Jak na fleky po akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 67 příspěvků 05.02.19 21:23
Jak na fleky po akné?

Preji hezky vecer,
vim, ze ti je spousta diskuzi a i jinde na netu..ale základám novou, má někdo zkušenosti s flekama po akné a jak se jich zbavit nebo zesvetlit aspoň? Některé jsou takové fakt jen lehce povrchové, některé trosku hlubší, ale jizvy nemam, jelikož jsem netrpěla těžkou formou akné..a ty flíčky mizí, některé do měsíce zmizí a po nich ani památka, ale některé se léčí dlouho a pak se třeba na jejich místě objeví znovu pupinek..napr. u mě na levém spanku..na netu jsem nasla tyto tři masti, mate s nimi někdo zkušenost nějakou? : Himalaya Herbals Clarina, Cream,
Cicatridina, Bioderma Sébium AKN fluid..popřípadě budu rada za nějaký typ od vás, rada bych se toho už zbavila a měla sjednoceny typ pleti a vyhlazenou pleť.. :)

Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 05.02.19 21:46

Ty flíčky mi kdysi zmizely po mixe CC, někoho ale prej pálí. https://www.notino.cz/…ess-cc-krem/

Xsenova
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 05.02.19 22:09

@Teri18 ono to zmizne same - musis vydrzat. Mne to trvalo mesiace - urcite vyse pol roka - ale mne sa extremne zle hoji plet.

Teri18
Stálice 67 příspěvků 06.02.19 06:49

@Xsenova já vim, jen jsem myslela, ze bych mohla najit nějakou mast,která by mi to vysušila a sloupla třeba nebo tak..

Teri18
Stálice 67 příspěvků 06.02.19 06:51

@xammy já si před měsícem koupila od LRP effaclar duo, také mě pálil na pleti, a při nanesení většího množství mi plet popalil a udelal červený flek

xammy
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 06.02.19 07:18

@Teri18 tohle má být pro citlivou pleť, proti rudnutí a sjednocuje to barvu. Mě to třeba nepálí vůbec. Není to z lékárny, je to z drogerie.

Teri18
Stálice 67 příspěvků 06.02.19 07:26

@xammy nanáší se to na cely oblicej?

Xsenova
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 06.02.19 08:19

@Teri18 mne nefungovalo nic. Skusala som vsetko od Bioderma cicabio, cez LRP effaclar duo (ten ma palil, musela som ho umyt) az po Infadolan a zinkovu mast. Co podporuje celkovo hojenie a obnovu pleti su masky. Ked mam akne tak sa mi rychlejsie zahoja - mozno by som skusila tie. 3× tyzdenne.

xammy
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 06.02.19 08:29

@Teri18 jj, na celý obličej, je to normální krém.
Mixa CC krém proti začervenání pleti s OF 15 díky složení s výtažkem z květu arniky, vitamínem B a kofeinem snižuje projevy zarudnutí pleti. Obsažený Cold cream má zklidňující účinky a OF 15 poskytuje pokožce ochranu před negativními vlivy slunečního záření. Mixa CC krém proti začervenání pleti s OF 15 snižuje riziko vzniku alergií, zmírňuje začervenání, zklidňuje pokožku a sjednocuje barevný tón pleti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >