Jak na chlapa po dlouhém vztahu (miloval ji...)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 12:03
Jak na chlapa po dlouhém vztahu (miloval ji...)

Zdravím všechny úžasné ženy tady na e-miminu. :)
Aby z toho nebyl román. Seznámila jsem se s jedním charistmatickým mužem na tenise a mockrát jsme se pak viděli. Zpočátku byl chladnější, ale teď si mě začíná propouštět více k tělu + si pořád píšeme…

Problém je, že je rok po vztahu, který trval 8 let. Svou ex má stále v hlavě a chtěl ji dlouhou dobu zpět. Teď říká, že nechce, že už si nechce ublížit. Ona se mu prý občas ozve nebo jdou posedět.

Na mě to působí tak, že se oba chtějí, jenom cítí stále křivdu… Aby to nedopadlo tak, že budu do tohohle chlapíka investovat energii a oni se pak spolu sejdou a daj to do kupy. Zase chápu, že s ní má mnoholetou historii a spoustu vzpomínek, ale..

Stalo se Vám něco podobného? Že jste se sbližovaly s mužem, který stále myslel na svou ex? Je to risk na který můžu dojet?

Děkuji. :srdce:

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 12:04

Nešla bych do toho.. brala bych to tak, že to on v sobě nemá ukončené :think:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2642 příspěvků 19.03.18 12:09

Ja bych videla jako problem to, ze se porad vidaji a ze se mu ozyva, pripomina. On ji na to pristupuje, chce ji videt.

Ono se blbe neco ukoncuje, kdyz mas dotycneho porad na ocich, jestli chapes. Porad tim ozivujes vzpominky, porad resis, stale v tom jakoby zijes…

Rok je kratka doba a podle me se od ni jeste neodpoutal, sama pises, ze ji chtel dlouho zpet a to jsou od sebe teprve rok… Radeji bych se na nej, byt tebou neupinala a nechala to mezi Vami max v te v pratelske rovine, jestli to dokazes. :nevim:

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 19.03.18 12:23

Utíkala bych rychle pryč. Na co chlapíka, který má v srdci a hlavě jinou? Chceš být vyprošťovák nebo klín, kterým vytloukáá jiný klín?

dickys
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 19.03.18 12:29

Tak na to bych se vykašlala, kor jestli se vídají, píšou si… To je špatný pro budování nového vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 12:45

S mým manželem jsem začala chodit půl roku po tom, co ukončil 8mi letý vztah. Nestykali se, ale můžu říct, že ze začátku to bylo těžké. Měl jí opravdu moc rád. Přece jen 8 let je 8 let. Já se do toho nehnala nějak po hlavě a říkala si, že je to takové rizikové. Nakonec to dobře dopadlo ;) Pokud by se s ní dál vidal, tak bych do toho nešla.

Anonym 2

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 12:49

Hned po dlouhodobém vztah je to těžký. Sama jsem šla „ze vztahu do vztahu“. Já byla po 4 letém, sice neklapajícím vztahu, ale dobrý to nebylo. Můj nynější manžel to měl ty první týdny těžký. Ale zvládly jsme to a jsem nešťastnější na světě.
Sama jsem kdysi začala takový vztah - on po 4 letém vztahu a za 2 měsíce se k ní vrátil.

Neříkám, že do toho nemáš jít, ale určitě to bude těžký.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 19.03.18 12:49

Taky bych se na to vykašlala dokud to jde. Jestli to nemá vyřešené s bývalou, může se stát, že se do něj zamiluješ, bývalá to zjistí, začne žárlit a bude ho chtít zpět. A budete v nehezkém trojúhelníku :roll:

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 19.03.18 12:50
@Anonymní píše:
Aby z toho nebyl román. Seznámila jsem se s jedním charistmatickým mužem na tenise a mockrát jsme se pak viděli. Zpočátku byl chladnější, ale teď si mě začíná propouštět více k tělu + si pořád píšeme…

Problém je, že je rok po vztahu, který trval 8 let. Svou ex má stále v hlavě a chtěl ji dlouhou dobu zpět. Teď říká, že nechce, že už si nechce ublížit. Ona se mu prý občas ozve nebo jdou posedět.

Na mě to působí tak, že se oba chtějí, jenom cítí stále křivdu… Aby to nedopadlo tak, že budu do tohohle chlapíka investovat energii a oni se pak spolu sejdou a daj to do kupy. Zase chápu, že s ní má mnoholetou historii a spoustu vzpomínek, ale..

Stalo se Vám něco podobného? Že jste se sbližovaly s mužem, který stále myslel na svou ex? Je to risk na který můžu dojet?

nešla bych do toho…on to nemá zjevně v sobě ukončené ;)

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 19.03.18 12:51

Já jsem byla ta na druhé straně. Rozešli jsme se s přítelem po dlouholetým vztahu. Jenže to bylo stejné. Vídali jsme se, občas zašli na kafe. On se mezi tím snažil najít jinou přítelkyni. Výsledek byl jen ten, že nékolika ženám zlomil srdce. Jakmile jsem ukázala trochu vstřícnosti, vrátil se ke mě. Ty ostatní ženy posloužily jen k tomu, aby si uvědomil, že já jsem nejlepší. Pochybuju, že tady to bude jiný.

Příspěvek upraven 19.03.18 v 13:14

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 19.03.18 13:11

Vykašlala bych se na to aby jsi pak nebyla zklamaná :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.03.18 21:45
@Anonymní píše:

ano stalo, bylo to na prd hlavně v tom, že jsem o tom než jsem se zamilovala já vůbec nevěděla, ja to má on a pak to bolelo, zbytečně mi ublížil a já sobě..

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 20.03.18 09:08
@Anonymní píše:

Nešla bych do toho, srdce toho chlapa není volné.
Někomu rok neśtačí, aby to přebolelo.
Hlavně od sebe ani vlastně nejsou rok, když jsou po tu dobu stále v kontaktu, občas se sejdou..

Kdybys to náhodou nevydržela a chtěla s ním rozjet vztah, určitě natvrdo řekni hned na začátku, že jen s podmínkou, že s ní je definitivní konec, včetně jejich kafíček. Tohleto totiž není nevinné kamarádění se, víš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >