Jak na hezký zadek a štíhlý pas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 14:57
Jak na hezký zadek a štíhlý pas?

Ahoj, už nějakou tu dobu cvičím, ale doma, jen tak pro sebe podle videí na YouTube. Chtěla bych dosáhnout úzkého pasu, ale teď se dozvídám z článků, že nesprávné cviky vám pas akorát rozšíří a že je nejlepší v tomto případě posilovat jen s vlastní vahou. Podobně čtu i o zadku- chci ho mít hezkej, ale zároveň nechci, aby mi při tom narůstala na objemu stehna, ale naopak byla hubená. Takže se vám ptám, jestli byste mi nemohli doporučit cviky na štíhlý pas, rady, co ano a co ne. To samé ke cvikům na zadek - čemu se vyvarovat, aby mi při tom nerostla stehna. Zároveň mi sem můžete psát i jakékoli jiné rady ohledně cvičeni :D
Děkuji :D

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 03.08.18 14:59

Chces-li byti stihla v pase, vrt se denne na ocase :palec:

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 03.08.18 15:03
@Anonymní píše:
Ahoj, už nějakou tu dobu cvičím, ale doma, jen tak pro sebe podle videí na YouTube. Chtěla bych dosáhnout úzkého pasu, ale teď se dozvídám z článků, že nesprávné cviky vám pas akorát rozšíří a že je nejlepší v tomto případě posilovat jen s vlastní vahou. Podobně čtu i o zadku- chci ho mít hezkej, ale zároveň nechci, aby mi při tom narůstala na objemu stehna, ale naopak byla hubená. Takže se vám ptám, jestli byste mi nemohli doporučit cviky na štíhlý pas, rady, co ano a co ne. To samé ke cvikům na zadek - čemu se vyvarovat, aby mi při tom nerostla stehna. Zároveň mi sem můžete psát i jakékoli jiné rady ohledně cvičeni :D
Děkuji :D

Není na pas dobrý ten hulahop kruh?! Podle mě je super pilates. Zpevní střed těla, svaly nerostou, spíš zpevňují a protahují. Doporučuju ale docházet za pečlivou instruktorkou, co opraví chyby. Ne stádovité cvičení bez kontroly.

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 03.08.18 15:09

Na zadek zakopávání, dřepy, výpady, a spousta dalších, ale musíš se opravdu soustředit na procítění hýždí, ať to nrtahas jen stehnama. Chce to praxi a možná i investovat do dobrého trenéra. Na úzký pás určitě necvičit šikmé břišní svaly.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 03.08.18 15:41
@Lekninka91 píše:
Chces-li byti stihla v pase, vrt se denne na ocase :palec:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to nemá chybu :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 03.08.18 15:42

Ne,ted vážně,postava se dobře formuje na koloběžce,mám vyzkoušeno :palec:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 03.08.18 15:50

@Jančakecalka souhlas na zadek určitě koloběžka.Mám tu velkou pro dospělé a viditelně se zadek zpevnil a oproti dřepům, které nesnáším mě to baví.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 03.08.18 15:52
@IvaX píše:
@Jančakecalka souhlas na zadek určitě koloběžka.Mám tu velkou pro dospělé a viditelně se zadek zpevnil a oproti dřepům, které nesnáším mě to baví.

Taky mám tu velkou,jezdíme tři roky a za tu dobu je to hodně znát :palec: Koloběžka mě baví a doporučil mi jí i lékař-ortoped,kvůli zádum,ale to už jsem ji v té době měla :) Ted mě dělá dobře i na artrozu v koleni :palec:

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 03.08.18 15:57
@Lekninka91 píše:
:mrgreen:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 03.08.18 15:57

Dřepy a koloběžka. Jestli se ti nechce investovat do koloběžky, je dobré co nejvíce chodit, u toho se hubne a formuje jedná báseň a je to jednoduché. 8) a na štíhlý pas doporučuju polohu do sedu-lehu, dát ruce za hlavu, zvedat se a loktem se dotýkat opačného kolene. :mavam:

MartinaIrena
Extra třída :D 10224 příspěvků 03.08.18 16:05
@Lekninka91 píše:
:P :P :P

welovefashion
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 106 inzerátů 04.08.18 09:24

na zadek jsou super i brusle

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 04.08.18 18:07

Zkus napsat do této poradny , určitě budou mít hodně tipů na cvičení. Jinak můžeš dělat různé druhy cvičení, záleží na tom, co ti vyhovuje - od běhání, přes kolo, koloběžku, brusle… Ale pokud máš nějaký tvar hýždí, cvičením si je zpevníš, ale typ těžko změníš. Stejně tak si nemůžeš říct, že chci, aby se mi udělal takový pas a zadek a stehna se upravila úplně jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >