Jak mu říct, ze chci mimi

Anonymní
24.3.20 04:31

Jak mu to říct, ze chci mimi

Ahoj Holky :mavam:
Jsem s přítelem čtvrtým rokem. Mne (20) přítelovi (24). Oba máme práci na neurčito, máme společný být, máme spolu pejska, máme auto takže zajištění jsme dá se říct tak normálně. :) Máme uz i u”babičky” schované oblečky po prdata :D tedkom je v úvaze hypoteka na baracek. Přítel tolikrát navazoval na svatbu, mluvil o dětech, plánoval… a ja jak malá, jsem se smala…Tedkom se triskam do hlavy… :zed: :D Jelikož mám už dlouhodobější myšlenky o miminku… A opravdu bych ho chtěla. A vím, ze i přítel by chtěl, akorát ještě na to nepřišla opravdova řec. A ja nevím, jak mu to říct první, nevím čeho se bojím, přitom vím, ze by byl nadšený kdyby to slyšel přímo on odměně, ale už týden se snažím vzít odvahu a jít za nim.. A vím, ze k sobě patříme, zažili jsme si ve vztahu dobré i zle a zvládli jsme to spolu, jsme spokojeni :srdce: a jak na potvoru, ve ČT mám ovulaci :D Jsem fakt pitomá no… :zed: Tak jsem se chtěla zeptat, zda jste nezažily něco podobného, a jak jste se schopily.??? Předem díky moc??O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

79
24.3.20 05:22

Normálně mu to řekni :-). Tak jak si to napsala jsem, tak to řekni i mu. Že už by ses chtěla snažit o miminko, pokud píšeš, že i on by byl rád, tak nevím, ceho se tak bojis? Přinejhorším ti řekne, že teď není správná doba, nebo jste mladí, ale z toho co si napsala to nehrozí.
Tak se neboj, šup odvahu a uvidíš, že to dopadne dobře :-).
P. s a nejsi pitomá, holt se jen stydíš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
24.3.20 05:38

Pošli mu telegram.
Odpověď bude: Tesi me tvuj zajem o mimiska STOP. Hypoteka STOP, Svatba STOP, Pejsek STOP, Vztah STOP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
24.3.20 07:00
@Chauvinist píše:
Pošli mu telegram.
Odpověď bude: Tesi me tvuj zajem o mimiska STOP. Hypoteka STOP, Svatba STOP, Pejsek STOP, Vztah STOP.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
24.3.20 07:03

Ve dvaceti? Holka zlatá, ještě pět let počkejte, pracujte, cestujte, postavte dům, naspořte si aspoň 200 tisíc, ať nemusíte řešit každou stovku, až budeš doma. Pravdu není kam spěchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3991
24.3.20 07:30

Nejdříve svatbu, pak hypotéku. Když budeš na mateřské, hypotéku nedostanete. Taky musíte mít něco našetřeno. Nedostanete 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 07:35

Uplne se vy.er tady na rady a delej podle sveho. Ja ve 20 taky chtela ale presne tyhle ptakoviny-jeste svatbu, jeste výšku, jeste rekonstrukci, jeste nasetrit, jeste hyposku..ted uz je to exmanzel a dite ma s milenkou. Takze kecy ze musi byt svatba atd. Ho.no. Muzete se rozejit i jako manzele.

• Nahlásit
  • Citovat
29069
24.3.20 07:44
@7.straka píše:
Ve dvaceti? Holka zlatá, ještě pět let počkejte, pracujte, cestujte, postavte dům, naspořte si aspoň 200 tisíc, ať nemusíte řešit každou stovku, až budeš doma. Pravdu není kam spěchat.

No, podle Prymuly se za hranice nepodivaji možná i dva roky :lol: :mrgreen:
Zakladatelko, prostě mu to řekni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:49
@Anonymní píše:
Uplne se vy.er tady na rady a delej podle sveho. Ja ve 20 taky chtela ale presne tyhle ptakoviny-jeste svatbu, jeste výšku, jeste rekonstrukci, jeste nasetrit, jeste hyposku..ted uz je to exmanzel a dite ma s milenkou. Takze kecy ze musi byt svatba atd. Ho.no. Muzete se rozejit i jako manzele.

Jestli váš vztah nevydržel naprosto racionální přípravy na dítě ve dvaceti letech (tj. spousta času tu školu dodělat, spousta času něco málo našetřit, spousta času zařídit bydlení a aspoň chvíli makat, ať plyne mateřská), nebyl s to tě před mimískem požádat o ruku a pak si udělal dítě s jinou, tak asi dobře, že je ex, ne? V kvalitních vztazích je uvažování, aby byla rodina a dítě v ní co nejvíce zabezpečené (a k tomu patří i manželství se společným jměním manželů), naprosto normální věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
24.3.20 08:07
@Jana206 píše:
No, podle Prymuly se za hranice nepodivaji možná i dva roky :lol: :mrgreen:
Zakladatelko, prostě mu to řekni :nevim:

Tak ono není potřeba jezdit do nějaký Tramtárie. Spousta hezkých míst je i v ČR. Lidi si navykli jezdit po světě, ale neví, co je za humny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3309
24.3.20 08:44

Já bych otevřel pusu a začal s ní produkovat slova směrem k němu. To by mohlo zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
24.3.20 09:02

Myslím, že máte ještě pár let čas. Jak píšou ostatní, není od věci mít solidní vzdělání, popř. praxi. A i trochu cestovat. Ale teď to nejdůležitější - pokud chcete hypotéku, tak to prosím tě vyřešte ještě před dítětem, resp. úplně nejpozději před tím, než v práci oznámíš případné těhotenství. Protože jinak se vám to s tou hypotékou dost zkomplikuje. A to napořád, protože i když už bude dítě odrostlý a ty začneš znovu pracovat, tak pořád vám bude to dítě dle propočtů banky zhoršovat finanční situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5663
24.3.20 09:06
@Anonymní píše:
Ahoj Holky :mavam:
Jsem s přítelem čtvrtým rokem. Mne (20) přítelovi (24). Oba máme práci na neurčito, máme společný být, máme spolu pejska, máme auto takže zajištění jsme dá se říct tak normálně. :) Máme uz i u”babičky” schované oblečky po prdata :D tedkom je v úvaze hypoteka na baracek. Přítel tolikrát navazoval na svatbu, mluvil o dětech, plánoval… a ja jak malá, jsem se smala…Tedkom se triskam do hlavy… :zed: :D Jelikož mám už dlouhodobější myšlenky o miminku… A opravdu bych ho chtěla. A vím, ze i přítel by chtěl, akorát ještě na to nepřišla opravdova řec. A ja nevím, jak mu to říct první, nevím čeho se bojím, přitom vím, ze by byl nadšený kdyby to slyšel přímo on odměně, ale už týden se snažím vzít odvahu a jít za nim.. A vím, ze k sobě patříme, zažili jsme si ve vztahu dobré i zle a zvládli jsme to spolu, jsme spokojeni :srdce: a jak na potvoru, ve ČT mám ovulaci :D Jsem fakt pitomá no… :zed: Tak jsem se chtěla zeptat, zda jste nezažily něco podobného, a jak jste se schopily.??? Předem díky moc??O

Proč tak brzy? jste hodně mladí na decko. Vetsinou takhle mladí lidé se rozcházejí nedávají tu zodpovědnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.3.20 11:10
@Anonymní píše:

Souhlasím :D kdyby jsi měla pořád na něco čekat, tak se taky nemusíš nikdy dočkat. Rozejít se můžete vždycky, to se stát může, ale to asi miminko neovlivní. Taky si myslím, že je super být mladá maminka, a když budete chtít, tak to vždycky nějak zvládnete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1207
24.3.20 11:14

Můj názor je ten, že pokud nejsem schopná mluvit se svým přítelem o něčem tak důležitém jako je dítě, tak nejsem já nebo náš vztah připraven na to, ho mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama