Jak mu to říct? Zamilovala jsem se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 08:27
Jak mu to říct? Zamilovala jsem se

Ahoj všichni, poprosila bych vás o názor.
Potkala jsem jednoho muže, a on mě uháněl. Mě se tedy fyzicky líbil více než hodně, ale proste jsem nechtěla. No nakonec jsme se spolu vyspali, bylo to úžasné. Pak ještě jednou a pak zase. Ze začátku jsem k němu byla lhostejná. Mazala jeho zprávy, nebrala telefony. Pak se něco zlomilo a já se zamilovala.
Problém je, ze spolu jen spime. :nevim:
Sice mi psal ze spolu půjdeme k vodě, a nebo strávíme víkend spolu, ze u nej mám zůstat doma zatímco on bude v práci.. ale zatím jsme se k tomu nedostali. Musím podotknout ze jsem byla dost na cestách. Poblaznil mě svými zpráva, kde se o mě vyjadřoval jako o speciální dívce, na kterou čeká (když jsem byla pryč), referoval o sobě jako o mem příteli, oslovoval mě “má lasko” psal ze místo sexu, by chtěl se se mnou milovat celou noc. No každopádně teď už nejsme dva dny v kontaktu, chci mu říct co cítím, ze jsem se zamilovala, ale nechci jej vydesit. Třeba mě má opravu jen na ten sex. Ale proč mi psal všechny ty krásné věci, já bych s nim spala i bez toho. Upřímně se o mě zajímal. O můj předchozí vztah zda to mám dořešeno.
Já tady teď chodím úplně jako tělo bez duše, myslíc na nej dnem i noci. Ale bojím se vyjádřit, bojím se odmítnutí. Ale asi mi nic jineho nezbyde…
Dekuji všem, kteří docetli

Reakce:
navy blue
Kecalka 318 příspěvků 25.08.18 08:51

já nějak nechápu, v čem je problém. jdi s ním k vodě, buď s ním celý víkend, zůstaň u něj doma … užívej si to a prozatím mlč, ono to vyplyne :-)

Konnny
Závislačka 2593 příspěvků 25.08.18 09:11

červená knihovna

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 25.08.18 09:17

Ta specialni divka me rozesmala :mrgreen:

Co presne znamena to, ze uz dva dny nejste v kontaktu? To jako vzdycky cekas na zavolani a jdes, nebo ti jen neodepisuje? Jak to myslis?

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 25.08.18 09:30

Já bych se mu nevyznavala a pockala jak se to bude vyvíjet. Nechala ho ať se snaží. A trávila s nim čas…

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 25.08.18 09:40

Omg, zamilovat se na základě „krasnych“ SMS? Zamilujes se i do mne, když ti budu psát že jsem celý život čekala jen na tebe a chci se s tebou milovat celou noc? Chce tě akorát oblbnout, neskakej mu na to. Důležitý jsou činy, ne sladký recicky ve zpravach.

stankaSR
Kecalka 454 příspěvků 25.08.18 11:44

Ja v tom žiadny problém nevidím. Tak sa prestaň hrať na nedostupnú a buď normálna. Odpisuje mu, zdvíhaj telefón a normálne sa s ním dohodni na schôdzke. Preboha to je také ťažké nebyť padnutá na hlavu a chovať sa ako normálny človek? A to nemyslím len na teba, ale všeobecne, lebo čo tu čítam za príbehy, ako baby nevedia ani otvoriť hubu a na rovinu komunikovať a potom tu riešia takéto blbosti…

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 25.08.18 14:15

@AnastazieB ale ona se do nej zamilovala proto, ze se s nim uz x- krat vyspala, urcite ne jen kvuli tech sms ;)

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 25.08.18 14:40

Ignor a pak láska jako trám? Nechápu proč jsi mazala jeho zprávy a nebrala telefony a pak s ním skočíš do postele, asi nebudeš moc vyrovnaná, což? Takže pokud první reakce nebyla racionální instinkt, tak ti radím, aby ses uklidnila a nechala to volně plynout, jinak se tě lekne, aspoň já bych se tě lekla. Pokud tě na začátku varovala intuice, radila bych přehodnotit situaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 15:41
Zakladatelka

Dekuji všem za reakce,

Na nedostupnou jsem si určitě nehrála. Proste jsem o nej nestala, poněvadž jsem si myslela ze mu jde jen o sex a také jsem zrovna ukoncila jeden dlouhodobý vztah. No každopádně jsem se s nim pak zase vyspala, a pak po par dalších schůzkách se holt zamilovala, nebo poblaznila nevím. Je mi 31. A konečně jsem poznala někoho normálního… normálního kluka, plus teda v mých očích hodně atraktivního. No co na to říct..
Tak uvidim no, budu to brát s odstupem.
Jsem jen naštvaná za vše co mi pověděl a a třeba nemyslel vážně. Spát jsme spolu mohli i tak, bez pletení hlavy.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 15:43

Vyrovnaná moc nejsem to je pravda.
Ale to jsou okolnosti mé momentální
Jinak jsem naprosto OK - po finanční stránce, pracovní, atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >