Jak mu vysvětlit, že kvasinky nejsou pohlavně přenosná choroba?

Anonymní
27.4.20 23:55

Jak mu to mam vysvětlit? Kvasinky

Ahoj holky,

trápí mě jedna věc.. mam přítele, jsme spolu něco přes rok a půl.. snažíme se o miminko.. Často mě trápí kvasinky.. můj přítel si mysli, ze když se mi to takhle stále vrací (kvasinky), ze mam nekoho jiného.. proste ze ho podvadim.
Nedokážu mu vysvětlit, ze to tak není.. nikdy bych to neudelala. Snažím se mu vysvětlit, ze infekce není jen o tom, ze se střídají partneři, ale ze je to vice z něčeho jiného..
Poradíte mi jak mu to mam vysvětlit nebo co dělat? :? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.4.20 00:02

Tak mu řekni že kvasinky nejsou pohlavně přenosná choroba že je to v důsledku oslabení mikroflóry… Prášky, nachlazení, zapaření, příliš sladké. Mně se také vrací často a mám 14 let jednoho partnera

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13061
28.4.20 00:03

A přelečuje se pravidelně, když ty máš problémy?

Pokud ne, tka to je vcelku jednoduché - můžeš za to on, protože se nemaže a vrací ti to coby přenašeč.

Když teda pomineme variantu, že je není věrný.

A teda opravdu chceš dítě s někým, kdo ti udělá nesmyslnou scénu a vzbuzuje v tobě pocit viny, když máš zdravotní potíže?

Když nezvládne něco tak drobného, jako je kvasinková infecke, co asi tak bude dělat až na něm budeš plně závislá a budeš potřebovat pomoc třeba v šestinedělí?

Příspěvek upraven 28.04.20 v 00:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3841

A pokud se ti to vrací nějak často tak se musí mazat i on

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Rekla bych mu, ze kdyz se mi to takhle stale vraci, tak to taha asi on od milenky a strcila bych mu do kapsy pro ni cipky

• Nahlásit
  • Citovat
611
28.4.20 00:08

Jak kdybych slyšela svého ex, mohla jsem mu to vysvětlovat horem, dolem nakonec jsem ho vzala na gynekologii, tam mu to moje doktorka vysvětlila tak, že můžu mít i vlastně já pochybnosti, jestli mi je věrný, protože pokud se mi to vrací, nemusí to být nevěra z mé strany, ale z jeho. Myslím si, že to mu jako vysvětlení stačilo a ani nepipl :).
Jinak asi bych si zkusila s partnerem sednout, najít mu nějakou stránku na internetu o kvasinkové infekci. A taky bych ho požádala aby ti věřil, vysvětlila bych mu, že to, ze tě obviňuje z nevěry ti není příjemné a vlastně ti to začíná vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4678
28.4.20 00:09

To je asi od něj, že se namaže a pak má s tebou sex. Dřív než budete mít sex, tak mu dej fouknout a pokud nebude mít žádné promile, tak svol ke sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49896
28.4.20 00:26

Tak on tě nevěří ale dítě si uděláte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.20 00:33

Až si koupíš v lékárně zase něco na kvasinky, tak mu dej presoct pribalak. Tedy všude to není psaný, ale treba gynopevaril nebo jak se to jmenuje to tam má a je tam psaní, že to je třeba z velkého příjmu cukru, zapareni atd.
Od doby co jsem to dala přečíst chlapovi, tak když se dole hodně zápatí, jde se preventivně namazat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Než dostal ten pribalak, tak to tak nedělal. :lol: Jenže on už je chudák zvyklý na všechno, co spolu chodíme do caru. Na menstruační cyklus, UTZ a další ženský věci. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.4.20 01:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,trápí mě jedna věc.. mam přítele, jsme spolu něco přes rok a půl.. snažíme se o miminko.. Často mě trápí kvasinky.. můj přítel si mysli, ze když se mi to takhle stále vrací (kvasinky), ze mam nekoho jiného.. proste ze ho podvadim.
Nedokážu mu vysvětlit, ze to tak není.. nikdy bych to neudelala. Snažím se mu vysvětlit, ze infekce není jen o tom, ze se střídají partneři, ale ze je to vice z něčeho jiného..
Poradíte mi jak mu to mam vysvětlit nebo co dělat? :? Díky

Nejdřív bych se zamyslela, proč ty kvasinky mám. Pak nebude potřeba vysvětlovat.

• Nahlásit
  • Citovat
851
28.4.20 01:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky,trápí mě jedna věc.. mam přítele, jsme spolu něco přes rok a půl.. snažíme se o miminko.. Často mě trápí kvasinky.. můj přítel si mysli, ze když se mi to takhle stále vrací (kvasinky), ze mam nekoho jiného.. proste ze ho podvadim.
Poradíte mi jak mu to mam vysvětlit nebo co dělat? :? Díky

1. důkladně přeléčit sebe i partnera
2. vzdělat partnera ohledně kvasinkových infekcí
3. zamyslet se, jestli vážně chceš dítě s někým, kdo tě kvůli zdravotnímu problému obviňuje z nevěry (přičemž není jisté, že to netahá on od někoho dalšího)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4076
28.4.20 01:27
@Anonymní píše:
Tak mu řekni že kvasinky nejsou pohlavně přenosná choroba že je to v důsledku oslabení mikroflóry… Prášky, nachlazení, zapaření, příliš sladké. Mně se také vrací často a mám 14 let jednoho partnera

Jsou pohlavně přenosné, musí se přeléčit oba partneři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.20 02:08

@Ou
Ne, v týdnu jsem ho o to požádala poprvé.. říkal ze to nesnáší, ale ze to udělá.. ale taky ze doufá, ze to nedělá kvůli někomu jinému..
Stále nedokáže pochopit, ze když mu řeknu ze to muže mít také a nemusí ho nic trápit, tak ze to má..strhla se hádka a bylo to..
Já jsem pak trosku agresivní, když mě obviňuje z nevěry.. a on si to pak bere tak, ze mam nekoho jiného proto jsem na nej taková..
Jenže já nedokážu být v klidu a dělat ze se nic nedeje, když vím, ze mě osočuje z něčeho co není absolutně pravda..

• Nahlásit
  • Citovat
3192
28.4.20 02:23

A do tohoto vztahu si chcete poridit dítě? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9675
28.4.20 04:37

To je tak buransky a primitivni, tohle chlapsky podezrivani…
Fakt by ses měla zamyset nad tim, zda vám to bude fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama