Jak na bolest v krizi v tehotenstvi?

Iri
140
28.5.06 15:46

Jak na bolest v krizi v tehotenstvi?

Ahoj,
jsem v 18tt a zacinam mit vetsi bolesti v krizi, zvlast pri sezeni. :? Vyzkousela jsem ruzne pozice, ale nic mne nepomaha. V prvnim tehotenstvi me zada zacaly bolet po 7mesici. Mam zatim male brisko, tak nevim, proc me boli uz ted :roll:
Mate nejake tipy, jak na tu mrsku? :wink:
Diky Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1983
28.5.06 16:52

Iri, tak o tom mi vyprávěj.
Nejlépe se mi osvědčilo - prohřát ve vaně a pak manžel ve spojení s tymiánovou mastí od Justu :lol: :lol:
Nic jinýho moc nezabírá :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28621
28.5.06 17:40

Neprijemny. Taky doporucuju nahrat, davala jsem do prazdne pet lahve teplou vodu a pak manzomasaz a na chvili se ulevi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10871
28.5.06 18:55

Holky a co bolest mezi lopatkama a dál směrem dolů? To mě trápí už týden tak silně, že mě to i v noci budí, když se chci otočit z jednoho boku na druhý :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
28.5.06 20:23

Mně na bolest v kříži dobře zabralo cvičení na balonu. Nic zvláštního - pohupování, pohyby pánví do stran, dopředu, dozadu, kroužení. Doma jsem balon používala místo židle a gauče. Ještě pomáhal kočičí hřbet. Bolest v kříži se zhoršila po delším stání u kuchyňské linky a u žehlení - takže jsem tyto činnosti taky minimalizovala :D . Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
28.5.06 20:36

Taky pomaha cviceni jogy. Perfektne se uvolni pater a cloveku je hned lip :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
28.5.06 21:05

Mám stejnou zkušenost jako Lema. Bolest v kříži mě zatím nejvíc trápila tak v pátém, šestém měsíci 8O , ale teď skoro úplně polevila. Pomáhá cvičení na balónu, anebo takové ty cviky vleže na protažení páteře. Cvičit - aspoň trochu - určitě stojí za to :wink: .
A souhlasím i s tím, že nejhorší je to stání (vaření mě může umořit :roll: ). To řeším tak, že si na:,–(ím podpůrný těhotenský pás na záda, který jsem koupila ve zdravotnických potřebách :wink: . Nosím ho ale opravdu jen příležitostně, aby mi ty zádové svaly neochably, kdybych je příliš nezapojovala do činnosti.
Přeju všem, které sužují bolesti zad, aby ustoupily, a těm, které zatím netrápí, aby se ani nedostavily 8) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
29.5.06 21:15

Holky díky, zkusím masáž, nahřívání a balon :wink:
Přeju všem příjemné těhotenství a krátký porod :lol: Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3274
18.12.12 18:44

Zacali ma uz boliet krize rychlo som navstivila regresnu terapeutku http://www.sibyla.estranky.cz/…tenstve.html a presla si regres na tuto tematiku, do 2ch dni bolest odisla, a tak som to poistila uzastnou masazou s rucne nechemicky urobenym specialnym olejom na platnicky od: CHIROPRAXIA -dornova metoda, setrna terapia stavcov a klbov, breussova masaz, energeticko-manualna masaz chrbtice, regeneracia medzistavcovych platniciek, otvaranie prudenia energie v cakrach, energeticke odbloky, zvysovanie vibracie aury Miloslav Tomkuliak, kukucinova 150/66,Malacky tel:034/ 772 3286 mobil: 0905 739 611 = nemozem povedat nic ine len ze odporucam kazdej mamicke! citim sa skvele s so srdca dakujem;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama