Jak na dítě když nechce v noci spát?

31.1.16 21:46

Jak na dite kdyz nechce spat?

S o S
Synkovi bude za chvíli 8m a poslední dobou mám ze spaní peklo :,(. je zvykly ze o pul deváté už v tvrdé SPI ale co nastává v noci a k ránu nechapu a už jsem vazné na dne sil. Vzbudí se okolo 3-4 a nechce se mu vůbec spát chce si hrát když honecham v postylce tak po chvíli řrev.. Stále kojim mléka mám dost takže si nemyslím ze by potrebovl na noc um. Nevím Proc to děla ale je to velmi vyčerpávajíci… Po tomto cirkusu usíná kolem 7-8hod prosím poradte mate to tak někdo taky? Jak byste se to pokusili řešit?
Děkuji za rady a nazory :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4424
31.1.16 21:54

Mohou to být zoubky, separační úzkost - taky se to může projevit nespavostí. Já už pořádně nespím skoro čtyři roky. Je to děs. Vím, co tím myslíš. Mám totálně nespavé holky…někdy v noci se budí co půl hodiny :zed: Mám noci, že spím jen tři čtyři hodiny a ještě rozkouskovaně. Tak snad to bude u vás jen přechodné a uvidíš…Přeju pevné nervy a hodně trpělivosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.1.16 21:55

A co dela, kdyz ho vemes k sobe? nechat zhasnuto, neco mu potichu povidat?

jinak mi v tom veku taky deti spaly tak tech 8hod v kuse. akorat ze spali cca od 11 do 7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21920
31.1.16 22:10
@messi.kovalsky píše:
S o S
Synkovi bude za chvíli 8m a poslední dobou mám ze spaní peklo :,(. je zvykly ze o pul deváté už v tvrdé SPI ale co nastává v noci a k ránu nechapu a už jsem vazné na dne sil. Vzbudí se okolo 3-4 a nechce se mu vůbec spát chce si hrát když honecham v postylce tak po chvíli řrev.. Stále kojim mléka mám dost takže si nemyslím ze by potrebovl na noc um. Nevím Proc to děla ale je to velmi vyčerpávajíci… Po tomto cirkusu usíná kolem 7-8hod prosím poradte mate to tak někdo taky? Jak byste se to pokusili řešit?
Děkuji za rady a nazory :srdce:

U nás se toto děje kolem šesté ráno. Ale malý chodí spát v 11 večer. Zeptám se, nespí moc přes den? Jinak je to podle mě tak nějak normální. Spí tvrdě a k ránu, když je odpočatý, tak se budí čím dál častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
31.1.16 22:19

Rekla bych, ze skok v pm vyvoji nebo separacka. Nic vyjimecneho, nelamej to, vem ho k sobe.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1985
1.2.16 08:29

U nás (8 a půl měsíce) to ted bylo to samé ;) Spal od 20 hod. do cca 2, potom začal skákat po postýlce, smát se, mlátit hračkama o sebe, vyvolávat…a zase usnul až okolo 5, kdy dokázal spát i 2 hodiny v kuse. Nebo naopak spal celou noc, ale probrečel jí ve spaní, to jsem u něj většinou postávala a držela za ručičku. Po 14 dnech se to zlomilo a až dneska zase spal pěkně…od 20 hod. do 4, kdy jsem ho krmila a pak až do půl 8!! :) Ale už to takhle měl vícekrát. Vždycky si říkám „špatné období“ :D Přejde to, neboj :hug: Také to připisuji k vývoji, už od 7 měsíců leze, umí se sám posadit a ted už i obchází nábytek. Říkám si, že ta malá hlavička z celého dne nestihla všechno pobrat a má proto neklidné spaní. Ale i tak, chápu tě, je to dooost vyčerpávající :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:41

@kabab děkuji za pevné nervy ty budu potřebovat opravdu nevím k čemu se přiklonit zoubky myslim ze u nás este ee. Je dost hravý a vyžaduje v noci pozornost a nevím jak mu dat na jevo ze v noxi se spinka… A když ho dam do posrylky tak řev plac atd… Ach. Vám taky hodne sil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:44

@Ali-Ali
Já mám zhasnuto celou noc u sebe taky a když mu neco chci povidar začne mi mackat obličej jakoby mi naznacoval já si nechci povídat ale skákat plazit se a hhrat… Je to vycerpavajici :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:46

@Mango_Lassi
Prave ze ani prez den tomu moc nedá spi za cely den tak max dvě hodinky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:48

@brko
K sobě ho beru jinak bych se nevyspala
Ani trošku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:53

@Terezxx
Díky a přeji už jen klidné noci. :hug:
No ten můj je taky číslo a nejradeji by lezl po me a ja jen bezvládne lezim a on si to primo uziva. v postylce usl sam snad dvakrát. Tak si ho beru k sobe abychom se aspoň trochu vyspali.. Tedy ja no :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 00:55
@messi.kovalsky píše:
@brko
K sobě ho beru jinak bych se nevyspala
Ani trošku :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek