Jak může žena zachránit manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 18:42
jak může žena zachránit manželství

Ahoj, můj manžel se chce rozvést, vím, že jsem v tom vinna, ale moc bych to chtěla napravit. jelikož mi nějak nedává šanci, chtěla bych to zkusit oklikou. můžu se zeptat, co vám fungovalo, komu se to povedlo? manžel je více na skutky než na slova a dárky. Moc o něj stojím a vím, že jiná žena v tom není… děkuji za každou radu i zkušenost

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

cecetka
Kelišová 7359 příspěvků 07.04.18 18:45

Museji chtit oba dva
Pokud je rozhodnuty te opustit, tak to bude tezke :? Preji hodne stesti :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 18:47
@cecetka píše:
Museji chtit oba dva
Pokud je rozhodnuty te opustit, tak to bude tezke :? Preji hodne stesti :kytka:

dekuji. samozřejmě nejde jen o manželství, ale i o děti a domov..

karkarka
Závislačka 2662 příspěvků 07.04.18 18:47

Bohužel jestli je rozhodnutý, nemáš šanci. nech ho jít.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 1 inzerát 07.04.18 18:51

A nezáleží také trochu na důvodu rozpadu vztahu? :think: Podle mě se něco zachránit dá v určitém případě, jindy nikoli…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 105 inzerátů 07.04.18 18:52

Myslím jedině si s ním na rovinu promluvit, co se mu nelíbí, a jestli je už opravdu pevně rozhodnutý, pokud ne, pak popřemýšlet, zda jsi schopná a ochotná se kvůli němu změnit a do jaké míry… :palec: hodně štěstí :kytka:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 07.04.18 19:07
@Anonymní píše:
Ahoj, můj manžel se chce rozvést, vím, že jsem v tom vinna, ale moc bych to chtěla napravit. jelikož mi nějak nedává šanci, chtěla bych to zkusit oklikou. můžu se zeptat, co vám fungovalo, komu se to povedlo? manžel je více na skutky než na slova a dárky. Moc o něj stojím a vím, že jiná žena v tom není… děkuji za každou radu i zkušenost

a důvod?
něco se nepovede

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 07.04.18 19:14

Rozhodujici je proc to chce. Asi to nebude nejaka malichernost, ze? A proc jsi nepracovala na zmene, jeste nez se rozhodl k rozvodu?

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 07.04.18 19:16

A jak jsi konkretne vinna?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 19:21

@jdukolem @Jana525 když mi něco vyčítal, nebrala jsem to vážně. Nemám úplně dobré vztahy s jeho rodinou, to bych chtěla napravit, vím, že je to pro něj důležité. trochu jsem to zanedbávala.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.04.18 19:33

Hele ja to znam z te opacne stranky - manzel totalni nezajem o me i nase problemy, ja se snazila celou dobu vsechno tahnout, s jeho rodinou vychazet, prestoze me nikdy nemeli radi, manzel to nikdy neocenil. :nevim: Nevim jak dlouho to trvalo u vas, ale jednou ta trpelivost proste dojde. Zmeni se ti pohled na toho cloveka a uz nikdy se to neda vratit zpatky :nevim: I kdyz se ted manzel snazi, uz to nikdy nebude jako driv a uz vzdycky to bude delat jen proto, ze mu tece do bot :nevim: Pokud se tvuj manzel uz rozhodl, nech jo jit. Ukaz svuj charakter a nedelej z rozvodu peklo, at zachovate dobre vztahy i kvuli detem. Sama to manzelstvi stejne nezachranis, to by musel chtit i manzel :think:

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 07.04.18 19:38
@Anonymní píše:
@jdukolem @Jana525 když mi něco vyčítal, nebrala jsem to vážně. Nemám úplně dobré vztahy s jeho rodinou, to bych chtěla napravit, vím, že je to pro něj důležité. trochu jsem to zanedbávala.

Tohle je strasne obecne, kdyz nevime co mu konkretne vadilo, tak to tu ani nemuzeme posoudit.
Na tvem miste bych ho nechala jit. Dle meho nazoru, jediny zpusob, jak muze zena opet ziskat pozornost muze, je proste, ze on musi nabyt dojem, ze o ni muze prijit a nebo ze o ni musi bojovat ci souperit s nekym jinym.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 19:40

To je tak jednoduché říct, nechat ho jít… co kdyby se to stalo vám…

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 07.04.18 19:43
@Anonymní píše:
To je tak jednoduché říct, nechat ho jít… co kdyby se to stalo vám…

Kdyby se to stalo mne, tak bych to udelala. Uz jsem na to dostatecne vyspela. Stat se mi to jeste pred tak 10-20 lety, tak bych byla mozna jako ty. Dneska uz jsem rozumove nastesti uplne jinde a vidim, jak jsem driv byla pitoma. Udrzovat vztah za kazdou cenu nema smysl, clovek to casto dela, protoze nema rad sam sebe a bnema zadne sebevedomi.

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 07.04.18 19:45

A navic mam sveho partnera natolik rada, ze mu proste preji stesti a pokud ho se mnou nezaziva, tak mu preci nebudu branit. To se pak o zadne lasce mluvit neda, to je proste zavislost na druhem.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >