Jak na fitness náramek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 19.11.18 11:31
Jak na fitness náramek ?

Ahojky holky, pořídila jsem si fitness náramek, z důvodu, že se mi líbí, že budu mít krásné hodinky, že se těším, že mi změří kvalitu spánku, že se těším, že mě upozorní, že už dlouho sedím a chce to nějakej pohyb, a taky se mi líbilo, že displej nesvítí, udělám pohyb jakože kouknout na hodinky a displej se tím pohybem sám rozsvítí - odkoukáno v tramvaji. Nepotřebuju spárování s telefonem, upozornění na volání a sms, to nevyužiju.
DNES jsem si náramek nasadila. Displej se tedy sám nerozsvítí, musím zmáčknout tlačítko, správný čas mi naskočí jak? při spárování s telefonem? tomu jsem se chtěla ale vyhnout. Myslela jsem prostě, že všechny funkce jsou bez toho telefonu, ale asi jsem se spletla.
Návod srozumitelný pro mě jsem nenašla. Mám Xiaomi Band 2, je to náramek nižší třídy, ale všechno tohle by měl umět. Funguje mi jen krokoměr a srdeční frekvence.

Díky za rady. A.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 19.11.18 11:37

Bez aplikace v mobilu to to bude nanic, to co se ukazuje na hodinkách je jen zlomek toho co to umí. Mám už třetí, teď Huawei a jsem spokojená j když Fitbit byl lepší v měření a má lepší aplikaci

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 19.11.18 11:44

hmm, už to taky zjišťuju. Mám fitness náramek asi z nesprávných důvodů, neřeším kalorie, neběhám, jde mi opravdu jen o ty „hlouposti“, co jsem psala výše, a hlavně se mi moc líbí vzhledově,,,,, tak jsem myslela, že se na tento základ bez spárování obejdu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 19.11.18 11:51
@Anik píše:
hmm, už to taky zjišťuju. Mám fitness náramek asi z nesprávných důvodů, neřeším kalorie, neběhám, jde mi opravdu jen o ty „hlouposti“, co jsem psala výše, a hlavně se mi moc líbí vzhledově,,,,, tak jsem myslela, že se na tento základ bez spárování obejdu.

Já to na to taky nemám, nesportuju, ale ty malinké hodinky ti přece neukážou celou statistiku a průběh spánku, jen počet hodin (mě to tedy ukazuje), ale vyhodnocení dělá aplikace. Bez toho jsou to jen hodinky co počítají kroky. A čas se také řídí podle telefonu.

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 19.11.18 15:30

Musíš to spárovat s telefonem. Teď si ten Xiaomi koupila kolegyně, co má starej telefon, takže to spárovaný nemá a hodinky jí ani neukazujou správnej čas. Ani nevím, jak ho správně nastavit, když nemá tu aplikaci.

Jinak já mám tenhle náramek taky a teda mávnutím ruky se nerozsvítí, to neumí. A v aplikaci si můžeš sama nastavit, co chceš, aby se ti ukazovalo. Já mám teda všechno, co jde - čas, kroky, ujitou vzdálenost, spálené kalorie a měří mi to tep. Aplikace mi zase ukazuje, jak jsem tu noc spala, když tam dám nějakou aktivitu, třeba běh, tak mi tam přesně ukáže, jak jsem běžela a kudy. Za ty prachy, je to super. Teď ho maj všude v akci za necelý tři stovky.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 19.11.18 19:13

Už jsem spárovala, co mi zbývalo. A možná mě to bude i bavit :))

PetraJ - rozsvítí se mávnutím ruky, nastavila jsem si to v aplikaci, umí to,,,proto jsem si ho vybrala, aby to uměl, strašně se mi to líbilo u lidí v tramvaji:)
Mám nastaveno taky úplně všechno. Kromě upozornění na mobil, to jsem nechtěla od začátku.

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 19.11.18 19:44
@Anik píše:
Už jsem spárovala, co mi zbývalo. A možná mě to bude i bavit :))PetraJ -rozsvítí se mávnutím ruky, nastavila jsem si to v aplikaci, umí to,,,proto jsem si ho vybrala, aby to uměl, strašně se mi to líbilo u lidí v tramvaji:)
Mám nastaveno taky úplně všechno. Kromě upozornění na mobil, to jsem nechtěla od začátku.

Fakt jo? No vidíš, to ani nevím. Jdu prozkoumat mobil. :mrgreen:

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 19.11.18 19:50

Tak jsem to teda nanešla. Kde se to nastavuje? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >