Reklama

Jak na chlapa, který nevyžaduje sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 12:18
Jak na chlapa, který nevyžaduje sex

Je to pro mě citlivé téma, ale už si nevím rady, proto anonym..
Dámy, chtěla bych poradit..
S přítelem jsme spolu chvíli, je o 12 let starší. Pracujeme spolu. Byl 3 roky bez partnerky.
Již od začátku mě trápí, že se spolu moc nemilujeme. Pouze když má popito, tak si to velmi užívám. Ale on z toho jaksi nemá nic. Za střízliva buď nechce, že se spěcháme do práce nebo je mu horko a jiné zdůvodnění. Řekla jsem mu, že mě to mrzí, že chci, abychom byli spokojení oba. Tak se začal teď snažit. Ale nějak mi chybí ta vášeň. To, že si řekne, nebo se ani neptá.. Vždy si o to musím říct já. Vášeň je tam pouze, když má popito.
Nemyslím si, že bych ho nepřitahovala, nebo měl nějaké výhrady. Sám mi kupuje prádlo a prosí, abych šla do práce s podvazky, že se mu to líbí.. ale skutek utek. Zkoušela jsem i lechtivé sms, které nezabraly, hned otočil téma. Ani konverzace..
Snažím se dělat opravdu vše.. můžu dělat cokoliv a s ním to ani nehne.
Nemáte nějakou dobrou radu, jak na něj? Jak ho donutit, aby i on chtěl a sám si o to řekl? Byla jsem z předchozích vztahů zvyklá úplně na něco jiného..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 02.08.18 12:21

Je starej. Prostě je starej a 3 roky bez tréningu. Nezlepší se to a vyřeš to odchodem, dokud to jde bez dětí.

Bubla_Bučková
Závislačka 3097 příspěvků 02.08.18 12:23

blbost, pro chlapa je sex jako kyslík a když tak je všechny tvoje vina :mrgreen:

ne promin, vtipné klišé z jiných diskuzi… Pošli ho do oběhu jinak bude hůř :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 12:26

nemyslím si, že by to bylo tím, že je starší.. a miluju ho, takže vážně prosím jen rady jak na něj.. ;)

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 02.08.18 12:27

Dle mě zkušenosti nepomůže vůbec nic pouze tvé smíření že sex nebude Jak kdybys psala o mem ex Já si zprvu myslela že to dam ale po 7 letech mě to dohnalo a byt jsme spolu měli v tu dobu roční dítko rozvedla jsem se O věku to fakt není jen ma jiné potřeby než ty Buď ráda že tě aspoň chce v hezkém sexy prádle ale vlastně k čemu…ha nevydržela a teď mám partnera nového a super sex a to je ještě o pár let starší než byvali :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 12:29

Přidám se. Mám stejný problém. S přítelem jsme půl roku. On byl 2 roky bez partnerky a jak tvrdí i bez sexu. Milujeme se tak 2× za 5 týdnů. A žádná hitparáda se nekoná. Také jsme o tom spolu mluvili. Mám pocit, že ho ke všemu musím přemlouvat. Je prý unavený. Chtěla bych, abychom byli spokojeni oba. Sám si o sex neřekne. Občas plánuje, ale nakonec z toho nic není. Často není ničeho schopen.
Mám ho ráda, nechci ho do ničeho nutit. Jsem z toho však trochu nesvá, protože z předchozích vztahů jsem byla zvyklá úplně na něco jiného. Kolikrát jsem až musela partnera odmítat. :think:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 02.08.18 12:29

A dřív byl jaký? Podobný vztah bez vášně mám za sebou a nikdy víc.jste spolu krátce,po čase ti to bude vadit ještě víc. To není o snaze,ale o temperamentu, povaze,libidu.. a to je spíše vrozené.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 02.08.18 12:29

Pokud je to takhle už od začátku vztahu a je to prostě jeho přirozeností, tak s tím neuděláš asi nic. Spíš je pravděpodobnost, že se to s průběhem let bude ještě horšit.
Tady pomůže nejspíš jedině výměna partnera.

Bubla_Bučková
Závislačka 3097 příspěvků 02.08.18 12:31
@mumisek79 píše:
Dle mě zkušenosti nepomůže vůbec nic pouze tvé smíření že sex nebude Jak kdybys psala o mem ex Já si zprvu myslela že to dam ale po 7 letech mě to dohnalo a byt jsme spolu měli v tu dobu roční dítko rozvedla jsem se O věku to fakt není jen ma jiné potřeby než ty Buď ráda že tě aspoň chce v hezkém sexy prádle ale vlastně k čemu…ha nevydržela a teď mám partnera nového a super sex a to je ještě o pár let starší než byvali :D

pravda pravda :pankac:

LenkaN26
Závislačka 4008 příspěvků 02.08.18 12:31
@LaPaloma píše:
Je starej. Prostě je starej a 3 roky bez tréningu. Nezlepší se to a vyřeš to odchodem, dokud to jde bez dětí.

A jak víš, že je starej? Píše, že jsou od sebe o 12 let. Pokud je zakladatelce třeba 25 tak je mu 37 a to je starej? Můj chlap je ode mě taky starší o 12 let a rozhodně bych neřekla, že je starej a se sexuální výkonností problémy nemá.

Zakladatelko, občas se takový jedinec, který na sex není najde a nemyslím, že by se to zlepšilo pokud to nemá v sobě což vypadá, že nemá :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 12:36

@LenkaN26
příteli je 36 let. vím, že to v sobě má. jen to z něj dostat :D .. že po dvou pivech je to úžasný. už jsem přemýšlela, jestli se třeba nestydí :D

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2496 příspěvků 02.08.18 12:38
@Anonymní píše:
nemyslím si, že by to bylo tím, že je starší.. a miluju ho, takže vážně prosím jen rady jak na něj.. ;)

Smirit se s tim? :nevim: Jste spolu kratce, kdy jindy by do toho mel busit o sto sest, nez prave ted. :nevim:

Tohle co je ted je presne to, co ti muze dat. Ber nebo nech byt. :nevim:

KIKI1106
Povídálka 39 příspěvků 02.08.18 12:40

a nemá třeba potize s prostatou? nebo tak něco… chlapi o takovyhle vecech neradi nebo vůbec nemluvi… zkus ho rozmluvit, proc tomu tak je, sednout si spolu a zkusit o tom mluvit…
třeba ma fakt problém a stydi se to nekomu rict.. nebo v lekarne existuji ruzne doplňky stravy ciste rostlinného puvodu které by mu mohly pomoct…
zkuste mluvit… hodne stesti. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 12:42
@Anonymní píše:
nemyslím si, že by to bylo tím, že je starší.. a miluju ho, takže vážně prosím jen rady jak na něj.. ;)

Dobře to znám a vím, jak bolí typické předsudky jako že chlap pro sex žije a pokud ho nechce, tak to znamená, že buď partnerka je škaredá a neschopná jak noc anebo má jinou. Jsou muži, co o sex nestojí, můj je jeden z nich. Miluju ho, ale tohle se nezlepší, naopak, s každým dalším rokem to bude jedině horší, i kdybys doma chodila na jehlách a vařila jen v tangách. Pokud je váš vztah ještě v začátku, radím ti, abys to ukončila a našla si jiného, nebo tím budeš trpět pořád.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 02.08.18 12:43
@Anonymní píše:
@LenkaN26
příteli je 36 let. vím, že to v sobě má. jen to z něj dostat :D .. že po dvou pivech je to úžasný. už jsem přemýšlela, jestli se třeba nestydí :D

Pokud myslíš, že to tedy v sobě má a někde to dříme, napadla tě tedy varianta, že ty pro něj prostě nejsi ideální sexuální partnerka? Třeba nejste kompatibilní.
Ale spíš bych se příklaněla k tomu, že to asi nebude zrovna typ „uragánu vášně“, když ani v začátcích vztahu, kdy ta chemie, hormony a přitažlivost nejvíce pracují, když ani tehdy nemá příliš chuť na sex.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama