Jak na chlapa? Otázka na chlapy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 23:27
Jak na chlapa? Otázka na chlapy.

Já vím, že každý chlap je jiný a každý reaguje jinak. Jsme spolu už dlouho, 18 let manželé a přes 20 let spolu.
Polední asi 2-3 roky celkem problémy, které ale teď už celkem odeznívají. Je jasné,, že pro partnera nejsem už tak přitažlivá, jak za mlada a už jsem okoukané zboží. Asi mě má pořád rád, mám dobrou práci, jsem samostatná, mám ráda život, jsem optimista, aktivní typ, asi i docela dobře vypadám.
Mně vadí víc věcí. Zájem o sex z jeho strany poslední 3 roky opadá, celkem často má problémy s vyvrcholením Vadí mi, že dost civí po cizích ženských, na ulici, v hospodě a tak, celkem mě to degraduje. Já vím, že chlap se rád podívá, i na mě občas civí cizí chlapi, ale když je se mnou a dělá to, tak mě to ponižuje. Řekla jsem mu to, ale tak to nějak shodil a udělal ze mě paranoidního blbce.
Takže ženské se mu asi líbí, ale já už možná ne.
Sex mu neodpírám, doma to funguje, máme vše, co potřebujeme, oba dobrou práci, zázemí, chytré a zdravé děti.
Oba máme dobrou práci, oba vedoucí pracovníci, pracujeme ale daleko od sebe, v týdnu se potkáme až večer na chvilku.
Mám pocit, že toho času spolu trávíme minimum a když s ním chci být víc, tak mi dává najevo, že ho tlačím tam, kam on nechce.
Co udělat, aby měl o mě zase více zájem, aby si vážil toho, co má. Nebýt mu přístupná vždycky když si vzpomene? Zvýší to u něho chuť? Nebo naopak být ještě přítulnější a poddajnější?
Jsem samostatná, klidně si bez něj i někam zajedu, nejsem na něm závislá, akorát mi vadí, že se sobě vzdalujeme, on chce být ve volném čase co nejvíce sám, těžko se to popisuje.
Já chci, aby se nám ty koleje moc nerozjely, už teď mám pocit, že jedeme každý jinam. Když se to snažím svézt dohromady, tak mi dá najevo, že ho někam tlačím a on to tak nechce. Co by ho inspirovalo? Moje odtažitost? Nebo fakt ať si každý z nás žije svůj život?
Asi je to slátanina, ale nevím co s tím…
Není mi v tom dobře, jak to teď je.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janli
Extra třída :D 10169 příspěvků 01.09.19 23:38

A co takhle kdyby jsi ho nechala dejchat? Holt i chlapa postihne pokles libida a s tebou to nemá nic společnýho. Prostě vysychají hormony. Ženská má klimakterium, u chlapa je to pomalý sestup. Jste spolu dvacet let, předpokládám,. že děti vylétají pomalu z hnízda a chlap má nejspíš potřebu se věnovat sám sobě. Nebýt pořád jen součástí rodiny a manželství. Místo toho, aby jsi ho chápala, tak ho tlačíš někam, kde byl celou dobu a nechce tam být nonstop. Dává ti to najevo a ty místo toho, aby jsi to respektovala, ho umanutě tlačíš dál. Pokud s tím budeš pokračovat, máš celkem slušnou šanci, že ho dotlačíš k odchodu. Přestaň to brát jako svou chybu, vztah není o to, že se až do smrti budete vodit za ručičky. Jsou chvíle, kdy ten druhý potřebuje větší či menší míru osobního prostoru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 23:48

@Janli Děti máme od 6 do 15 let, je nám kolem 40, takže myslím, že jsme celkem mladí na vysychání libida. A jestli ho někam tlačím? Těžko říct… Většinu času jsem s dětmi sama, jeszdím s nimi na kole, brusle, koupat se a tak…
Jestli ho dotlačím k odchodu tím, že chci, aby byl se mnou a s dětmi víc než doposud, tak to možná není můj problém, ale jeho.
Může jít, pokud bude sám šťastnější a vyrovnanější, já ho dusit nebudu. Ale vztah a společné soužití si představuju jinak.
Pro upřesnění, když potřebuje a mají v práci akci, sportovní den, večírek, mecheche, tak klidně tam přespí, na služebky jezdí celý život i na dlouhodobé, nemyslím, že by byl dušený rodinným životem.
Každopádně společně strávený čas je pro mě důležitý, ať už sami dva, nebo i s dětmi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 23:49

Nejsem chlap tedy, jestli nevadí, ale máme to docela podobné, no spíš stejné - podle mě prostě ta doba jaká teď je, že se nechodí ve 4 z práce, člověk navíc má milion možností, co dělat ve volném čase, prostě lidi jsou strašně málo spolu. Já to cítím taky i ze své strany, ačkoliv vím, že můj muž je fešák, tak mně už se tolik nelíbí, je mi okoukaný. Z jeho strany cítím to samé, ačkoliv i po mně chlapi dost čučí. Podle mě, ač je to blbý, tak je to přirozený. Myslím taková ta okoukanost, nebo jak to napsat. Jestli by pomoh nezájem, těžko říct, ale zkoušet žádné taktiky radši nebudu. Jinak co se nás týče, dodržujeme dvě dovolené a jednu úplně sami bez dětí (to je jednou ročně) a třeba jeden až dva víkendy behem roku sami bez dětí. Na tom trvám, jinak ho „nechávám být“. Čtu to po sobě a je to docela smutné čtení, ale nemůžu říct, že bych byla nějak nešťastná, to vůbec. Jinak pokud jsme spolu sami na těch dovolených, je to úplně fajn, hodně se zasmějeme, sportujeme, chodíme na procházky a bavi mě to s ním jako „za mlada“, ale jakmile se vrátíme domu, semele nás zase ten stereotyp a je to opět ve starých kolejích.
Prosím respekt anonymu, zda se mi to docela takové hodně soukromé info.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 01.09.19 23:56

Já jsem z tvého příspěvku nepochopil, co po něm vlastně chceš. Já se mu nedivím, že má potíže s vyvrcholením, pokud spí 20 let se stejnou ženou. To už tak chlapi mívají. Kdyby měl v postelí mladé neokoukané maso, tenhle problém by neměl. Ale to není ničí chyba, ani mu to nemůžeš mít za zlé. Tak to prostě je.

Nekoukej!
Kelišová 6907 příspěvků 02.09.19 00:25

@Tomkins tak to jsi zakladatelce vylozene pomohl zvysil sebevedomi :potlesk:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 02.09.19 00:47
@Nekoukej! píše:
@Tomkins tak to jsi zakladatelce vylozene pomohl zvysil sebevedomi :potlesk:

Nepůsobila, že by ho měla nízké.

Nekoukej!
Kelišová 6907 příspěvků 02.09.19 00:48

@Tomkins no nepusobila ale me bys timhle tedy dorazil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 01:13

@Tomkins můj taky spí 20 let se stejnou ženou a problémy s vyvrcholením ani s ničím jiným při sexu fakt nemá. Asi je to kus od kusu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 05:34

Zmen praci, kdyz jste zaopatreni tak proc musite makat o 106. Najdi si praci bliz, ne tak narocnou na cas at se muzete doma vic potkavat. Zmena vizaze taky neni na skodu, mit jiny vlasy, obleceni a jit na solarko neni k zahozeni, hned je to zmena

Heivka
Závislačka 4373 příspěvků 02.09.19 07:10

Mě přijde, že jste až moc schopná. Moje babička mi řekla, že chlap se potřebuje cítit být užitečný, jinak se začne doma nudit a z mého pozorování věřím, že je to pravda, spousta holek a žen „amazonek“ zůstávají samy nebo se na ně nalepí netáhlo, co hledá „maminku s výhodami“. On chlap potřebuje mít pocit že je chlap, že bez něj by se rodina totálně rozložila no a na ženě je najít způsob jak mu ten pocit zprostředkovat. Jasně taky jsem schopná doma udělat všechno sama a k tomu zajistit děti, ale proč? Proč by měl muž přijít k hotovému a žena být strhaná jako borůvka? Ale takový režim je potřeba nastavit od začátku. Když vám nevyhovuje jak to je tak je na řadě dlouhý a pravděpodobně ne moc příjemný rozhovor s vaším mužem. Držím palce ať se dovedete výsledků který bude vyhovovat vám oběma.

Mart81
Kelišová 5918 příspěvků 02.09.19 09:14

Společné plány a cíle. Co spolu chcete ještě zažít. Abyste byli spolu v budoucnosti.

Pokud je mu 40+, tak problémy s vyvrcholením vůbec nemusí souviset s vámi. Celkově může mít úbytek libida, testosteronu. To se může odrážet i na jeho sebevědomí, takže díváním se po ženách se může pokoušet nastartovat, kompenzovat si to.

Možná s tím nic moc nepůjde dělat, možná ano. Pokud ano, potřebuje mít motivaci, aby to vůbec zkusil a ta leží právě v budoucnosti, aby ještě něco chtěl, ideálně s vámi a vy s ním.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8476 příspěvků 02.09.19 09:24
@Anonymní píše:
@Janli Děti máme od 6 do 15 let, je nám kolem 40, takže myslím, že jsme celkem mladí na vysychání libida. A jestli ho někam tlačím? Těžko říct… Většinu času jsem s dětmi sama, jeszdím s nimi na kole, brusle, koupat se a tak…
Jestli ho dotlačím k odchodu tím, že chci, aby byl se mnou a s dětmi víc než doposud, tak to možná není můj problém, ale jeho.
Může jít, pokud bude sám šťastnější a vyrovnanější, já ho dusit nebudu. Ale vztah a společné soužití si představuju jinak.
Pro upřesnění, když potřebuje a mají v práci akci, sportovní den, večírek, mecheche, tak klidně tam přespí, na služebky jezdí celý život i na dlouhodobé, nemyslím, že by byl dušený rodinným životem.
Každopádně společně strávený čas je pro mě důležitý, ať už sami dva, nebo i s dětmi.

On není rodinný typ a já bych tipovala klidně nějakou milenku. Jestli je jinak všechno OK nechala bych to. Mně teda naopak přijde, že ten vztah dusí tebe a jsi mladá na to už jen dosmrti opečovavat nerudnyho chlapa. Kdyby byla možnost, sbalila bych kufry a čau… Možná kdyby musel mít děti, co druhý víkend a v týdnu se učit se školakem, tak by ho ty roupy přešly.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 02.09.19 09:26
@Janli píše:
A co takhle kdyby jsi ho nechala dejchat? Holt i chlapa postihne pokles libida a s tebou to nemá nic společnýho. Prostě vysychají hormony. Ženská má klimakterium, u chlapa je to pomalý sestup. Jste spolu dvacet let, předpokládám,. že děti vylétají pomalu z hnízda a chlap má nejspíš potřebu se věnovat sám sobě. Nebýt pořád jen součástí rodiny a manželství. Místo toho, aby jsi ho chápala, tak ho tlačíš někam, kde byl celou dobu a nechce tam být nonstop. Dává ti to najevo a ty místo toho, aby jsi to respektovala, ho umanutě tlačíš dál. Pokud s tím budeš pokračovat, máš celkem slušnou šanci, že ho dotlačíš k odchodu. Přestaň to brát jako svou chybu, vztah není o to, že se až do smrti budete vodit za ručičky. Jsou chvíle, kdy ten druhý potřebuje větší či menší míru osobního prostoru.

Tohle je fakt super rada, doufám, že se jí zakladatelka nebude řídit, protože jinak bude tady za chvíli psát o rozvodu. Chybí jí společné trávení volného času spolu, chybí jí větší zájem, chybí jí sex a má manželovi nechat více osobního prostoru? To má vzít kde?

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17172 příspěvků 02.09.19 09:28

Možná zkusit opatrně vyvolat žárlivost? Nemyslím tím nevěru, to ne, jen se občas zmínit o nějakém ctiteli, že nadbiha? Nevím, tohle je fakt těžký, otázka je, jak moc je manžel motivován něco měnit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama