Jak na elektrické konečky vlasů - jaké přípravky, jaký hřeben?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paťka1234567890
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 19:36
Jak na elektrické konečky vlasů + hřebeny

Ahoj chci se zeptat jak na elektrické konečky vlasů přípravky poraďte ale vlasy se mi zase mastí u hlavy. A jaké hřebeny používáte znáte ňáke proti elektrizování? :think:

VLASY JSI TEPELNĚ NEUPRAVUJI A ANI nikdy NEuPRAVOVALA

Příspěvek upraven 19.03.19 v 20:27

Reakce:
a12
Hvězda diskuse 35713 příspěvků 18.03.19 19:47
@Paťka1234567890 píše:
Ahoj chci se zeptat jak na elektrické konečky vlasů přípravky poraďte ale vlasy se mi zase mastí u hlavy. A jaké hřebeny používáte znáte ňáke proti elektrizování? :think:

Jsem četla, ze by nemel bejt plastovej, ale drevenej..

Ou
Kelišová 6977 příspěvků 18.03.19 19:54

1. zlepšit spánek a stravu, suplementntovat zinek a vitamín A. To je na rychle se mastící pokožku.

2. používat co nejšetrnější kosmetiku - ideálně pevné šampony či vlasová mýdla, po umytí vždy používat kyselý oplach. Mýt jen u hlavy, kondicionéry a masky jen do délek. Co nejvíce prodlužovat interval mezi umytím, využívat kouzla zvaného suchý šampon. Nemýt si hlavu moc horkou vodou, důkladně splachovat zbytky šamponu a na závěr vlasy a pokožku spláchnout studenou vodou. (a pak kyselý oplach.)

3. délky důkladně hydratovat pomocí péče, používat na konečky vlasové oleje a nebo nějaké jiné bezoplachové přípravky.

4. používat hřebeny a kartáče z přírodních materiálů, ne kovové a plastové. Nenosit oblečení, kterého se dotýkají vlasy z umělých vláken.

Váš příspěvek
Reklama