Jak mu ukázat, že existuji?

Anonymní
21.8.15 14:03

Jak mu ukázat že existuji?

Milé maminky.. už delší dobu u nás v Albertu pokukuji po jednou prodavači. Ale jsem stydlín a to šílený. Jak by jste na sebe upozornily? Oslovit se ho bojím a stydím se.. :think: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
21.8.15 14:06

Tak u prodavace to je naprosto idealni situace. co vic chtit… proste se ho jednou za cas na neco zeptej (nevim jestli je pultovka nebo na plose), k tomu prihod usmev, casem nejakou narazku a uvidis, jestli se chytne aspon na flirt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.8.15 14:08

@Ali-Ali Lítá všude. Někdy je na skladě.. jindy na kase.. Tak se ho budu každý den ptát kde jsou rohliky, mouka atd :D dobře

• Nahlásit
  • Citovat
2874
21.8.15 14:10

Neoslovovat. Chlapi jsou stvořeni nato, aby lovili a dobývali. Takže pokud on neudělá první krok, nevnucovala bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.8.15 14:12

@Blekota To se nedočkám nikdy. :zed: :lol: vypadá taky jako stydlín a hlavně nevím ani jestli já se mu líbím.. Hlavně asi budou problém děti. Je to mladé ucho. Tak 25 let hádám

• Nahlásit
  • Citovat
11133
21.8.15 14:16
@Blekota píše:
Neoslovovat. Chlapi jsou stvořeni nato, aby lovili a dobývali. Takže pokud on neudělá první krok, nevnucovala bych se.

tak v supermarketu, kde se mu denne pred ocima projde tisic lidi je asi trochu zbytecne cekat, ze zacne on. hlavne prodavac tezko bude ve sve pracovni dobe sam od sebe balit zenske.
takze nevim, proc by ho nemela oslovit ona. nerikam jti za nim a pozvat ho na rande. ale jit se zeptat treba na ty rohliky a prihodit usmev nebo prohodit neco k tomu. chlapi chteji mit pocit lovce, jenze stejne je to zenska, kdo rozhoduje, jestli chce byt lovena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
@Anonymní píše:
@Blekota To se nedočkám nikdy. :zed: :lol: vypadá taky jako stydlín a hlavně nevím ani jestli já se mu líbím.. Hlavně asi budou problém děti. Je to mladé ucho. Tak 25 let hádám
:mrgreen: najdi si zboží, které tam nemají a dej mu své tel. číslo, at se ozve až to budou mít na skladu :mrgreen: :mrgreen:

To by nedošlo jen blbému a budeš mít jasno hned ;) :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6616

@Blekota To je sice pravda ale ja by som sa nedockala zazraku, lebo sa moja draha polovicka hanbila viac ako ja a mozno by k nicomu ani nedoslo :D

Zakladatelka :) hanblivost chapem, bola som taka ista :D ale proste to prelom..Zacni s usmevom „Dobry den“..potom „Dobry den, ako sa mate?“ :D a potom co ja viem :) nejdete na kavu? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21076
21.8.15 14:20
@WERISKA píše: :mrgreen: najdi si zboží, které tam nemajía dej mu své tel. číslo, at se ozve až to budou mít na skladu :mrgreen: :mrgreen:To by nedošlo jen blbému a budeš mít jasno hned ;) :mrgreen: :mrgreen:

tak ted mi jede fantazie naplno, jaké zboží bys navrhla, že postrádáš :oops: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.8.15 14:21

@WERISKA Weru no ty wago tak to je balící technila level tisíc :D To by šlo

• Nahlásit
  • Citovat
33197
21.8.15 14:22
@pe-terka píše:
tak ted mi jede fantazie naplno, jaké zboží bys navrhla, že postrádáš :oops: :lol:.
:mrgreen: já nevím… :lol: něco si musí vymyslet :kytka: :kytka:.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016

Dalsi moznost je zpusobit katastrofu. Ale teda bez deti :mrgreen: Kdyz je pobliz, tak na sebe neco shodit, vysypat. Jsem si vzpomnela na Ally McBeal, ta vzdycky do objektu zajmu nabourala autem, teda do jeho auta :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@pe-terka píše:
tak ted mi jede fantazie naplno, jaké zboží bys navrhla, že postrádáš :oops: :lol:.

Hele např. u nás nevedou veganské sýry. (mám syna s ABKM) a to postrádám

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
@Anonymní píše:
Milé maminky.. už delší dobu u nás v Albertu pokukuji po jednou prodavači. Ale jsem stydlín a to šílený. Jak by jste na sebe upozornily? Oslovit se ho bojím a stydím se.. :think: :srdce:

to maso a ty salaty vcetne uzenin co tam prodavaj proslý a jen to prebalujou, tak bych to capla do ruky a zeptala bych se ho osobne zda je to opavdu cerstve nebo prebalene :mrgreen: ze mas citlivejsi streva :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.8.15 14:23

A co když bude na kase? Tam bude horší balení

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama