Jak mu to říct, aniž bych ho zranila

21
19.6.21 09:10

Jak mu to říct, aniž bych ho zranila

Věc se má tak, že jsme se ani neviděli v reálném životě, nevíme, jak vypadáme, prostě jsme jen online přátelé, a on mi včera v noci napsal, že se mu se mnou strašně dobře píše, poznal mě -mou osobnost a myslí si, že by bylo dobré spolu chodit, atd.
Nezačal s tím jen tak, zeptal se na otázky jako jestli se mi někdo líbí a já jsem byla velmi nevšímavá, takže mi nedošlo, k čemu směřuje. :palec:
Myslela jsem si dost dlouhou chvíli, že mě trollí, ale sám napsal, že tak dlouho by to nedělal. :zed:
Oba jsme dost mladí, on o pár let mladší, já jsem nikdy ani takový ten normální vztah neměla(ani nevím, jestli dokážu romanticky milovat).
Takže s ním nebudu chodit, teď mu to jen chci říct. Před hodinou se mě zeptal, jak jsem se vyspala, to nikdy neudělal.
Je mi z toho smutno, cítím jakoby zradu, i když nemám proč.
Jak mu to napsat co nejméně bolestivě?
Je dost velká pravděpodobnost, že se vztahy taky nemá zkušenosti a neví, kde končí přátelství a začíná vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6694
19.6.21 09:13

A proč se nesetkate osobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
19.6.21 09:14

Hele ani jste se neviděli, takže v tom nevidim problém mu napsat, že prostě nechceš :nevim: člověk kterej chce s někým chodit jen po psaní zpráv není úplně v pořádku a holka co na to kejvne bude mít asi ještě větší problém než on,… nehledě na to, že to může bejt starej tlustej plešatej řidič kamionu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9107
19.6.21 09:16

Tak pokud on uz ma očekávání vztahu, tak cokoliv a jakkoliv mu napíšeš, tak jej to zraní. Si nevyberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
19.6.21 09:18

Popiš situaci, popiš svoje pocity, popiš svoje potřeby a popros o to jak bys si chtěla aby se chovat.

Nekomplikuj to.

Takže něco ve smyslu: když si napsal, že bycho spolu měli chodit (popis situace), tak mě to překvapilo a vyděsilo a bojím se že ti ublížím tím, že to vlastně nevím co chci. (popis pocitů)
Teď bych asi nejspíš potřebovala… (doplň dle toho co potřebuješ) a tak bych tě ráda poprosila, jestli bys moh… (doplň podle toho, co bys chtěla)

Nepředpokládej nic o tom jaký je on, co jak myslí a tak - vysvětluj to co se děje v tobě, nenálepkuj. Nesnaž se překonat a nenavrhuj že můžete být kamarádi, pokud on chce víc. Pro něj je zdravější, když kontatk na nějakou dobu přerušíte, než když bude mít pocit, že tě nakonec sbalí, když ty nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
19.6.21 09:38

A proč se s ním nechceš sejít a případně chodit, když se ti bude líbit? To se přece dalo čekat, že nebude chtít zůstat dlouhodobě u nějakého psaní, ne? Většinou buď začne vztah nebo to vyšumí a skončí. Ani přátelství neprobíhá tak, že byste si jen psali a nikdy se neviděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.6.21 09:41

@Ou Díky, nějak jsem to napsala a on na to, že chtěl jen vidět, jestli bychom mohli být více než přátelé. Mhm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
19.6.21 09:44

@sierrablack prostě bych mu napsala tak jak to je.. bez omáčky, bolet ho to bude stejně, ale nijak bych to n natahovala. Čím dýl ho v tom necháš y tím víc ho to potom bude bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
19.6.21 09:52

Ja osobne nesnasim kdyz mi nekdo cche neco rict a ma u toho milion reci. Nejlepe je to na férovki jak to je. Tak to praktikuji i ja. Takze bych to napsala normalne ze nechces

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
19.6.21 10:00

Co řešíš? Však jste se ani neviděli tak v tom nevidím nic hrozného proste, že nemáš zájem a hotovo… 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
19.6.21 10:13

Napsala bych mu že by bylo nejlepší se setkat nejdříve osobně, člověk je trochu jiný v reálném životě, než přes písmenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
19.6.21 10:36

@sierrablack nemáš přece žádnou povinnost být jakkoli s někým. Navíc když jste se ani neviděli. Je to tvoje rozhodnutí, které on bude akceptovat. Pokud ne, tak blokace mailu aj.
Cítit se kvůli tomu blbě fakt není potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
19.6.21 10:48

On je fakt divny v tom, ze ti rovnou nabizi chozeni, misto aby te treba nekam pozval a tam to pripadne vyplynulo.

Ty jsi nemela chut ho poznat osobne…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11495
19.6.21 10:52

@sierrablack Tak asi těžko začneš chodit s někým, koho jsi nikdy ani neviděla. Proč se nesejdete? I kdyby si mu napsala, že teda jooo, budete spolu chodit, tak by to vypadalo jak? Nějak si to nedokážu představit. Ty ale asi o osobní setkání nestojíš že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
19.6.21 10:59

@sierrablack

Normálně mu to napište na férovku, že se necícíte na to mít vztah, ale že děkujete za jeho milý zájem. Prostě nějak tak. Když to nepochopí, tak hodit do ignoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat