Reklama

Jak na krasne podpazi?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 22:30
Jak na krasne podpazi?

Ahoj holky, jak na krasne bile podpazi jako z obrazku? Takovou pokozku mam, kdyz se delsi cas neoholim a pak se oholim.. ale ale :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 10.12.16 22:38
@Renca8 píše:
Ahoj holky, jak na krasne bile podpazi jako z obrazku? Takovou pokozku mam, kdyz se delsi cas neoholim a pak se oholim.. ale ale :roll:

pak tam máš modro, co.
Narovinu - druhý den to po oholení už není ono. Já tedy už pár let vytrhávám strojkem a řada chlupů už rezignovala na existenci :dance:.Takže ano, dá se docílit, ale není to ze začátku moc příjemné. Zásada je mít chloupky co nejkratší, pak to tolik netahá.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 10.12.16 22:46

Teply vosk. Na kazdy strane jedno skubnuti a mas na dlouho klid, s holenim nesrovnatelne.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 22:47

Trhani strojkem? Timco mam na nohy, to bych asi nedala 8o

bublinek
Závislačka 4957 příspěvků 10.12.16 22:48
@Renca8 píše:
Trhani strojkem? Timco mam na nohy, to bych asi nedala 8o

je lepší to nechat udělat voskem, když už nebude teď chloupků moc, zvládneš to i tím strojkem na nohy

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 10.12.16 22:49
@Renca8 píše:
Trhani strojkem? Timco mam na nohy, to bych asi nedala 8o

je to maso, to jo. :zed: Vtip je ale v tom, že chlupy dorůstají postupně a tak vlastně vytrháváš pravidelně chlup sem, chlup tam, klidně to přejedu obden. A silným náturám přiznám, že to tak dělám i dole. Proti tomu je podpaží procházka růžovou zahradou.

bublinek
Závislačka 4957 příspěvků 10.12.16 22:52
@Burj Chalifa píše:
je to maso, to jo. :zed: Vtip je ale v tom, že chlupy dorůstají postupně a tak vlastně vytrháváš pravidelně chlup sem, chlup tam, klidně to přejedu obden. A silným náturám přiznám, že to tak dělám i dole. Proti tomu je podpaží procházka růžovou zahradou.

máš můj obdiv, chodila jsem na vosk a to co jsem si říkala v duchu, to se nedá prezentovat

alisekR
Závislačka 4996 příspěvků 10.12.16 22:53
@Burj Chalifa píše:

Ty jo, to dělá moje ségra 8o podezírám jí, že je sado - maso :mrgreen: :mrgreen: ale ona tvrdí, že si už zvykla, že jí to moc nebolí…no já bych chcípla, radši holím, vytrhávám strojkem jen břicho nad kalhotkama, bohužel tím, že jsem šla na operaci, tak mi aktivní sestra v nemocnici dvakrát oholila břicho a potom mi tam začaly růst chlupy. :zed:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 22:54

Ty si teda sadistka :lol:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 10.12.16 22:57
@bublinek píše:
máš můj obdiv, chodila jsem na vosk a to co jsem si říkala v duchu, to se nedá prezentovat
že to kur…vsky bolí. :,(

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 22:58

@alisekR a pak ze neplati ze kdyz jednou oholis pak to roste… :roll: :)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 10.12.16 22:58

Já brečím bolestí u noh, tím ďábelským strojem bych do podpaží nešla :mrgreen: Ale kamarádka to tak má, jak píše @Burj Chalifa dělá to sem tam a ono to tak nebolí. Prý už si zvykla. Nejhorší je to první trhání, i na nohách, to udržování je pak v pohodě.

Jinak nevím jestli používáš nějaký tělový krém ale je dobrý mazat i to podpaží, já mažu klasickou modrou indulonou na noc a ráno mám krásně jemné podpaží, ale opět se to musí dělat pořád a hlavně používat kvalitní pěnu na holení - mám s aloe vera a super.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 23:02

No dobra holky, doporucite mi prosim nejaky vosk? Nikdy jsem vosk nepouzivala..mam koupit nejake strhavaci prouzky nebo tak co je nejlevnejsi a na podpazi nejlepsi? Predpokladam ze patlani špachtlí je uz v dnesni dobe minulosti? A je ta pokozka teda bila, jak po ziletce? :-)

bublinek
Závislačka 4957 příspěvků 10.12.16 23:16
@Renca8 píše:
No dobra holky, doporucite mi prosim nejaky vosk? Nikdy jsem vosk nepouzivala..mam koupit nejake strhavaci prouzky nebo tak co je nejlevnejsi a na podpazi nejlepsi? Predpokladam ze patlani špachtlí je uz v dnesni dobe minulosti? A je ta pokozka teda bila, jak po ziletce? :-)

pokud můžeš, jdi k profesionálce - zní to blbě, ale chápete co myslím, ne?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 10.12.16 23:20

Jo chapu, ale nemam moc rada kdyz na me sahaji cizi lidi :lol: :lol: :lol: :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama