Jak mužů požádat o screeningu v 1.trimestru?

1
3.5.21 16:33

Jak mužů požádat o screeningu v 1.trimestru?

Holky, ahoj. Mám dotaz ohledně screeningu 1.trimestru. Mám tam jít na vlastní žádost, nebo jsem úplně hloupá? 😬
Můj MUDr vzal mi krev v 10+0 a řekl abych přišla na velký ultrazvuk v 14tt za nim. A je to všechno. Žádná genetická vyšetření, žádné poplatky. Je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16492
3.5.21 16:42

@Rude77 no tak ma treba atest a kvalitní utz a provádí ho u sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
3.5.21 16:45

„Geneticke vysetreni“ byva krev+utz. Já chodím do centra kde je víc gynekologu a taky jich to tam pár dělá, takže jdu jen do jiných dveřích. Ale ve 14tt je už na screaning pozdě. Nejlepší bude si k němu zavolat a zeptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
3.5.21 18:15

Jeden gynekolog to u nas ve meste taky dela, takze pacientky, ktere k nemu chodi, nemusi jezdit do jineho mesta do vetsi nemocnice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
3.5.21 18:31

Tak třeba to vše dělá on..to by ti řekl kdyby si musela jinam..můj Dr mi bude brát krev + první velký ultrazvuk a na další část mě pošle na specializované středisko do jiného města. Protože on celý velký sreening dělat nemůžeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
3.5.21 18:33
@JancaS84 píše:
„Geneticke vysetreni“ byva krev+utz. Já chodím do centra kde je víc gynekologu a taky jich to tam pár dělá, takže jdu jen do jiných dveřích. Ale ve 14tt je už na screaning pozdě. Nejlepší bude si k němu zavolat a zeptat se.

Sreening v 1. Trimestru se dela do 14tt..takže jestli celý dělá on tak to je akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
3.5.21 18:41
@misulinka27 píše:
Sreening v 1. Trimestru se dela do 14tt..takže jestli celý dělá on tak to je akorát.
@JancaS84 píše:
„Geneticke vysetreni“ byva krev+utz. Já chodím do centra kde je víc gynekologu a taky jich to tam pár dělá, takže jdu jen do jiných dveřích. Ale ve 14tt je už na screaning pozdě. Nejlepší bude si k němu zavolat a zeptat se.

Pozde to neni, respektive nemusi byt.
Zalezi jak je plod velky/stary podle utz. Nekdy lze udelat 13+6 a nekdy ne, protoze je mimco uz velky. Takze lekar to asi vi nejlip. A ctrnacty tyden je i 13+1 a to je uplne v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:00

. Me dala papír, zaškrtla číslo. Objednala jsem se nemocnice. Žádné drama. Osobně bych si ho i vyžádala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat