahu nějaké extra benefity?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.20 02:53

Absolutně nepochopim výroky ve stylu, proč jsi vůbec lezla do jeho telefonu a narušila mu tímto jeho soukromí :mrgreen: takový názor musí mít jen ti co se prostě pravidelně ku. ví jinak to nejde pochopit.. hrát si na nějaké soukromí :lol: přece když nic nedělám, nic nemusím skrývat. To jsou tak manipulativní konstrukce a názory. Bych s takovými exoty vyběhla asi jedna dvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10426
23.4.20 06:33
@hanka.br. píše:
Asi začni tím, jestli se bez něj obejdeš. Je to přítel, jestli bydlíš u něj a živí tě, tak mlč a nehrabej mu do věcí. Jestli jsi soběstačná a dokážeš se o sebe postarat, tak ze sebe trubku dělat nemusíš.

Tesat do kamene. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7676
23.4.20 06:46

Ja bych mlcet nevydrzela. Ale u nas je normalni, ze kdyz manzelovi pipne smska, ze na me krici kolikrat, at mu to prectu nebo ja na nej, kdyz prijde me a mam treba spinavy ruce. Nebo at mrkne, kdo pise aspon.

Na druhou stranu ma mobil na volno, kdyby neco vylozene tajil, tak by ho nosil vsude s sebou ne? Aspon to tu kazdy pise…kazdopadne bych se zeptala. Normalne na ferovku, ze to na tebe blikalo, tak jsi ho chtela otocit a zahlidla cizi jmeno, tak kdo to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
23.4.20 07:17

Nejspíš to oba hrozně potřebujou, no. Já bych neudržel tlamu.

@Anonymní píše:
Raději anonymně. Je to 9 dní, kdy jsem šla večer spát a přítel měl na nočním stolku mobil v nabíječce, který začal blikat, že má novou zprávu. Když jsem chtěla mobil otočit, aby neblikal na mě, zahlédla jsem, že mu píše nějaká trubka nablblé smajlíky i se srdíčkem. Když jsem to rozklikla, nestačila jsem se divit. Konverzace byla plná sprostých vtipů a obrázků. Byla jsem v šoku, ale neřekla jsem nic, jenže mi to vrtalo hlavou, takže když jsem dnes telefon zahlédla v nabíječce v koupelně, napadlo mě se podívat, zda si s ní stále píše. Když jsem ho odemkla, vybafla na mě aplikace sázkové kanceláře, přestože jsem příteli sázet už dávno zakázala, že to leze do peněz. A v těch zprávách, které byly i z dneška, opět ta samá ženská a podobný typ zpráv. Já vím, nemá se to dělat a třeba jde jen o zprávy. Jenže mě se ani to nelíbí a nechci domýšlet, zda mě nepodvádí. Máme tři děti a přes všechny problémy jsem si myslela, že nám to docela klape. Sice je hodně na telefonu (proč asi…),ale jinak celkem normálně funguje, líbá mě, spíme spolu…
No a teď jde o to, jak mu to mám říct, zda mu to mám vpálit do obličeje nebo naznačit a čekat, zda to narovinu řekne sám? Rozhodně nechci dělat jakože nic. I když si uvědomuji, že jsem mu narušila soukromí, zároveň jeho chování se mi natolik nelíbí, že to budu muset řešit. Co myslíte?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
23.4.20 07:50

To fakt sou chlapy za všechno co visí pořad na telefonu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu